Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, turdziGT napisał:

O wyposażeniu nowszych Porsche  świadczy czesto ilość pustych miejsc i zaślepek na konsoli środkowej.Troche tu pusto żeby to tak powiedzieć , fotel seryjny no ale są cztery rury :biglol:

A wiesz kolego co wogole są to za przyciski obok lewarka ? Bo jakbyś wiedział to nie byłaby to miara tego co jest w aucie . 90% tych guziczków to sterowanie radiem i nawiewem bo nie ma tego na desce . Jeżeli chcecie kupić coś innego to warto się przejechać do salonu i normalnie pogadać ze sprzedawcą. Wyglada mi na to że cześć jest chyba swoimi wyborami sflustrowana i musi swoje wozidelka dowartościować komentarzami . 

 

Edytowane przez Jacocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lojszczyk napisał:

 

Tak to zrozumiałeś?

Bierzesz pod uwagę, że autem będzie jeździć kobieta 50+ która ma prawo jazdy od kilku lat i słabo parkuje.

Czyli w żadnym stopniu nie jest w stanie wykorzystać tego jak ten samochód jeździ a ty a siłę pakujesz ja w takie auto zamiast kupić marca BMW czy volvo naszpikowane technika która urzyjemni i ułatwi życie.No sorry kolego ale ja po prostu nie rozumie tego wyboru.

7 minut temu, Jacocz napisał:

A wiesz kolego co wogole są to za przyciski obok lewarka ? Bo jakbyś wiedział to nie byłaby to miara tego co jest w aucie . 90% tych guziczków to sterowanie radiem i nawiewem bo nie ma tego na desce .

 

Aktywny wydech , zawieszenie na miechach i parę innych rzeczy sterowane jest z tych brakujących goziczkow które powodują że Macan jest wyjątkowa na tle konkurencji.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lojszczyk napisał:

 

Tak to zrozumiałeś?

Bierzesz pod uwagę, że autem będzie jeździć kobieta 50+ która ma prawo jazdy od kilku lat i słabo parkuje. Wiesz, że moi znajomi i przyjaciele dość często jeżdżą droższymi autami?

Wybór cenowy jest z powodu podatków. Wybór auta wynika raczej z przekonania, że kupuję dla osoby najbliższej.

Po raz kolejny pytam, jaka jest alternatywa?!

Kolego Macan z 2l jest Ok . Co do ceny jeżeli chcesz coś lepiej musisz czekać na akcję u sprzedawcy ( tak było w Katowicach). Była partia samochodów do konfiguracji z dodatkowym rabatem . 

Mnie wiem czy jeździłeś tym autem ale wg mnie na + : wykonanie i materiały , wyciszenie , zawieszenie. Na minus : wsiadanie i wysiadanie dla niższej osoby ( moja żona na pewno by tym nie jeździła ) 

, mało miejsca z tylu , kiepski bagażnik i co dziwne z tym silnikiem kiepsko działający automat . W mieście szarpie i głupieje ze zmianą  biegów . Auto niby fajne ale jednak patrząc cena do tego co się dostaje to Forek jest Ok jak ktoś nie ma parcia na szkło 

6 minut temu, turdziGT napisał:

Czyli w żadnym stopniu nie jest w stanie wykorzystać tego jak ten samochód jeździ a ty a siłę pakujesz ja w takie auto zamiast kupić marca BMW czy volvo naszpikowane technika która urzyjemni i ułatwi życie.No sorry kolego ale ja po prostu nie rozumie tego wyboru.

Aktywny wydech , zawieszenie na miechach i parę innych rzeczy sterowane jest z tych brakujących goziczkow które powodują że Macan jest wyjątkowa na tle konkurencji.

