Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Optymalne byłoby 1.6 T w wersji A 200 (w grę wchodzi jedynie benzyna), ale nie odrzucałbym z góry A 160 czy A 180.

O ile dobrze wiem, to każdy z silników ma turbosprężarkę, więc gdyby Żonie brakowało pary w samochodzie, zawsze można się pokusić o wirusa :)

Na pewno przy okazji Mercedesa, absolutnym priorytetem byłby zewnętrzny pakiet AMG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, turdziGT napisał:

 

He he mozna prowadzic auto jak Juha Kankkunen albo Carlos Sainz czy Didier Auriol jak widac wszystkie doprowadzaja do celu ;) 

 

A na powaznie to nagranie z Mikaela to jej pokazowy przejazd na do cwiczenia przerzucania balansu i prowadenia auta zakret w zakret. Jechala tam bardzo wolno pokazuja spokojnie i tlymaczac zasade.Na HOT LAP dawala juz ostro popalic i praca rak byla zdecydowanie bardziej agresywna.

 

Z kolei moj przejaz to byl przejaz na ostro swiezego toru gdzie chailem tam pojsc pelna bomba wykozystujac przyczepnosc. NIstety ta tych oponach na ktorych my jezdzimy za kazdym jednym przejazdem przyczepnosc jest coraz gorsza a pod koniec dnia juz jej nie ma prawie wogle i wtedy jezdzie sie plynie i spokojnie.

 

Tu mam filmik z zeszlego roku juz pod koniec dnia gdzie nie bylo przyczepnosci i widac zupelnie inny styl operowania fajerka ale nie ukrywam ze kierownica blizej mi to latynskeigo temperamentu niz to skandynawskiego opanowania ;) 

 

https://youtu.be/nfWOJ86JLw8

 

 

 

 

Wiesz dobrze że fajnie się komentuje filmy innych zza biurka zwłaszcza, z odrobiną zazdrości idzie jeszcze lepiej  ;)

 

Latania po jeziorze jeszcze nigdy nie uskuteczniałem więc mnie zawsze interesują takie materiały, muszę się wrzeszczcie zebrać i wybrać. ;)

 

Tyle że u nas nie ma zimy... najcieplejszy rejon Polski. :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yak  Alfa Romeo Giulietta w wersji Sport (nowe)  to juz mega technologicznie stare auto.Nie wiem czy bym sie w to pakowal.

 

Z koleji jak juz jestes w tej wielkosci to mozesz zobaczyc tez na Leona FR z nilnikiem 1.8 TFSI. Jezdzi bardzo fajnie takie mini Golf GTI i nowe mozna wyrac sporo ponizej 100K.Moj ojciec ma takiego a moja zona bardzo lubi nim jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi,

Mam dokładnie takie same spostrzeżenie dotyczące Alfy.

Piękny samochód, ale jakby z trochę innej epoki.

Natomiast potrafi być - przy odpowiedniej konfiguracji - wprost przepiękna, a wiesz, że to może być koronny argument dla kobiety :)

 

Leon także odpada - nie podoba się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, chojny napisał:

 

Wiesz dobrze że fajnie się komentuje filmy innych zza biurka zwłaszcza, z odrobiną zazdrości idzie jeszcze lepiej  ;)

 

Latania po jeziorze jeszcze nigdy nie uskuteczniałem więc mnie zawsze interesują takie materiały, muszę się wrzeszczcie zebrać i wybrać. ;)

 

 

He he  w tym kazdy jest dobry jezeli nie mistrzem swiata  ;) 

 

 

34 minuty temu, chojny napisał:

Latania po jeziorze jeszcze nigdy nie uskuteczniałem więc mnie zawsze interesują takie materiały, muszę się wrzeszczcie zebrać i wybrać. ;)

 

Tyle że u nas nie ma zimy... najcieplejszy rejon Polski. :(

 

Polecam na prawe ale niestey w PL torche z tym jest problem.

U mnie to troche inna bajaka .W kazdy weekend jest otwarty tor lodowy gdzie mozna przyjechac i pojezdzic wlasnym autem lub zorganizowany wyjazd przez rozne firmy.

