Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem wczoraj telefon ULEFONE POWER , najważniejsza rzecz nie poszedł na cło ;) , i jego koszt to 600 zł z groszem  :yahoo:

Szczerze jestem mega zaskoczony , jakość jest wręcz rewelacyjna , przypomina ip4 , ip5 , piękna alu obudowa zewnetrzna ( boki ) tylna część niczym nie ustępuje renomowanym telefonom . 

Bateria , od wczoraj naładowana na 100% obecnie ma 15% a telefon praktycznie non stop na obrotach, WIFI, BLUT, ekran na 80% jasności , to jest nie wiarygodne , mam IP6 PLUS , i niestety z przykroszcią stwierdzam że nie ma podejscia jesli chodzi o baterie , mimo że naprawdę byłem zadowolony w porównaniu z innymi telefonami. 

Jest niestety również szybszy  :o od IP6+ , porównywałem to tradycyjnie na wyznaczanie czasu trasy w google maps , ok 1,5-2 sek. szybciej, np. trasa Twoja lokalizacja - DUBAI wykonał to szybciej  :(

Zdjęcia niestety też również lepsze robi, choć w tym przypadku może być różnie , bo akurat mój telefon , ma wadę fabryczną i wymieniają aparat za free nawet po gwarancji , bo jest wada i zdjęcia tracą na jakości , a że nie miałem chęci im oddawać telefonu na 10 dni to nie wymieniłem . 

Ważyłem obydwa telefony dziś i IP6+ z oryginalnym skórzanym etui + karta kredytowa waży 201 gramów , ulefone z fabrycznym coverem 211 gramow , więc pomijalne . 

Ale żeby nie było tak różowo , to jednak przewaga systemu IP nad Androidem , jest naprawdę spora , choć ta różnica moim zdaniem kiedyś była większa . zdecydowanie lepiej sie pisze na IP , jest prościej , bardziej intuicyjnie , lepszy słownik , mniej błędów , itp. 

Jutro bede testował dual sim , bo na tym mi najbardziej zależało , ale muszę kupić konwertery na kartę micro z nano sim. 

Jednym słowem , mega warto za 600zł kupić ten telefon , jak sie zepsuje , co oczywiście jest mozliwe , jest 2 lata gwarancji a wysyłka do chin pocztą to 30 zł :) . Aha zapomniałem , w zestawie : szybka ładowarka EU , kabel usb , słuchawki, cover tylni , szkło zapasowe przednie ( niestety słabej jakości ) . Opakowanie ok, choć dla ludzi przyzwyczajonych do standartów Apple , słabe :)

To tyle :)

A czy na tej słuchawce to jest już najnowszy system android 6 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

dostałem wczoraj telefon ULEFONE POWER , najważniejsza rzecz nie poszedł na cło ;) , i jego koszt to 600 zł z groszem :yahoo:

Szczerze jestem mega zaskoczony , jakość jest wręcz rewelacyjna , przypomina ip4 , ip5 , piękna alu obudowa zewnetrzna ( boki ) tylna część niczym nie ustępuje renomowanym telefonom .

Bateria , od wczoraj naładowana na 100% obecnie ma 15% a telefon praktycznie non stop na obrotach, WIFI, BLUT, ekran na 80% jasności , to jest nie wiarygodne , mam IP6 PLUS , i niestety z przykroszcią stwierdzam że nie ma podejscia jesli chodzi o baterie , mimo że naprawdę byłem zadowolony w porównaniu z innymi telefonami.

Jest niestety również szybszy :o od IP6+ , porównywałem to tradycyjnie na wyznaczanie czasu trasy w google maps , ok 1,5-2 sek. szybciej, np. trasa Twoja lokalizacja - DUBAI wykonał to szybciej :(

Zdjęcia niestety też również lepsze robi, choć w tym przypadku może być różnie , bo akurat mój telefon , ma wadę fabryczną i wymieniają aparat za free nawet po gwarancji , bo jest wada i zdjęcia tracą na jakości , a że nie miałem chęci im oddawać telefonu na 10 dni to nie wymieniłem .

Ważyłem obydwa telefony dziś i IP6+ z oryginalnym skórzanym etui + karta kredytowa waży 201 gramów , ulefone z fabrycznym coverem 211 gramow , więc pomijalne .

Ale żeby nie było tak różowo , to jednak przewaga systemu IP nad Androidem , jest naprawdę spora , choć ta różnica moim zdaniem kiedyś była większa . zdecydowanie lepiej sie pisze na IP , jest prościej , bardziej intuicyjnie , lepszy słownik , mniej błędów , itp.

