Skocz do zawartości

Gdzie zabieracie swoje Subaru ?


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W ubiegłym tygodniu można było mnie spotkać na Podlasiu. Powiedzieć, że lubię tę część Polski, to jak nic nie powiedzieć. Tamtejsze drogi są jakby stworzone z myślą o Subaru. Szkoda tylko, że tak daleko z Czech (i nie mówię o Czechach Orlańskich, czy Czechach Zabłotnych ;)). podlasie_subaru1.thumb.jpg.24876439e6a202ea693b40ae9690d157.jpg

 

podlasie_subaru2.thumb.jpg.b717bced4bd99ac5c4016ef425333d18.jpg

  • Super! 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szürkebarát napisał:

 

Poczekam na jesień. Może bedzie luźniej. Jak chcialem rezerwować w ulubionych miejscówkach z wyprzedzeniem 1m to cisza była. A pamiętam Beszczady z lat '70' 80 i '90. Tempo zmian poraża. Drogi coraz lepsze. Noclegi także. Szlaki niekoniecznie, troszkę zadeptane i zaśmiecone niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MKK napisał:

Poczekam na jesień. Może bedzie luźniej. Jak chcialem rezerwować w ulubionych miejscówkach z wyprzedzeniem 1m to cisza była. A pamiętam Beszczady z lat '70' 80 i '90. Tempo zmian poraża. Drogi coraz lepsze. Noclegi także. Szlaki niekoniecznie, troszkę zadeptane i zaśmiecone niestety. 

Tak, jesień w Bieszczadach jest odjazdowa :wub: . I są jeszcze miejsca mało zdeptane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Tak, jesień w Bieszczadach jest odjazdowa :wub: . I są jeszcze miejsca mało zdeptane.

Myślę, że w ogóle taka złota jesień - czyli sucha, słoneczna, z mnóstwem kolorów - jak dla mnie jest ciekawsza niż wiosna...może dlatego, że lubie jabłka i orzechy :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Myślę, że w ogóle taka złota jesień - czyli sucha, słoneczna, z mnóstwem kolorów - jak dla mnie jest ciekawsza niż wiosna...może dlatego, że lubie jabłka i orzechy :biglol:

Ja chyba z racji czasu urodzenia się jednak preferuję wiosnę choć wiosna może czasem przypominać zimę. Zaznałem tego w górach nie raz.

 

Przemiana lasu szarego w las zielony, w ciągu jednej nocy, wygląda magicznie. Tego też zaznałem nie raz. I te kwitnące, z daleka wyglądające jak białe płomienie, krzaki tarniny :wub:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Elvisiak napisał:

W zeszłym tygodniu pozwiedzałem Karkonosze (Góra Chojna, Śnieżka, Błędne Skały, Szczeliniec, Mała i Wielka Sowa, Waligóra i Góra Borowa), poniżej trzy Subaru-pocztówki :)

subie01.jpg

DSC_3357.JPG

DSC_3296.JPG

Masz jakieś foty z wjazdu do tuneli kompleksu "Riese"? Jesteś blisko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Szürkebarát napisał:

Masz jakieś foty z wjazdu do tuneli kompleksu "Riese"? Jesteś blisko. ;)

Oj niestety nie. Nastawiłem się na otwarte przestrzenie, nie zwiedzałem kompleksu Riese. Choć faktem jest, że miałem to na wyciągnięcie ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Elvisiak napisał:

Oj niestety nie. Nastawiłem się na otwarte przestrzenie, nie zwiedzałem kompleksu Riese. Choć faktem jest, że miałem to na wyciągnięcie ręki :)

Żadna ze mnie opcja niemiecka jednak nazwa Riesengebirge (ang. Giant Moutains) bardziej mi się podoba niż Karkonosze.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Elvisiak napisał:

W zeszłym tygodniu pozwiedzałem Karkonosze (Góra Chojna, Śnieżka, Błędne Skały, Szczeliniec, Mała i Wielka Sowa, Waligóra i Góra Borowa), poniżej trzy Subaru-pocztówki :)

subie01.jpg

DSC_3357.JPG

DSC_3296.JPG

 

Ta pierwsza fota jest super jak na mój gust. Co do Karkonoszy to bardzo je lubię, ze względu na specyficzny klimat czasami nazywane polską Patagonia, ale to raczej w zimie mozna tego doświadczyć.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Żadna ze mnie opcja niemiecka jednak nazwa Riesengebirge (ang. Giant Moutains) bardziej mi się podoba niż Karkonosze.

Jako laik w temacie muszę przyznać, że Giant Mountains do mnie również przemawia ;)

12 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Ta pierwsza fota jest super jak na mój gust. Co do Karkonoszy to bardzo je lubię, ze względu na specyficzny klimat czasami nazywane polską Patagonia, ale to raczej w zimie mozna tego doświadczyć.

Dzięki :) Zawsze byłem fanem morza, ale chyba do gór się dorasta i mnie również oczarowały, zwłaszcza Karkonosze. Od siebie dodam, że jak ktoś jest fanem Initial D ( @DETT ?) To odnajdzie pierwiastek japońskich górskich przełęczy na karkonoskich drogach :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...