 

Ja mam najblizej ok 120 km od domu gdzie mozna wpasc nawet  Drop In

 

https://www.google.no/maps/place/Hebbes+Racing/@60.1558441,9.4237004,8z/data=!4m12!1m6!3m5!1s0x0:0x104f0987ed4ddea2!2sHebbes+Racing!8m2!3d60.1558441!4d9.4237004!3m4!1s0x0:0x104f0987ed4ddea2!8m2!3d60.1558441!4d9.4237004

 

 

Kaki wyjazd kosztuje ok 800-1000 koron  czyli w przeliczeniu na wartosc ktowty to tak jak by to bylo 100 zl w stosunku do zarobkow.

 

 

Sa tez organizowane evanty ktore sa troche drozsze gdzie jezdzisz tez wlasnym autem ale na przyklad pdstawiaja wtedy auto rajdowe i kirowce na Hot Lapy i instruktorow.

 

http://autoxo.no/Eventer/-/-/Isbane-kj-ring-p-Hebbes-i-Sigdal/s-publish_start_time

 

Koszt troche wiekszy ale wiecej sie mozna nauczyc.

 

Zastanawiam sie dlatego  czy nie kupic sobie drugiego kompletu felg i do opon z kocami  do RSa ale na razie szkoda mi chyba auta do jednak o plamanie plaskikow nie trudno.

Z kazego S4 pod koniec dnia na Driving Experiance wysza juz farfocle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krist napisał:

 

https://investors.volvocars.com/en/corporate-governance/company-structure

 

 

Volvi twierdzi co innego, ale może tajemnice firmy wyjawiają tylko swoim budowlańcom ;) 

Jak by powiedzieli prawdę, to by nigdy nie dostali ulg podatkowych. W końcu dostali pomoc w postaci ulg jako nowa firma. Chyba nie rozumiesz wielkiego biznesu i ich gier.

ELEKTROLUX w dwa miesiące po odmowie ulg, przenosił fabrykę do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Sorry, ale nie macie zupełnie pojęcia.
Fabrykę kupili Szwedzi. Dziwne?
Kiedy rząd Szwecji odmówił pomocy publicznej firmie, to szefowie wyjechali do Chin i tam założyli nową firmę. Często ożenili się z Chinkami aby mieć obywatelstwo a potem kupili sami od siebie fabrykę. Dostali kredyty i dofinansowanie od rządu chińskiego.
Wiem, bo budowałem dom takiemu Szwedowi, co jest jednym z ważnych udziałowców fabryki silników dla VOLVO w Chinach. Jego skośnooka żona była wtedy vice-prezesem tej fabryki. Produkują tam silniki diesla.



Hahahaha

I Ci Szwedzi juz od 1986 roku siedza w Chinach...

Geely zalozono juz w 1986.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kukson napisał:

Z ciekawostek to na naszych drogach pojawi się żółty suv od Lambo czyli Urus, a za kółkiem spotkać będzie można Wojewódzkiego.

 

Szacun ;)

 

 

ursus-c-360-3p_10561_73_42728.jpeg

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi,
Mam dokładnie takie same spostrzeżenie dotyczące Alfy.
Piękny samochód, ale jakby z trochę innej epoki.
Natomiast potrafi być - przy odpowiedniej konfiguracji - wprost przepiękna, a wiesz, że to może być koronny argument dla kobiety
 
Leon także odpada - nie podoba się
Peugot 308 gt?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem oryginalny box Volvo

f06c030c1e6641ce11702c2928cdda86.jpg

Wygląda że deska powinna wejść bez problemu. Jeszcze tylko nie wiem czy cena około 6500 to aby napewno „atrakcyjna” oferta. Szczególnie że Thule itp. kosztują z grubsza połowę tego, jednak wyglądają też o połowę gorzej.
Muszę się z tym przespać do przyszłej zimy, bo teraz to już pozostaje szukać raczej mocowania na rowery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matros1 napisał:

Wczoraj oglądałem oryginalny box Volvo

f06c030c1e6641ce11702c2928cdda86.jpg

Wygląda że deska powinna wejść bez problemu. Jeszcze tylko nie wiem czy cena około 6500 to aby napewno „atrakcyjna” oferta. Szczególnie że Thule itp. kosztują z grubsza połowę tego, jednak wyglądają też o połowę gorzej.
Muszę się z tym przespać do przyszłej zimy, bo teraz to już pozostaje szukać raczej mocowania na rowery ;)

Te boksy niestety tyle kosztua ja za swojego tez placilem cos kolo 5.5K w przeliczeniu na zlotowki.Thule sa zazwyczaj o polowe tansze nisz Skiguard czy Packline 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...