Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.05.2020 o 14:19, BladeRunner napisał:

 OnePlus 6T... Aktualizacje systemowe prawdopodobnie dostanie jeszcze za 3 lata

 

 

niestety nie, polecialo info na gsmarena ze wygaszaja modele serii 6

ostatni os to 10.3.3

bardzo zaluje bo to swietny sprzet i mogli dociagnac do andka 11

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 
Jeśli coś ma Ci wytrzymać 4 lata, to napewno nie może mieć w nazwie "lite"
Wystarczy pooglądać porównania N10 lite do N10+, aby szybko stwierdzić że szkoda kasy na lite
Osobiście kupilem Note 10+, bo też zmieniam telefony co 4-5 lat i kupuje wtedy flagowca. Kupisz telefon za 2 tysie to i tak za 2 lata przymuli tak, ze będzie do wymiany
 
Żartobliwie:
2k na fona - 2 lata
4k na fona - 4 lata
  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nargond napisał:

po przeszukaniu wszystkich ofert dostępnych - przeczytaniu n recenzji
W chwili obecnej najbardziej odpowiada mi oneplus 7t pro / note 10 lite / apple 11/X w tych przypadkach muszę trochę poczekać aż stanieją ;-) może do gwiazdki któryś będzie w rozsądnych dla mnie widełkach cenowych :-)

dzięki za porady !

 

OnePlus to pierwsza marka od lat, którą wszyscy w Rodzinie jesteśmy zachwyceni. Mój OnePlus 5 już ma ponad 3 lata i nie mam najmniejszej potrzeby, żeby go wymienić. Syn ma 5T i gdyby nie to, że Mu upadł i potrzaskał ekran (zresztą, nadal działa) tez by go nie wymieniał, a będzie kupował .... oczywiście OnePlus 8. Córka ma właśnie wspomniany przez Ciebie 7T PRO i jest wręcz zachwycona! Tak więc polecam!

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bikeman1 napisał:

 

Jeśli coś ma Ci wytrzymać 4 lata, to napewno nie może mieć w nazwie "lite"

Wystarczy pooglądać porównania N10 lite do N10+, aby szybko stwierdzić że szkoda kasy na lite

Osobiście kupilem Note 10+, bo też zmieniam telefony co 4-5 lat i kupuje wtedy flagowca. Kupisz telefon za 2 tysie to i tak za 2 lata przymuli tak, ze będzie do wymiany

 

Zawsze kupowałem flagowce te z górnej półki w myśl zasady że wymiana nie wcześniej jak po 3 latach ale odkąd zaczęli robić telefony z wbudowaną bateria bez dostępu samodzielnego do niej to ta zasada mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
OnePlus to pierwsza marka od lat, którą wszyscy w Rodzinie jesteśmy zachwyceni. Mój OnePlus 5 już ma ponad 3 lata i nie mam najmniejszej potrzeby, żeby go wymienić. Syn ma 5T i gdyby nie to, że Mu upadł i potrzaskał ekran (zresztą, nadal działa) tez by go nie wymieniał, a będzie kupował .... oczywiście OnePlus 8. Córka ma właśnie wspomniany przez Ciebie 7T PRO i jest wręcz zachwycona! Tak więc polecam!
Żona dostała w zeszłym roku na urodziny 1+ 7 jako następce jej wysłużonego 1+ 2. Myślałem, że będzie się chciała przesiąść na coś innego po tylu latach ale powiedziała, że nie ma mowy. Ja sam piszę to z 1+ 3T, który nigdzie się jeszcze nie wybiera.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja swojego obecnego XZ kupiłem jakieś 3 lata temu - teraz zaczął lekko nawalać i bateria już tak nie trzyma...stąd pomysł na wymianę...
Ale wolę odczekać kilka m-c i kupić np 1+ 8 lub 7t pro  za mniejszą kasę niż teraz za ponad 3k -> nie jestem fanem wydawania milionów na telefon, stąd mogę poczekać do momentu aż obecny mi padnie i przesiąść się na inny...
Moim głównym punktem orientacyjnym jest aparat (obecnie są aparaty - po co 3 i więcej nie wiem..) nie lubię dźwigać 0.5kg lustrzanki na szyi zwłaszcza że dla amatora nie ma między tym różnicy za dnia, a nocą cóż nie robię tylu zdjęć ;-)

