Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co dają custom ROM'y na WP ?

custom ROM to nic innego jak fabryczny Nokii, wyczyszczony ze smieci i z dodanymi bardzo pozytecznymi aplikacjami do zarzadzania telefonem.

też chciałem o to zapytać... Da się zmienić wyszukiwarkę na google i dźwięk sms w Twoim romie?

tak. o ile sama wyszukiwarke mozna zmienic w OEMowym sofcie (aktualizacja do WP 7.8) to odblokowanie bootloadera i wgranie custom romu daje calkiem nowe opcje dla przycisku lupki, ktory moze wlaczac wyszukiwarke jak i np latarke, wybrany adres strony czy przypisana wedle swojego widzimisie aplikacje.

pozatym mozna podlaczyc telefom przez usb do tv i miec kamere...

dogrywac aplikacje spoza marketplace...

mozna zmieniac marketplace i zamiast siedziec na Nokii, mozna wgrywac aplikacje z marketplace przeznaczonego dla htc, samsunga, lg czy fujitsu (oczywiscie z windowsem)

 

mozna zmieniac dzwieki sms:) budzika, dzwonka kolory akcentow... itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej 800 mam wina 7.8 i nie da rady zmienić wyszukiwarki... Dodali tylko możliwość zmieniania rozmiaru kafelek, Bluetooth sharing i więcej kolorów. Chyba pomodze coś z tym domem który masz... Wgranie chyba nie jest bardzo skomplikowane?

 

Ja w swojej 800 mam wina 7.8 i nie da rady zmienić wyszukiwarki... Dodali tylko możliwość zmieniania rozmiaru kafelek, Bluetooth sharing i więcej kolorów. Chyba pomodze coś z tym domem który masz... Wgranie chyba nie jest bardzo skomplikowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wgrac custom ROM musisz miec odblokowany bootloader czyli taki maly pierdounik ktory blokuje dostep do folderow systemowych WP.

zdjecie go to koszt chyba 40 lub 60 PLN, trzeba do tego rozebrac telefon wiec tracisz gwarancje.

 

jest w 7.8 zmiana wyszukiwarki.

wejdz w ustawienia -> (pokaze sie zakladka system) przesun palcem w lewo aby przejsc do zakladki aplikacje -> 2 od gory Internet Explorer i na samym dole masz zakladke domyslny dostawca wyszukiwania do wyboru sa bing i google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni bawie sie prototypem BlackBerry Q10 (urzadzonko nazwane DevAlphaC, wysylane programistom w celach testowych - bebechy chyba finalne + paskudna obudowa) - no i jak nie jestem fanem ekranow dotykowych, to ten telefon w polaczeniu z pelna klawiatura qwerty robi wrazenie. Nie wiem kiedy Q10 bedzie dostepny w PL (w UK juz wkrotce czy nawet od dzis), ale chyba warto. Co prawda Z10, w pelni dotykowy, ma rewelacyjna klawiature ekranowa (smialo powiem ze najlepsza z jaka sie spotykalem) to jesli komus zalezy np. na pisaniu bezwzrokowym - Q10 jest dla niego.

Ekran swietnie swieci, system niesamowicie szybki i plynny, no a zdrobiazgow w koncu skype jest na BB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu skype jest na BB :)

 

WOW! Niesamowite. Aż ciarki przechodzą od tego postępu technologii. ;) Sorry za tą ironię.

 

W tym tygodniu udało mi się zobaczyć i chwilę pobawić Samsungiem S4. Jak nie jestem fanem Androida i generalnie S3 i S4, to trzeba przyznać, że jest to fajny telefon. Nawet ten plastik chyba lepszy niż w S3. ;)

 

Naprawdę wygląda to OK. Sam telefon jest mega szybki i ma super ekran. Cena to ok. 2.800 PLN bez umowy.

 

Szkoda, że nie mogę jeszcze zobaczyć HTC One. Choć i tak pewnie skończy się iPhonem, bo nie chce mi się uczyć nowego systemu. :unsure:

Edytowane przez rpw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te smartfony będą do dupy dopóki nie wymyślą sensownego źródła zasilania... na cholerę wszystkie retiny, gierki, GPS jak trzeba mieć stale możliwość podłączenia do prądu... Iphone 5, rano naładowany na full. W ciągu dnia WI-FI, 3G (nie cały czas), sprawdzanie poczty, trochę internetu - o godz 18:00 zostało mniej niż 20% baterii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te smartfony będą do dupy dopóki nie wymyślą sensownego źródła zasilania... na cholerę wszystkie retiny, gierki, GPS jak trzeba mieć stale możliwość podłączenia do prądu... Iphone 5, rano naładowany na full. W ciągu dnia WI-FI, 3G (nie cały czas), sprawdzanie poczty, trochę internetu - o godz 18:00 zostało mniej niż 20% baterii...

 

Ja nie czekam aż coś wymyślą. W domu stacja dokująca, w aucie ładowarka samochodowa, w kieszeni spodni kabel usb/ładowarka. I nie przyjmuję do wiadomości jak ktoś mi mówi, że psuję sobie baterię, trzymając go ciągle na ładowarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło prądu to bolesna sprawa, osobiście mam Nexusa 4 i screen-on to okolice 5 godzin, a przy dosyć aktywnym korzystaniu 15-20h od ładowania do ładowania.

Tylko, że... przypaliło mi się gniazdo USB od złego kabla i ledwo styka, podejrzewam, że niedługo przestanie. No cóż, uznałem, że skoro wydałem już te 300 funciaków na telefon, to wydam i 200zł na ładowarkę bezprzewodową, żeby go uratować.

Powinna przyjść jutro albo w poniedziałek, zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekam aż coś wymyślą. W domu stacja dokująca, w aucie ładowarka samochodowa, w kieszeni spodni kabel usb/ładowarka. I nie przyjmuję do wiadomości jak ktoś mi mówi, że psuję sobie baterię, trzymając go ciągle na ładowarce.

 

I to wszystko dla "telefonu bezprzewodowego" ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...