Skocz do zawartości

Gdzie zabieracie swoje Subaru ?


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę jestem zaskoczony tym faktem, że Subaru udało się, aż tak wejść na włoski rynek, gdzie mają taką silną konkurencję.
Jedynym miejscem w Europie gdzie widzę masę subaru, jest południe Szwajcarii, a tak... trochę smutno po trasie. Ciężko coś wypatrzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Masteritos napisał:

Trochę jestem zaskoczony tym faktem, że Subaru udało się, aż tak wejść na włoski rynek, gdzie mają taką silną konkurencję.
Jedynym miejscem w Europie gdzie widzę masę subaru, jest południe Szwajcarii, a tak... trochę smutno po trasie. Ciężko coś wypatrzyć :)

Też się nad tym zastanawiałem. Może to kwestia jakości dróg...zwłaszcza tych lokalnych, bocznych. Kiedyś wiekszość listonoszy, takich prowincjonalnych, we Włoszech poruszała się tymi starymi Pandami 4x4. Cos musi być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o jakość dróg tylko ich dostępność w zimie, auta z napędem AWD się do tego celu najlepiej nadają, nie są konieczne typowe terenówki, bo chodzi o to żeby sobie poradzić w zimie na górskich drogach.

 

Przypomnę jeden mój filmik z Włoch, które dobrze pokazuje o co chodzi :)

 

 

 

 

 

 

  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Karas napisał:

Tam gdzie cieplo i morze sa nieczestym widokiem.

Dzisiaj o 6:25 widziałem białe Subaru XV mk2 w centrum Gdańska i… się zdziwiłem. :o Może one jeżdżą do 7:00, kiedy ja jeszcze śpię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karas napisał:

 film nie pokazuje absolutnie nic . Każdy przedstawiciel w służbowej fabii przejechałby ten odcinek szybciej i "taniej" .  Co innego gdyby droga była szutrowa lub zaśnieżona

To teraz przeczytaj jeszcze raz co napisałem, a potem wyobraź sobie tę drogę zaśnieżoną i zalodzoną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, skwaro napisał:

Nie chodzi o jakość dróg tylko ich dostępność w zimie, auta z napędem AWD się do tego celu najlepiej nadają, nie są konieczne typowe terenówki, bo chodzi o to żeby sobie poradzić w zimie na górskich drogach.

 

Przypomnę jeden mój filmik z Włoch, które dobrze pokazuje o co chodzi :)

 

 

 

 

 

 

No o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, skwaro napisał:

To teraz przeczytaj jeszcze raz co napisałem, a potem wyobraź sobie tę drogę zaśnieżoną i zalodzoną 

:) racja 

A tu inny przykład do czego przydaje się napęd AWD i prześwit. Możesz sobie np podjechac nad samo morze po kamyczkach i skałkach gdzie inni nie mogą. Tutaj tegoroczny wypad na wyspę Pag

IMG-3346.JPG

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Karas napisał:

Możesz sobie np podjechac nad samo morze po kamyczkach i skałkach gdzie inni nie mogą.

I m.in. dlatego kupiłem XV. :thumbup:

Ale muszę się przyznać, że kilka dni temu chcąc pojechać jednym ze szlaków pieszo-rowerowych w tzw. Szwajcarii Kaszubskiej, prowadzącym z Pierszczewa do Krzesznej, zawróciłem z powodu stanowczego sprzeciwu Małżonki. A jak zrobiło mi się przykro, to wyobrazicie sobie, kiedy Wam powiem, że chwilkę potem pojechało tą drogą wypasione BMW i to na brytyjskich blachach. :(
Następnym razem nie odpuszczę! Nie będzie Brytol pluł mi w twarz! ;) 
 

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2021 o 10:43, skwaro napisał:

Nie chodzi o jakość dróg tylko ich dostępność w zimie, auta z napędem AWD się do tego celu najlepiej nadają, nie są konieczne typowe terenówki, bo chodzi o to żeby sobie poradzić w zimie na górskich drogach.

 

Przypomnę jeden mój filmik z Włoch, które dobrze pokazuje o co chodzi :)

 

 

 

 

 

 

Dokręciłeś te koła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Neutrino33 napisał:

Korsyka i Sardynia to zdecydowanie miejsca, które chciałbym odwiedzić.

Mnie od czasu obejrzenia "Lisbon Story" ciągnie do Portugalii by stamtąd zobaczyć Ocean i jakąś Finis Terra ;) . Tylko to cholerny kawał drogi, co najmniej dwa dni jazdy Szarym Mnichem, więc żeby odpocząć to całość powinna trwać ze trzy tygodnie :biglol: na szczęście emerytura już blisko :upside-down-face_1f643-small:.

 

Na południe do Algarve nie zamierzam się zapuszczać, choć jeśli już tak daleko zajechał bym... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...