Dobrze widzieć pozytywne opinie o 1+ widać zainteresować się tą marką - nie powiem tylko przez informacje stąd wiem o niej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał:

Wystarczy powiększyć zdjęcie i zobaczyć różnicę w detalach - ale to prawda, nie każdemu to potrzebne. 

Przy wywołaniu zdjęć do albumu nie ma to duże znaczenia - plakatów nie drukuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak.. 

Przy moim wykorzystywaniu robieniu zdjęć do póki nie jadę na długie wakacje komórka w zupełności wystarczy. 

Zwłaszcza jak robię zdjęcia w domu czy na spacerze:) 

Więc od telefonu wymagam dobrego aparatu wiedząc że nie jest w tym idealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nargond napisał:

Pewnie tak.. 

Przy moim wykorzystywaniu robieniu zdjęć do póki nie jadę na długie wakacje komórka w zupełności wystarczy. 

Zwłaszcza jak robię zdjęcia w domu czy na spacerze:) 

Więc od telefonu wymagam dobrego aparatu wiedząc że nie jest w tym idealny. 

Żona ma P20 pro, jak na razie nic się złego z nic nie dzieje, a pewnie można go już dość tanio dostać. Jakość aparatu w telefonie jest więcej niż zadowalająca, lustro kurzy się już od dłuższego czasu... Byłe flagowce to też nie jest najgłupszy pomysł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Mate 10 Pro. Chyba dosyc intensywnie, od 2,5 roku, na 2 kartach. 4 poczty. Internet. Foto. W etui, nie wyglada na zniszczony. Bateria troszkę dluzej się laduje do 100%.I wlasciwie nie muszę wymienic ale mnie korci. 

I nie wiem na co. Chcialem na Mate 30 Pro ale obawiam się braku google, zwlaszcza obslugi poczty. 

Nie wydaje mi się aby google powrocilo do Huawei. 

A predzej czy pozniej będę musial wymienic aparat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie i Panie.

Szukam jakiegoś porządnego smartfona dla żony za około 2000 na fakturę.

Oboje używamy dość zabytkowych sprzętów i nie jesteśmy na bierząco z technologią ale interesuje nas sprzęt tylko uznanych marek (samsung, apple - może coś jeszcze ale z tych dwóch już korzystaliśmy i było OK) i raczej nie z tych bardzo dużych oraz koniecznie dual sim. Jak macie jakieś propozycje co do konkretnych modeli, lub jeszcze lepiej linki do dobrych ofert to będę wdzięczny za rady.

Z góry dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ponad te 2000 ale wart tej ceny :

https://www.sferis.pl/smartfon-samsung-galaxy-note-10-lite-6-128gb-67-super-amoled-dual-sim-4g-aura-black-p661048?gclid=CjwKCAjw_qb3BRAVEiwAvwq6Vg_jDQpTAuMFcHxRznHPh07Z_IImIEFj0WM-cOBEFVIwU-MQ6OiJrRoCh5YQAvD_BwE

czasami jest promocja i komputroniku i wtedy jest dodatkowy rabat 10%

 

sklepy oferujące ten model:

https://www.ceneo.pl/90656876

Edytowane przez ipsx82
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ipsx82 napisał:

Dzięki, cena jak najbardziej do przyjęcia. Przyjrzę mu się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest aż tak istotna, myślę że do 2500 dam radę ale chciałbym coś "przyszłościowego" (używamy telefonów naprawdę długo, obecne mamy 5-6 lat) ale niekoniecznie duże a z tego co patrzyłem to wszystkie nowości mają powyżej 6 cali.

Widzę, że te s10 to już bliżej 3000 a to dla mnie przesada. ;)

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...