Wyjątkowy to jest RR Phantom a Q5, Macan , X3 to wozidła a nie wyjątkowe auta 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jacocz napisał:

A wiesz kolego co wogole są to za przyciski obok lewarka ? Bo jakbyś wiedział to nie byłaby to miara tego co jest w aucie . 90% tych guziczków to sterowanie radiem i nawiewem bo nie ma tego na desce . Jeżeli chcecie kupić coś innego to warto się przejechać do salonu i normalnie pogadać ze sprzedawcą. Wyglada mi na to że cześć jest chyba swoimi wyborami sflustrowana i musi swoje wozidelka dowartościować komentarzami . 

 

 

Nie wiem czym mam być sfrustrowany skoro w moim tak tu hejtowanym gnojowozie mam silnik z porsche podczas gdy w tym małym  porsche jest on z VAGa :biglol: takie teraz cuda dzieja sie motoryzacji :)

5 minut temu, Jacocz napisał:

Kolego Macan z 2l jest Ok . Co do ceny jeżeli chcesz coś lepiej musisz czekać na akcję u sprzedawcy ( tak było w Katowicach). Była partia samochodów do konfiguracji z dodatkowym rabatem . 

Mnie wiem czy jeździłeś tym autem ale wg mnie na + : wykonanie i materiały , wyciszenie , zawieszenie. Na minus : wsiadanie i wysiadanie dla niższej osoby ( moja żona na pewno by tym nie jeździła ) 

, mało miejsca z tylu , kiepski bagażnik i co dziwne z tym silnikiem kiepsko działający automat . W mieście szarpie i głupieje ze zmianą  biegów . Auto niby fajne ale jednak patrząc cena do tego co się dostaje to Forek jest Ok jak ktoś nie ma parcia na szkło 

Wyjątkowy to jest RR Phantom a Q5, Macan , X3 to wozidła a nie wyjątkowe auta 

Macan jest  wyjątkowe bo do czasu było to na przykład jedyne auto w klasie dostępne z air suspension. 

Jest to tez bezapelacyjnie najardziej sportowy i najlepiej prowadzacy sur  SUV w klasie a jak kogoś wyda trochę więcej $$$ na upgrade wnetrza to jest to też bardzo wyjątkowe w klasie miejsce do siedzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie teksty tylko na TF. W jednym wątku można przeczytać, że 115 km w XV to wystarczy do miasta i nie potrzeba więcej. W innym wątku okazuje się że 250 konny Macan bez fabrycznej nawigacji, 20 calowych felg, air suspension i ozdóbek z włókien węglowych, to badziewie które się do niczego nie nadaje. Nie mieści się wam w głowach, że komuś może się podobać prowadzenie na zwykłym zawieszeniu, że standardowe fotele są wystarczająco wygodne (szczególnie w porównaniu z Subaru) i nie widzi sensu wydawać worka pieniędzy na wiecznie nieaktualną fabryczną navi.

  • Super! 4
  • Haha 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaca68 napisał:

 Nie mieści się wam w głowach, że komuś może się podobać prowadzenie na zwykłym zawieszeniu, że standardowe fotele są wystarczająco wygodne (szczególnie w porównaniu z Subaru) i nie widzi sensu wydawać worka pieniędzy na wiecznie nieaktualną fabryczną navi.

Mieści ale tu mowa nie 20 calowych felgach tylko o konfigurowaniu auta dla  kobiety i  jak się okazało z małym doświadczeniem i wiekiem 50+

W tym wypadku absolutnie mieści mi się w głowie że taka osoba doceniła by światełko w lusterku ostrzegajace o samochodzie obok  przy zmianie pasa albo adaptacyjny tempomat lub asystenta parkowania czy inne tego typu udogodnienia poprawiające komfort u bezpieczeństwo.Problem tylko w tym że tam za wszystko to trzeba słono  płacić bo w podstawowym aucie nie ma nic a to co nie mieści mi się w głowie to to że ktoś na siłę pakuje takiego kierowce w gole porsche jak w tej cenie mógł by mieć o wiele lepiej wyposażone w tego typu wyposażenie auto Premium które prawdopodobnie lepiej sprostalo by potrzeba takiego kierowcy.Tego po prostu nie rozumie.

