Skocz do zawartości

Gdzie zabieracie swoje Subaru ?


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, Vagabond napisał:

Czyżbyś biegł runmageddon

Gdybyście wybierali się do Ełku, to dajcie znać, można spocik zrobić. Co prawda nie biorę udziału w takich imprezach ale po wszystkim można jakieś piwo wypić ;)

  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .Misza. napisał:

Gdybyście wybierali się do Ełku, to dajcie znać, można spocik zrobić. Co prawda nie biorę udziału w takich imprezach ale po wszystkim można jakieś piwo wypić ;)

Planuję odwiedzić Ełk w tym roku jeśli będzie runmageddon i potem można się na Laphroaig umówić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vagabond napisał:

Rozumiem ale taki zbieg okoliczności, że tam dziś byłeś czy ktoś znajomy biegł? :)

 

Ćwiczyłem zimowe grillowanie w terenie:D

A przy okazji chciałem sprawdzić czy do mety dotarłeś;)

Trasa jak widziałem była wymagająca.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Miejsce i data?

Wygląda na to, że ostatni tydzień czerwca.
https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-elk-26-06-2021

Jak lubicie biwakowe klimaty, to można będzie stacjonować u mnie na działce - jest domek angielski, można rozstawić namiot :)

EDIT:
To termin z zeszłego roku :upside-down-face_1f643-small:Na ten rok nie ma w terminarzu. Od jakiegoś czasu jest straszna gównoburza, że miasto płaci za organizację imprezy z której tak naprawdę nic nie ma.

Tak czy owak zapraszam!

Edytowane przez .Misza.
  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, .Misza. napisał:

Wygląda na to, że ostatni tydzień czerwca.
https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-elk-26-06-2021

Jak lubicie biwakowe klimaty, to można będzie stacjonować u mnie na działce - jest domek angielski, można rozstawić namiot :)

EDIT:
To termin z zeszłego roku :upside-down-face_1f643-small:Na ten rok nie ma w terminarzu. Od jakiegoś czasu jest straszna gównoburza, że miasto płaci za organizację imprezy z której tak naprawdę nic nie ma.

Tak czy owak zapraszam!

 

Wrócimy do tematu bliżej terminu :drinks:

  • Zdrówko! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak będzie wiadomo to będziemy się dogadywać bo pomysł fajny :) U mnie Ardbeg w połowie a na Laphroaig poluję :drool: Grill o tej porze roku to też ciekawe wyzwanie ;) Trasa była wymagająca ale coś tam się ruszam to nie było źle ;) Kostkę sobie załatwiłem tylko a tak to był ogień :evil2: Fajne miejsce żeby pośmigać tam subaru tylko nie wiem czy ta twierdza jest otwarta jak nie ma imprezy zorganizowanej, czy można tam wjechać? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vagabond napisał:

Dokładnie, jak będzie wiadomo to będziemy się dogadywać bo pomysł fajny :) U mnie Ardbeg w połowie a na Laphroaig poluję :drool: Grill o tej porze roku to też ciekawe wyzwanie ;) Trasa była wymagająca ale coś tam się ruszam to nie było źle ;) Kostkę sobie załatwiłem tylko a tak to był ogień :evil2: Fajne miejsce żeby pośmigać tam subaru tylko nie wiem czy ta twierdza jest otwarta jak nie ma imprezy zorganizowanej, czy można tam wjechać? 

 

jak się zna teren to można coś sobie zawsze wybrać do pojeżdżawki:)

Ale faktycznie pozmieniało się trochę odkąd jest nowy właściciel.

jak nie można wjechać to można wejść i... pogrillować tu i ówdzie;):)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...