Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, beben napisał:

Czy ja wiem czy sie psuje ... ? Lexus to to nie jest ale zarówno audi jak i Volvo tez mają mniejsze lub większe problemy. W RR miałem 2x awarie zawieszenia, do tego rozszczelniona chłodnica oleju i awaria czujnika ciśnienia w oponie. Czy to dużo jak na auto z 2012 r i przedział pomiędzy 80-160 tys km. Nie wiem

Na pewno klimatem bije na głowę wszelkie audi BMW merce dlatego nadal chcemy RR

 

Jak najbardzie rozumie jak SUV z klimatem to faktycznie tylko RR albo F-pace a nie żadne tam X czy inne takie.

odnosnie RR to współpracuje z inwestorem ktory jeździ Sportem w benzynie.Zona jego ma Cayenne którym tez on czasem jeździ.Czasem pogadamy o autach i narzekał na RR ze jest z nim wiecej problemów nic z Cayenne ale chyba ma cos w sobie bo i ile sie nie mylę to chyba sprzedał Sporta i kupił SVR wiec chyba nie taki diabeł straszny albo ma to po prostu w 4 literach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy też zastanawiał się nad RR. Ktoś mu polecił Jeepa GCh SRT. Przejechał się i choć nie brał Jeepa pod uwagę, to teraz bierze, tym bardziej, że dostał od dealera cenę 290 tys.zł. (maks.wyposażenie).

 

 

 

Edytowane przez Misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beben napisał:

Ja wiem ze RR jest świetny, pytam konkretnie o wersje sport supercharged. Pali to mniej czy więcej niż 20/100 ?

 

Beben on ma własnie chyba supercharged ... ale na 100% nie jestem pewien , wiem że ma silnik 5.0 .zapytam przy najbliższej okazji , bo mijamy sie średnio dwa razy dnia :) , ja mu zazdroszczę RR a on mi RS6 :) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
sprzedał Sporta i kupił SVR


A svr to nie jest czasem silnikowa wersja sporta ?

Mój znajomy też zastanawiał się nad RR. Ktoś mu polecił Jeppa GCh SRT. Przejechał się i choć nie brał Jeppa pod uwagę, to teraz bierze, tym bardziej, że dostał od dealera cenę 290 tys.zł. (maks.wyposażenie).
 
 
 

Powiedz mu żeby uważał na łosie ;)




Poważnie , to takie zachowanie auta to totalna porażka . Nie wsiadam do tego , a tez przez chwile brałem go na tapetę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Misiek napisał:

Mój znajomy też zastanawiał się nad RR. Ktoś mu polecił Jeppa GCh SRT. Przejechał się i choć nie brał Jeppa pod uwagę, to teraz bierze, tym bardziej, że dostał od dealera cenę 290 tys.zł. (maks.wyposażenie).

 

Cytat

JEEP SRT to porażka !!!! nie jedzie , wolny ( jak na tą moc ) prowadzi sie jak walec drogowy ;)  

 

 

 

O beben mnie uprzedził , film działa na wyobrażenie ....... !

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beben napisał:

 


A svr to nie jest czasem silnikowa wersja sporta ?


Powiedz mu żeby uważał na łosie ;)

 

 

 

 

 




Poważnie , to takie zachowanie auta to totalna porażka . Nie wsiadam do tego , a tez przez chwile brałem go na tapetę
 

 

 

 

Jest st ale to tak jak z Audi RS mimo ze baza jest Sport to robiony jest w innej fabryce.

To oczywiscie tylko moje zdanie ale sąsiad ma RR Autobiogiography i przyznam szczerze ze on bardziej dostojne wyglada Sport jest jakiś taki nie wiem plastikowy przy nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beben napisał:

 


A svr to nie jest czasem silnikowa wersja sporta ?


