Skocz do zawartości

Gdzie zabieracie swoje Subaru ?


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Elvisiak napisał:

Jako laik w temacie muszę przyznać, że Giant Mountains do mnie również przemawia ;)

Zaszalał zatem śp. Mieczysław Orłowicz z tymi Karkonoszami bo można było te góry nazwać po prostu Góry Olbrzymie albo Góry Olbrzymów.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KPR napisał:

W okolicy Szczelińca w Górach Stołowych są tzw. skalne grzyby, gdzie m.in. nagrywali Narnię:) COŚ PIĘKNEGO, zwłaszcza na początku jesieni, polecam:)

Daleko nie miałeś, trzeba było jeszcze pojechać do Adrszpachu lub Teplic.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W górach Stołowych byłem kilka razy, piękne, naprawdę. Ostatnio z rodziną - kilka lat temu - chciałem pokazać góry jesienią - wybrałem Błędne Skały i Szczeliniec Wielki. Skalne Grzyby wyszły przy okazji. Akurat była dżdżysta pogoda - zatem mało ludzi, coś pięknego:) Wszyscy zakochaliśmy się w tym rejonie Polski:)

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, woocash2 napisał:

Kotlina Kłodzka super. Droga stu zakrętów, zwłaszcza rowerem to sama przyjemność. Warto po drodze odbić do osady Pasterka, gdzie nawet kilka lat temu w tamtejszej knajpie mieli miejscowe piwo.

I zajść na pobliski cmentarz i zadumać się nad losami niegdysiejszych mieszkańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nigdy nie byłem w miejscach, o których piszecie. :( Ale narobiliście mi smaka. :) Trzeba więc będzie pojechać…

 

A póki co wczoraj zabrałem XV do Kwidzyna

313230A8-8787-42AE-9DD5-ADDA62FBC096.thumb.jpeg.78f1132352d663fdecd2541c7e65e153.jpeg
i Grudziądza.

18B8C0CF-6C08-4C1D-9616-2E1E76D0D574.thumb.jpeg.65ddeb92326afda04134c4f1bb983550.jpeg

 

A na postumencie, aktualny cały czas ;), napis głosi:

„Bo serce ułana, gdy położysz je na dłoni, na pierwszym miejscu panna, przed panną tylko… koń.”

gen. Bolesław Wieniawa-Długoszowski

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 07:48, Szürkebarát napisał:

I są jeszcze miejsca mało zdeptane.

Ten nowy asfalt, o którym pisałeś to w miejscu dotychczas nieczęsto "deptanym" :)

Aktualnie w Bieszczadach rozdeptywane jest niemalże wszystko. Nie że jestem takim bywalcem w tej okolicy, ale zdaniem miejscowych jakiś obłęd ludzi ogarnął. 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 20:16, Dr Zyber napisał:

Ten nowy asfalt, o którym pisałeś to w miejscu dotychczas nieczęsto "deptanym" :)

Aktualnie w Bieszczadach rozdeptywane jest niemalże wszystko. Nie że jestem takim bywalcem w tej okolicy, ale zdaniem miejscowych jakiś obłęd ludzi ogarnął. 

 

"jakiś obłęd" to niezły opis zjawiska :respect: . Bieszczady były (dość) niedostępne do czasu gdy właściwie tylko autobusem można było w nie wjechać i właściwie tylko pod namiotem tam spać. Jeśli nie byłeś turystą zorganizowanym albo i wczasowiczem resortowym w Trójcy albo i w Mucznem ;) .

 

A teraz to można po schodach wejść na Przełęcz Goprowską :facepalm: .

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2021 o 12:02, Masteritos napisał:

Dolomity, Punta Fiames … gliny tu jeżdżą Forkiem

CB8762BA-26CD-4093-951B-CF609C6FAD7E.jpeg

3C88CD55-80D0-4389-B9A4-9C61FAE32B71.jpeg

We Włoszech bardzo często się spotyka Forestery i XV w barwach Policji czy Karabinierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skwaro napisał:

We Włoszech bardzo często się spotyka Forestery i XV w barwach Policji czy Karabinierów.

http://www.autoruote4x4.com/upload/z3_580.jpg

SUBARU LEGACY BH POLICE PACKAGE: THE AWD LAW

http://www.autoruote4x4.com/upload/z1a_160.jpg

 

Lubią subaru w tej włoskiej policji ^_^

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Ciekawe czy blenda z tyłu cała :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...