Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak powinno wyglądać i jeździć BMW. Ciąg dalszy zachwytów nad m2cs , szczerze gdybym szukał auta na ulice i na tor wziąłbym to zamiast caymana GT4, który jest jednak bardziej jednowymiarowy. Prosiak zrobi lepszy czas, w BMW będzie lepsza zabawa.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, viggen napisał:

Tak powinno wyglądać i jeździć BMW. Ciąg dalszy zachwytów nad m2cs , szczerze gdybym szukał auta na ulice i na tor wziąłbym to zamiast caymana GT4, który jest jednak bardziej jednowymiarowy. Prosiak zrobi lepszy czas, w BMW będzie lepsza zabawa.

To prawda wyszło im wyjątkowo to auto. Ja bym nawet wziął to zamiast M4.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2020 o 07:04, Patryk Andrzej napisał:

pokazałes dwie dwu drzwiowe coupety :ok:  obie niebieskie, nie drąż  :D 

Brawo Szerloku! A ja gupia myślałam, ze to dwa różowe kombi. Dobrze, że są na forum prawdziwi rycerze, którzy mimo opuszczonych przyłbic i zaparowanych okularów, są w stanie wychwycić takie niuanse i wyprowadzić babę z błędu :) 


Nie drążę, podziękowałem, kończę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, chojny napisał:

BMW dało do pieca.

 

2021 M5 CS

 

626 koni

750Nm

0-100km/h - 2,9s

Vmax - 306km/h - blokada elektroniczna

 

 

 

Jezli mam byc szczery to auto dla mnie kompletnie bez sensu. Kupujesz M5 bo chcesz miec wszystkie zalety piatki plus osiagi. Robienie z tego auta na tor jest kompletnie bezcelowe ale to oczywiscie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, turdziGT napisał:

Kupujesz M5 bo chcesz miec wszystkie zalety piatki plus osiagi. Robienie z tego auta na tor jest kompletnie bezcelowe ale to oczywiscie moje zdanie.

Produkcja tylko przez rok. To będzie naturalna limitka. Jak potrzebujesz szybkie auto na Ubera to bierzesz zwykle M5 :)

Wraz z M2CS mają zadatki na status klasyka. Za 20 lat za posiadanie czegoś takiego pewnie będą wsadzali do więzienia :) 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Za 20 lat za posiadanie czegoś takiego pewnie będą wsadzali do więzienia :)

dlatego od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie jakiś Mustang 5.0. Wolnossące v8, bez twin turbo, itp. Myśle, ze jeszcze pare-parenaście lat i takie auta będą w "cenie" 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, FilipeK napisał:

dlatego od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie jakiś Mustang 5.0. Wolnossące v8, bez twin turbo, itp. Myśle, ze jeszcze pare-parenaście lat i takie auta będą w "cenie" 

 

Obawiam się że będzie zakaz jazdy tym gdziekolwiek. 

 

Za samo odpalenie 2 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie cały czas zastanawiam, czy obostrzenia będą dotyczyły wstecznie samochodów już wyprodukowanych, czy tylko nowych. Na razie są zakazy wjazdu do centr większych miast, czasem są za to pobierane wysokie opłaty. Nie oburzałbym się na to wszystko, gdyby UE (którą szanuję mimo wszystko jako całościową ideę) nie podchodziła do tematu na zasadzie terrorystycznej, czyli: "nie stać Cię na nową furę, to wypad z prestiżowego centrum, biedaku". To jest dla mnie bulwersujące. Nie wyobrażam sobie, żebym kupił dziś auto, a za 10 lat usłyszał "panie, tym po drogach pan jeździć nie możesz". To jest sk*********wo.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hookie napisał:

Ja się właśnie cały czas zastanawiam, czy obostrzenia będą dotyczyły wstecznie samochodów już wyprodukowanych, czy tylko nowych.

Przecież od dawna dotyczą. Nie wjedziesz w Niemcowni do centrów wielu miast 1.9 TDI, którym jak kupowałeś 20 lat temu to mogłeś wszędzie pojechać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RoadRunner napisał:

Przecież od dawna dotyczą. Nie wjedziesz w Niemcowni do centrów wielu miast 1.9 TDI, którym jak kupowałeś 20 lat temu to mogłeś wszędzie pojechać.

Racja, racja... Zupełnie o tym zapomniałem. No nic, smutne to cholernie i irytujące. Z drugiej strony Niemcy raz, że bogatsi, a dwa, że chyba całkiem konkretne dopłaty oferowali za złomowanie starych aut... Z trzeciej strony, jak mi ktoś kiedyś powie, żebym zezłomował MX-5 i se kupił coś porządnego i nowego, to chyba mu... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Produkcja tylko przez rok. To będzie naturalna limitka. Jak potrzebujesz szybkie auto na Ubera to bierzesz zwykle M5 :)

Wraz z M2CS mają zadatki na status klasyka. Za 20 lat za posiadanie czegoś takiego pewnie będą wsadzali do więzienia :) 

Nie mam zadnego problemu z M2 CS . To fantastyczne i perfekcyjne auto da takiej wersji za to M5 CS to dla mnie kompletny bezsens.W tej klasie cenowej mozna przebierac w samochodach torowych ktore sa o wiele lepsze i do tego stworzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hookie napisał:

Racja, racja... Zupełnie o tym zapomniałem. No nic, smutne to cholernie i irytujące. Z drugiej strony Niemcy raz, że bogatsi, a dwa, że chyba całkiem konkretne dopłaty oferowali za złomowanie starych aut... Z trzeciej strony, jak mi ktoś kiedyś powie, żebym zezłomował MX-5 i se kupił coś porządnego i nowego, to chyba mu... ;) 

 

Z Euro 4 czy Euro 5 nie wjedziesz do centrum wielu europejskich miast. Co ciekawe, zakaz dotyczy też samochodów zabytkowych np. w Paryżu. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...