Powiedz mu żeby uważał na łosie ;)

 

 

 

 

 




Poważnie , to takie zachowanie auta to totalna porażka . Nie wsiadam do tego , a tez przez chwile brałem go na tapetę
 

 

 

 

Macan  tez dziwne rzeczy tam wyprawiali ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, turdziGT napisał:

RR Autobiogiography i przyznam szczerze ze on bardziej dostojne wyglada Sport

RR Vogue tudzież Autobiography jak dla mnie są już zbyt dostojne, wręcz zalatują pogrzebem (w czarnym kolorze to już całkiem), natomiast sport, uważam, że jest w sam raz i wciąż bardziej gustowny niż niemiecka konkurencja. No może nie licząc Macana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie upieram sie w kazdym razie dla mnie ma bardziej czyste i dostojne linie.Sasiad ma złotego na dużej seryjnej feldze.Wyglada obłędnie a każde X5 postawione obok wręcz śmiesznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którym filmie z Jeepem wyżej jest wersja SRT?

Od czasu do czasu mam przyjemność jeździć tym stworem. Skręca i hamuje wbrew pozorom całkiem dobrze jak na swoje wymiary i masę. Przyspiesza też całkiem dobrze, da się ponizej 5.0 sek do 100km.h. Wykończenie rocznika 2015 jest porządne, do dziś nic się nie zużyło, popsuło itd. Lista wyposażenia u dealerów. Na pewno jest to auto tanie jak na to co oferuje. O ile, od topowych Audi, BMW czy RR? łatwo policzyć. Jestem przekonany, że te topowe nie są o tyle lepsze od SRT.

Сильвупле :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2017 o 20:56, carfit napisał:

 

1. zmienić opony na Michelin Super Sport , rzeczywiście róznica duża

 

 

To są te co nazywają się teraz PS4S (nowy model) ? To zdaje się o nich ostatnio mówił Hołek w jakimś wywiadzie że są niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2017 o 22:28, turdziGT napisał:

To oczywiscie tylko moje zdanie ale sąsiad ma RR Autobiogiography i przyznam szczerze ze on bardziej dostojne wyglada Sport jest jakiś taki nie wiem plastikowy przy nim.

 

Dokładnie takie same są moje odczucia. 

 

Może  z racji że się starzeje,  powiem ze jak dla mnie to i tak kwintesencją RR był poprzedni model L322 produkowany niestety tylko do 2012. Taka klasyczna luksusowa cegła na kołach. 

Nawet mocno nad takim myślałem, planując zamianę 2005  na taki  z roku 2011-2012..

I niestety zdrowy rozsadek wziął górę, przy moich rocznych przebiegach, wybrałem nowego FXT.

Bo  nowy RR jest dla mnie finansowo nieosiągalny. 

Edytowane przez Mateusz_tr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinwrxsti napisał:

Dzisiaj będę jeżdził BMW M140 i xdrive . Jestem bardzo ciekawy. Małe auto , mocny silnik, napęd x drive, +- 200 koła.....

Mówię o aucie na co dzień, STi bym zostawił i "popsuł".

Bardzo jestem ciekaw, też mam ten model "na radarze" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rombu napisał:

 

No tak, to jest Pilot Sport, ale ich następcą jest teraz chyba 4S, którą wszędzie chwalą że bije na głowę poprzednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 08:46, Paweł_P napisał:

 

No tak, to jest Pilot Sport, ale ich następcą jest teraz chyba 4S, którą wszędzie chwalą że bije na głowę poprzednika.

 

Nie, to jest Michelin Pilot Super Sport , Michelin Pilot sport 4 i 4S to następca Pilot Sport 3 , nie są produkowane w rozmiarach powyżej 20 cali . To są dwie rózne opony , o zupełnie innej konstrukcji .

http://www.michelin.pl/opony/michelin-pilot-super-sport

http://www.michelin.pl/opony/michelin-pilot-sport-4-s 

 

 

 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

Nie, to jest Michelin Pilot Super Sport , Michelin Pilot sport 4 i 4S to następca Pilot Sport 3 , nie są produkowane w rozmiarach powyżej 20 cali . To są dwie rózne opony , o zupełnie innej konstrukcji .

Dokładnie. A Pilot Super Sport nie ma w rozmiarze do Evo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...