Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kosztuje grosze, jest na aliexpress.

Działa bardzo dobrze o dziwo, funkcjonalność starych Nokii.

Zasięg głośność itp bardzo dobra.

Możesz używać normalnie lub podłączyć pałąk i używać jak zestawu słuchawkowego. Dźwięki polifonia.

 

Idealny jak biegasz itd, prawie nic nie waży, klawisze jak w starych nokiach klikają.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazam kupno xperii X compact i zauwazylem ze Sony ma fajna promocje: http://sonymobile.com/xtrapazdziernik

Jako alternatywe moze starszy Z5 compact. Szkoda ze wersja dualsim jest tylko duza, przydalby sie. Ktos moze cos polecic jakis fajny nie za duzy telefon dla zony? Ma byc bialy i poreczny - wiec jesli nie spodoba mi sie ta X Compact (podobno bardzo plastikowa, chociaz to drugorzedne bo i tak zona uzywa case'ow) to pewnie skonczy sie na iphone SE.

No chyba ze przejscie z klawiaturowego BlackBerry okaze sie tak bolesne, ze trzeba bedzie poczekac na wieksza przecene modelu Priv albo az pojawi sie DTEK70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktos moze cos polecic jakis fajny nie za duzy telefon dla zony? Ma byc bialy i poreczny

iphon 5se

w chwili obecnej uzywam Sony z3 w kompakcie. W sumie to już moj 3 "soniacz" bo 2 poprzednie padły i za kazdym razem dostawałem z serwisu w ramach gwarancji nowy sprzet. Awaryjne i delikatne nie polecam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na baterię nie jest przypadkiem pół roku gwarancji?

Nawet jak jest wklejona pomiedzy płytę główną a wyswietlacz? Rozumiem jak akumulator jest dostępny po otwarciu klapki, ale we współczesnych flagowcach wklejają go tam gdzie zmieści się projektantowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się rozglądać za nowym telefonem. Obecnie używam SGS3 i9300 z CM11, który śmiga aż miło, ale zaczyna mi brakować LTE, sprawność baterii też już nie ta, co kiedyś, a poza tym przydałby się dual sim. Zakładam, że nowy telefon wymiarami będzie zbliżony do obecnego, więc max. 5,5 cala. Fajnie, jakby miał wsparcie cyanogenmod. Budżet w granicach 1000 zł, więc szukamy jakiegoś chinola, ale jest tego tyle, że ja nie wiem, czym te telefony się różnią... Macie jakieś sprawdzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedemontowalnych tabletach tak, wymiana w serwisie u producenta z zachowaniem gwarancji na cały telefon. bywa tanio, bywa drogo - trzeba zapytać. niemniej po swoich doświadczeniach odradzam rozklejanie telefonu w domu.

Demonizujesz :) Honora 7 rozbiera się bezproblemowo w parę minut, problem tylko odkleić baterię bez jej uszkodzenia, ale jak idzie do wymiany to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wielkosci :)

Rowniez polecam Xiaomi, ale to wiesz, bo chwile mielismy okazje porozmawiac :)

 

Ja czekam na MI MIX

 

http://m.pb.pl/4642522,31121,xiaomi-ucieka-konkurencji?utm_source=facebook.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialfb

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...