Jutro bede testował dual sim , bo na tym mi najbardziej zależało , ale muszę kupić konwertery na kartę micro z nano sim.

Jednym słowem , mega warto za 600zł kupić ten telefon , jak sie zepsuje , co oczywiście jest mozliwe , jest 2 lata gwarancji a wysyłka do chin pocztą to 30 zł :) . Aha zapomniałem , w zestawie : szybka ładowarka EU , kabel usb , słuchawki, cover tylni , szkło zapasowe przednie ( niestety słabej jakości ) . Opakowanie ok, choć dla ludzi przyzwyczajonych do standartów Apple , słabe :)

To tyle :)

A czy na tej słuchawce to jest już najnowszy system android 6 ?
obecnie jeszcze nie, wkrótce ma być

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

android 6

uważajcie na to, mam od miesiąca na lg g3 i kupa straszna. 2gb ramu to zdecydowanie za mało, choć na wersji 3gb też potrafi mulić. póki co, to niedorobiony chłam, który powinien trafić co najwyżej to grupy beta testerów, którym nie będzie przeszkadzało zawieszanie się telefonu, wieczne problemy z połączeniem z internetem itd... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

android 6

uważajcie na to, mam od miesiąca na lg g3 i kupa straszna. 2gb ramu to zdecydowanie za mało, choć na wersji 3gb też potrafi mulić. póki co, to niedorobiony chłam, który powinien trafić co najwyżej to grupy beta testerów, którym nie będzie przeszkadzało zawieszanie się telefonu, wieczne problemy z połączeniem z internetem itd...
ja mam i sprawuje się rewelacyjnie. od dnia premiery brak zwolnień czy innych negatywnych Wspomnień

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

android 6

uważajcie na to, mam od miesiąca na lg g3 i kupa straszna. 2gb ramu to zdecydowanie za mało, choć na wersji 3gb też potrafi mulić. póki co, to niedorobiony chłam, który powinien trafić co najwyżej to grupy beta testerów, którym nie będzie przeszkadzało zawieszanie się telefonu, wieczne problemy z połączeniem z internetem itd...
ja mam i sprawuje się rewelacyjnie. od dnia premiery brak zwolnień czy innych negatywnych Wspomnień

 

Ja mam chyba od listopada, nawet mam już 6.0.1 ;) Działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wczoraj telefon ULEFONE POWER , najważniejsza rzecz nie poszedł na cło ;) , i jego koszt to 600 zł z groszem :yahoo:

Szczerze jestem mega zaskoczony , jakość jest wręcz rewelacyjna , przypomina ip4 , ip5 , piękna alu obudowa zewnetrzna ( boki ) tylna część niczym nie ustępuje renomowanym telefonom .

Bateria , od wczoraj naładowana na 100% obecnie ma 15% a telefon praktycznie non stop na obrotach, WIFI, BLUT, ekran na 80% jasności , to jest nie wiarygodne , mam IP6 PLUS , i niestety z przykroszcią stwierdzam że nie ma podejscia jesli chodzi o baterie , mimo że naprawdę byłem zadowolony w porównaniu z innymi telefonami.

Jest niestety również szybszy :o od IP6+ , porównywałem to tradycyjnie na wyznaczanie czasu trasy w google maps , ok 1,5-2 sek. szybciej, np. trasa Twoja lokalizacja - DUBAI wykonał to szybciej :(

Zdjęcia niestety też również lepsze robi, choć w tym przypadku może być różnie , bo akurat mój telefon , ma wadę fabryczną i wymieniają aparat za free nawet po gwarancji , bo jest wada i zdjęcia tracą na jakości , a że nie miałem chęci im oddawać telefonu na 10 dni to nie wymieniłem .

Ważyłem obydwa telefony dziś i IP6+ z oryginalnym skórzanym etui + karta kredytowa waży 201 gramów , ulefone z fabrycznym coverem 211 gramow , więc pomijalne .

Ale żeby nie było tak różowo , to jednak przewaga systemu IP nad Androidem , jest naprawdę spora , choć ta różnica moim zdaniem kiedyś była większa . zdecydowanie lepiej sie pisze na IP , jest prościej , bardziej intuicyjnie , lepszy słownik , mniej błędów , itp.

Jutro bede testował dual sim , bo na tym mi najbardziej zależało , ale muszę kupić konwertery na kartę micro z nano sim.

