Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Zyzol napisał:

Kupujesz samochód dla siebie, czy dla przechodniów? ;) Oczywiście, jest miło, gdy otoczenie reaguje pozytywnie, ale nie przesadzajmy ;)

 

Swego czasu zaparkowałem w galerii handlowej największą kupę ze stajni BMW, czyli zastępczą 218i (ten van). Idę do wejścia, biegnie za mną obcy człowiek. Wyglądało to mniej więcej tak:

- Przepraszam, przepraszam, widziałem, że wysiadł pan z pięknego samochodu. Co to takiego?

- eeee... To jest BMW

- nie wiedziałem, że BMW robi takie ładne auta. Mogę obejrzeć?

 

:biglol:

 

 

Oczywiście że dla siebie :) nawet bym czegoś takiego nie chciał żeby ludzie mnie zaczepiali i dopytywali, ale czasem się to dostaje w pakiecie z samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Swego czasu zaparkowałem w galerii handlowej największą kupę ze stajni BMW, czyli zastępczą 218i (ten van). Idę do wejścia, biegnie za mną obcy człowiek. Wyglądało to mniej więcej tak:

- Przepraszam, przepraszam, widziałem, że wysiadł pan z pięknego samochodu. Co to takiego?

- eeee... To jest BMW

- nie wiedziałem, że BMW robi takie ładne auta. Mogę obejrzeć?

 

:biglol:

Pewnie Multiplą jeździł:mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 19:36, radekk napisał:

Jeśli kwestia tylko grzebania to dając kompleksowo do zrobienia to nie problem, oczywiście jakiś dodatkowy koszt,


magiczne pudełeczko za 399€ plus przesyłka i w BMW można GPF-a ciąć ;) 

 

https://www.manhart-performance.de/en/2019/09/30/the-new-emulator-control-unit/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, turdziGT napisał:

Tymczasem Audi zepsuło RS4.

Co oni z tym autem zrobili :facepalm:

 

Z ostatecznym wyrokiem poczekam aż zobaczę go na żywo, jednak póki co wygląda grzecznie. 

Do tego jest filmik jak to nie brzmi:

https://motorsport.tv/embed/V4KDUMi6-2020-audi-rs4-avant-fa

 

Ciekawe jak z rzeczywistymi osiągami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Zyzol napisał:

Co to? Wyrzutnie pocisków rodem z Bonda?

 

1FF9F5DA-7A1B-44D8-AAAD-8E084C33AD15.jpeg
 

już chyba wiem, dlaczego zaczęli stosować czarne logo na grillu. Chyba wstydzą się tego, co robią :P

W poprzedniej tez tak miałeś. To od aktywnego tempomatu.

 

tył nawet mi się podoba, przód tak średnio, jednak środek jak dla mnie dyskwalifikuje ten samochód za sprawą tego nowego ekranu i jego obsługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, matros1 napisał:

 

Z ostatecznym wyrokiem poczekam aż zobaczę go na żywo, jednak póki co wygląda grzecznie. 

Do tego jest filmik jak to nie brzmi:

https://motorsport.tv/embed/V4KDUMi6-2020-audi-rs4-avant-fa

 

Ciekawe jak z rzeczywistymi osiągami?

 

Moim zdaniem wcale nie wygląda źle, natomiast dźwięk wydechu dramatyczny, ale to akurat można poprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michał W. napisał:

Na Autoblogu piszą o poszerzeniu błotników po 3cm z każdej strony.

https://spidersweb.pl/autoblog/audi-rs4-avant-lifting-2020/

ale to względem zwykłej A4

ale fakt na tych zdjeciach wygląda jakby z tyłu zgubiło trochę z poszerzeń kiedy w zwykłej A4 właśnie uwidocznili to. Niby szerokość przedlifta i po jest taka sama, za to wysokość samochodu niby urosła o 10 mm, pytanie czy inny rozmiar kół czy wyżej siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zdjecie, poszezenia sa jak były ale ten przód.Zfobkli to samo co B8 czyli do wcześniej nzrysowanego nadwozia dokleili przód który nie pasuje.Zeby to RS4 odróżnić teraz od S4 to na prawdę ekspertem trzeba być.

 

 

image002.png

image001.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem na żywo ale niestety nowe modele audi RS są dość słabe , dotyczy to RS4 , RS6 , RS7 . A wykastrowany dźwięk to już gwóźdź do trumny . GPF dobił te auta w zarodku :( . Dać za auto 500-800k i nie mieć przyjemności , wyglądu , dźwięku , to jest chore , trzeba szukać gdzie indziej , innych marek , albo zostawić sobie na dłużej to co się ma . Tez się mocno bije z myślami co robić , sprzedawać , nie sprzedawać , nie ma za bardzo alternatywy , a z drugiej strony chciało by się coś fajnego kupić , tylko nie ma co :( .
Niestety mam tez myśli „ dziadkowe „ ;) bo coraz rzadziej wyruszam w trasy , bo coraz gorzej się jeździ ( tłok na autostradach i expr.) i wole jechać na lotnisko i samolot jak męczyć się autem . Analizowałem ostatnio przebieg wg. gannet.pl i przez ostanie pół roku zrobiłem audi , niecałe 3 tys. km :( . Więcej stoi jak jeździ .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit nie wyjdzie ci korzystniej brać w jakiejś wypożyczalni wtedy kiedy potrzebujesz skoro tak rzadko używasz a na co dzień jeździsz innymi? I bierzesz wówczas co maja w ofercie od jakiegoś HH po jakieś GT, kombi czy SUVa

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit nie wyjdzie ci korzystniej brać w jakiejś wypożyczalni wtedy kiedy potrzebujesz skoro tak rzadko używasz a na co dzień jeździsz innymi? I bierzesz wówczas co maja w ofercie od jakiegoś HH po jakieś GT, kombi czy SUVa

Bez sensu dla mnie , nie dość ze w tej dziurze której mieszkam nie ma takiej wypożyczalni , po za tym ja potrzebuje auto wtedy kiedy chce a nie kiedy wypożyczalnia akurat ma , chyba ze myślisz o wynajmie długoterminowym .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...