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2018 o 22:31, turdziGT napisał:

 

Z ciekawości auto na absolutnym min.wyposazenia na jakie to auto zasługuje wychodzi 315K

 

http://www.porsche-code.com/PJLVEP19

 

 

To co tam robią 20" koła za 11 tys?

W absolutnym minimum dla kierowcy kobiety 50+???

Edytowane przez Jaca68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aga napisał:

Założę się, że lojszczyk tego Macana nie kupi :P

 

aczkolwiek ciekawy wątek ;)

To jest możliwe. Wszystko zależy czy nowy dyrektor zostawi jej darmowóz służbowy czy będzie musiała oddać. Jako głównej księgowej nie przysługuje. Teraz ma passata ponad 200KM. Nie musi płacić za paliwo, więc kupowanie na siłę było by bezsensowne.

W kwietniu kończy mi się amortyzacja subaru i renault trafic. Nie mam zamiaru płacić na patologię i żuli co siedzą po parkach. Zakup spowodowany przepisami podatkowymi. Płacę 35% podatku, więc kupno auta za 270tys zł, kosztuje mnie 180tys.

Wracając do macana, jeździłem dieslem znajomych. Moim zdaniem świetne auto w przystępnej cenie. Byłem gotów trzyletnie auto kupić, ale sprzedali komuś w rodzinie.

Może trafi się znowu jakaś okazja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, filipk93 napisał:

dyche dam:lol:

Ja też dam dychę, chociażby po to, by z wypiekami na twarzy czekać na kolejny odcinek serialu "Życie wg. lojszczyka"

Cudne jest to forum :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie rację, ciekawy wątek.

Teraz można się z niego dowiedzieć, że o kobietę 50+ musimy się tak martwić, że do "zwykłego" Porsche strach wsadzić.

Najlepiej, jakby to był samochód autonomiczny.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tsunetomo napisał:

Ja też dam dychę, chociażby po to, by z wypiekami na twarzy czekać na kolejny odcinek serialu "Życie wg. lojszczyka"

Cudne jest to forum :)

 

 

Ja też się bardzo cieszę, gdy ludzie lepiej wiedzą jak mam żyć.

Najbardziej mi się podoba, gdy ludzie wiedzą lepiej co jest mi potrzebne.

Wynajem macana kosztuje ok 2500zł miesięcznie, czyli tyle ile wydaję na paliwo :).

Może faktycznie żyje nam się lepiej? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lojszczyk napisał:

 

Ja też się bardzo cieszę, gdy ludzie lepiej wiedzą jak mam żyć.

Najbardziej mi się podoba, gdy ludzie wiedzą lepiej co jest mi potrzebne.

Wynajem macana kosztuje ok 2500zł miesięcznie, czyli tyle ile wydaję na paliwo :).

Może faktycznie żyje nam się lepiej? :ok:

Pewnie, że żyje się lepiej! Wiadomości nie oglądasz? Zgniły zachód zazdrości nam poziomu życia, premiera, wolnych sądów i wartości moralnych, bezrobocie rekordowo niskie, rząd wspiera poprzez rozdawanie swoich pieniędzy w programie 500+ "za bycie", mamy konstytucję dla biznesu (?), rolnicy wsparcie w zwalczaniu pomoru świń... Sukcesy można mnożyć, zawsze po Wiadomościach tak dobrą godzinę jestem wzruszony, jak to dobrze się stało że mamy tak cudowną władzę i jak źle, że nie udało im się uzyskać większości konstytucyjnej.

Ech... rozmarzyłem się...

2500 na paliwo? Dużo jeździsz, 5000km / miesiąc?

Bierz Macana, wrażenia opiszesz nam w kolejnym odcinku :)

 

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kokos napisał:

kobieta MY 50+

Dokładnie rzecz ujmując MY'1968+ czyli Szalona Kocica, dla kawalerów uwaga -  trzymać się z daleka.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...