Jednym słowem , mega warto za 600zł kupić ten telefon , jak sie zepsuje , co oczywiście jest mozliwe , jest 2 lata gwarancji a wysyłka do chin pocztą to 30 zł:) . Aha zapomniałem , w zestawie : szybka ładowarka EU , kabel usb , słuchawki, cover tylni , szkło zapasowe przednie ( niestety słabej jakości ) . Opakowanie ok, choć dla ludzi przyzwyczajonych do standartów Apple , słabe :)

To tyle :)

Sam fakt, że porownujesz telefony 4000 pln vs 600 pln świadczy dobrze o chińczyku czy niedobrze o amerykańcu? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umie ktoś przesłać zdjęcia z Lumii 1020 na komputer za pomocą BT? poprzednio n8 było nokia suite, a tu nie działa ... eeech, co nowe to :P

Odkąd odkryłem OneDrive to nie pamiętam żebym podłączał telefon pod kompa. Tylko w ustawieniach trzeba wybrać najwyższą jakość i wtedy będzie się synchronizował przez wifi bez pogarszania jakości.

Gorąco polecam, bo to jedna z nielicznych rzeczy, która fajnie działa na windowsie ;)

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

umie ktoś przesłać zdjęcia z Lumii 1020 na komputer za pomocą BT?

 

Też się przesiadłem z N8 i nie mogłem pojąć czemu tak debilnie to zrobili w Lumii. Żeby przesłać fotkę przez BT na kompa najpierw musisz uaktywnić funkcję BT w telefonie. Nie ma już tak jak w N8, że możesz sobie to wybrać po decyzji o przesłaniu zdjęcia...

 

 

 

Odkąd odkryłem OneDrive

Ja OneDrive jeszcze nie odkryłem, ale ja zawsze opóźnieniem nowinki przyswajam ;).

 

I na razie z L840 jestem b. zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wczoraj telefon ULEFONE POWER , najważniejsza rzecz nie poszedł na cło ;) , i jego koszt to 600 zł z groszem  :yahoo:

Szczerze jestem mega zaskoczony , jakość jest wręcz rewelacyjna , przypomina ip4 , ip5 , piękna alu obudowa zewnetrzna ( boki ) tylna część niczym nie ustępuje renomowanym telefonom . 

Bateria , od wczoraj naładowana na 100% obecnie ma 15% a telefon praktycznie non stop na obrotach, WIFI, BLUT, ekran na 80% jasności , to jest nie wiarygodne , mam IP6 PLUS , i niestety z przykroszcią stwierdzam że nie ma podejscia jesli chodzi o baterie , mimo że naprawdę byłem zadowolony w porównaniu z innymi telefonami. 

Jest niestety również szybszy  :o od IP6+ , porównywałem to tradycyjnie na wyznaczanie czasu trasy w google maps , ok 1,5-2 sek. szybciej, np. trasa Twoja lokalizacja - DUBAI wykonał to szybciej  :(

Zdjęcia niestety też również lepsze robi, choć w tym przypadku może być różnie , bo akurat mój telefon , ma wadę fabryczną i wymieniają aparat za free nawet po gwarancji , bo jest wada i zdjęcia tracą na jakości , a że nie miałem chęci im oddawać telefonu na 10 dni to nie wymieniłem . 

Ważyłem obydwa telefony dziś i IP6+ z oryginalnym skórzanym etui + karta kredytowa waży 201 gramów , ulefone z fabrycznym coverem 211 gramow , więc pomijalne . 

Ale żeby nie było tak różowo , to jednak przewaga systemu IP nad Androidem , jest naprawdę spora , choć ta różnica moim zdaniem kiedyś była większa . zdecydowanie lepiej sie pisze na IP , jest prościej , bardziej intuicyjnie , lepszy słownik , mniej błędów , itp. 

Jutro bede testował dual sim , bo na tym mi najbardziej zależało , ale muszę kupić konwertery na kartę micro z nano sim. 

Jednym słowem , mega warto za 600zł kupić ten telefon , jak sie zepsuje , co oczywiście jest mozliwe , jest 2 lata gwarancji a wysyłka do chin pocztą to 30 zł :) . Aha zapomniałem , w zestawie : szybka ładowarka EU , kabel usb , słuchawki, cover tylni , szkło zapasowe przednie ( niestety słabej jakości ) . Opakowanie ok, choć dla ludzi przyzwyczajonych do standartów Apple , słabe :)

To tyle :)

 

A podpowiesz skąd dokładnie zamawiałeś?

Znalazłem go w kilku chińskich sklepach ale wolałbym coś sprawdzonego że wysyłają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisz jak spisał się dual-sim bo jest to b. duży plus tego telefonu.

