Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kokos napisał:

Przebieg rośnie szybko !! we czwartek na zdjęciu niecałe 7K dzisiaj już 10K :)

 

 

Nie nie , w czwartek wkleiłem zdjęcie chyba z kwietnia :) z rodzinnej wycieczki :) 

ale fakt faktem , przebieg cały czas rośnie bo non stop nim chce mi sie jeździć , w STI MY15 dla przykładu zrobiłem przez 2.5 roku 19 900 , tym od połowy stycznia 10 k :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Trochę więcej kosztował, musi ciężej pracować by zarobić na siebie


Dlatego robię teraz dla Ubera aby odrobić wóz ;):)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dlatego robię teraz dla Ubera aby odrobić wóz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Chciałbym takim Uberem kiedyś być przewieziony :-), do tej pory z ciekawych aut trafił mi się Golf VII Gti czy Audi S3 a nawet 508 Hybrid :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, faza20 napisał:

 


Chciałbym takim Uberem kiedyś być przewieziony :-), do tej pory z ciekawych aut trafił mi się Golf VII Gti czy Audi S3 a nawet 508 Hybrid :-)

 

Wpadnij na Plejady i temat załatwiony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 10.6.2017 o 18:04, carfit napisał:

 

 

Nie nie , w czwartek wkleiłem zdjęcie chyba z kwietnia :) z rodzinnej wycieczki :) 

ale fakt faktem , przebieg cały czas rośnie bo non stop nim chce mi sie jeździć , w STI MY15 dla przykładu zrobiłem przez 2.5 roku 19 900 , tym od połowy stycznia 10 k :rolleyes:

te Auta wiecej stoja niz jezdza? ... to szkoda kupowac ;)

Ja  moim CLA 45 od grudnia zrobilem ponad 25tys km.... a mam czym jezdzic po miescie (Fiat 500) i inne tematy w firmie. Zeby wyczuc auto i umiec sie nim poslugiwac, to trzeba troche pojezdzic Panowie... No chyba, ze limit kilometrow to rozumiem.

 

 

 

 

sorry za prowokacje ;) ale tak mi sie pomyslalo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, delgado napisał:

te Auta wiecej stoja niz jezdza? ... to szkoda kupowac ;)

Ja  moim CLA 45 od grudnia zrobilem ponad 25tys km.... a mam czym jezdzic po miescie (Fiat 500) i inne tematy w firmie. Zeby wyczuc auto i umiec sie nim poslugiwac, to trzeba troche pojezdzic Panowie... No chyba, ze limit kilometrow to rozumiem.

 

 

 

 

Nie kupuję aut sportowych, aby robić nimi duże przebiegi , zwyczajnie nie mam takiej potrzeby , nie jestem przedstawicielem handlowym , a do pracy mam 500m . :) . żeby wyczuć auto , nie potrzeba kilku tysiecy , wystarczy pojechać na tor , najlepiej z instruktorem , albo pojeździć na krętej drodze o małym natężeniu ruchu . Limitow km brak , nie jest to najem długoterminowy w ASO z określonym przebiegiem , więc trochę kula w płot ;) 

Niemniej pozdrawiam serdecznie :) 

A tak BTW to dziś zrobiłem podczas powrotu z rodzinnej wycieczki kolejny rekord eco-drivingu , ustawiłem radar na 100km/h i takie spalanie wyszło :yahoo: 

8.1 L/100km!!!!  srednia prędkość 54km.h , dystans 32km 

Fenomen !!!!!!

 

IMG_1054.JPG

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, delgado napisał:

 

... a jednak sprowokowalem ;)

 

nie ! grzecznie odpowiedziałem :) 

 

1 minutę temu, delgado napisał:

Jest w nim tez "Race Mode"?

co masz na myśli ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj robi 4,2  do setki ale z "race mode" czyli w trybie scigania. (dwie lopatki przy kierownicy do siebie i pyta czy chce sie scigac - potwierdzam i jazda) ale cos nie zawsze chce funkcjonowac. Nie wiem od czego to zalezy a w Mercedesie w Szczecinie nie umieli mi pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, delgado napisał:

moj robi 4,2  do setki ale z "race mode" czyli w trybie scigania. (dwie lopatki przy kierownicy do siebie i pyta czy chce sie scigac - potwierdzam i jazda) ale cos nie zawsze chce funkcjonowac. Nie wiem od czego to zalezy a w Mercedesie w Szczecinie nie umieli mi pomoc...

Aaaa kumam , oczywiście jest m.in. tryb dynamic , wtedy dziala procedura startu ( musisz wyłączyć ESP ) , utwardza sie zawieszenie , układ kierowniczy , uaktywnia się tylny sportowy mechanizm różnicowy , otwiera sie wydech , silnik, skrzynia  w trybie sport i ogień ! 

Wg. danych fabrycznych ma 3,7 sek. do 100, wg wszelkich testów za pomocą Race Logic 3.2 - 3.4 w zależności od użytych opon . 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.topgear.com/videos/chris-harris-drives/chris-harris-drives-flat-out-mercedes-amg-e63-s?src=facebook

 

Chyba AMG pozamiatalo towarzystwo 

Jedyne czym się broni to wygląd ale to może być za mało zwłaszcza że M5 szykuje coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, turdziGT napisał:

https://www.topgear.com/videos/chris-harris-drives/chris-harris-drives-flat-out-mercedes-amg-e63-s?src=facebook

 

Chyba AMG pozamiatalo towarzystwo 

Jedyne czym się broni to wygląd ale to może być za mało zwłaszcza że M5 szykuje coś podobnego.

tego sie mozna było spodziewać , ale wyglad w tej wersji to porażka :( czekam na M5 X drive 

P.S. Fajną ma kierownice , tego w RS6 brakuje ( alkantary ) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jest tam szpera (lub podobne rozwiązanie) - jest taki pakiet AMG Dynamic Plus, ale na stronie MB w opisie jest jakiś bełkot o ASR (po prostu kontrola trakcji ... która na pewno jest w standardzie), także już sam nie wiem co wchodzi w skład tej opcji. Niektóre serwisy piszą, że dają w tym pakiecie LSD.

No i ciekaw jestem jak się kształtuje spalanie przy płynnej jeździe na oszczędnych systemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...