 

Działa i to bardzo dobrze :)

 

Inną sprawą jest że o ile tel. jest ok , to mimo że naprawdę chciałem sie przekonać do androida , i pewne funkcje są naprawdę fajne i szkoda że ich nie ma na IOS , to mimo wszystko , jest to dla mnie dalej android  z całym jego negatywnym zapleczem . Tym telefonem trzeba non stop sie bawić , kombinowac ,  czytać w googlach , pytać kolegów itd. Miliony bezsensownych aplikacji , z wirusami , z opiniami z d…. itp. i ciężko coś sensownego znaleźć , instalujesz , patrzysz jakie to ścierwo , i odinstalowujesz , owszem w ios też to jest , ale w zdecydowanej mniejszosći  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do androida...

Niebawem z Windowsa przesiądę się na andka i niech ktoś mi powie, bo nigdy nie korzystałem z dysku google, jak to działa?

Chodzi mi o przesyłanie głównie fotek i filmów bez konieczności podłączania telefonu do kompa.

Czy jest taka opcja jak w OneDrive, że jak tylko telefon jest w zasięgu wifi to od razu się synchronizuje z OneDrive i bez konieczności kombinowania w telefonie, od razu widzę na kompie np. fotkę, którą przed chwilą cyknąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisz jak spisał się dual-sim bo jest to b. duży plus tego telefonu.

Działa i to bardzo dobrze :)

 

Inną sprawą jest że o ile tel. jest ok , to mimo że naprawdę chciałem sie przekonać do androida , i pewne funkcje są naprawdę fajne i szkoda że ich nie ma na IOS , to mimo wszystko , jest to dla mnie dalej android z całym jego negatywnym zapleczem . Tym telefonem trzeba non stop sie bawić , kombinowac , czytać w googlach , pytać kolegów itd. Miliony bezsensownych aplikacji , z wirusami , z opiniami z d…. itp. i ciężko coś sensownego znaleźć , instalujesz , patrzysz jakie to ścierwo , i odinstalowujesz , owszem w ios też to jest , ale w zdecydowanej mniejszosći

. Na ios nawet wirusy są płatne :biglol:

 

mam od 2 lat Xperia z1c i nie widzę w nim zbyt wielu wad. Nic przy telefonie nie robiłem, oprócz wgrania kilku potrzebnych mi aplikacji. I śmiga bez zarzutu.

 

Nie miałem jabłka to nie wiem, na czym ta różnica polega. Może opiszesz jak Ty to widzisz :)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisz jak spisał się dual-sim bo jest to b. duży plus tego telefonu.

Działa i to bardzo dobrze :)

 

Inną sprawą jest że o ile tel. jest ok , to mimo że naprawdę chciałem sie przekonać do androida , i pewne funkcje są naprawdę fajne i szkoda że ich nie ma na IOS , to mimo wszystko , jest to dla mnie dalej android z całym jego negatywnym zapleczem . Tym telefonem trzeba non stop sie bawić , kombinowac , czytać w googlach , pytać kolegów itd. Miliony bezsensownych aplikacji , z wirusami , z opiniami z d…. itp. i ciężko coś sensownego znaleźć , instalujesz , patrzysz jakie to ścierwo , i odinstalowujesz , owszem w ios też to jest , ale w zdecydowanej mniejszosći

. Na ios nawet wirusy są płatne :biglol:

 

mam od 2 lat Xperia z1c i nie widzę w nim zbyt wielu wad. Nic przy telefonie nie robiłem, oprócz wgrania kilku potrzebnych mi aplikacji. I śmiga bez zarzutu.

 

Nie miałem jabłka to nie wiem, na czym ta różnica polega. Może opiszesz jak Ty to widzisz :)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jeżeli ktoś nie ogarnia za bardzo ustawień w telefonie a jednocześnie instaluje dużo aplikacji, to istotnie IOS będzie lepszy - tam się nie ma nad czym zastanawiać, bo paktycznie nie ma żadnych opcji, a aplikacje są bardziej dopracowane i sprawdzone

 

Osobiście nie wyobrażam sobie używania IOS, nie lubię jak ktoś za mnie decyduje, jak ma działać moje urządzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przesłać fotkę przez BT na kompa najpierw musisz uaktywnić funkcję BT w telefonie.

ok, udało się ustawić kompa teraz wysyła i odbiera pliki przez BT ale tylko pojedyncze fotki; da się przesłać całą sekwencje?

edit

udało się , trzeba zaznaczyć poszczególne zdjęcia i wysłać, zapisuje się w moje dokumenty - folder bluetooth

Edytowane przez wojo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...