Skocz do zawartości

IX Subariada 19-26.04 Mołdawia


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, ppmarian napisał:

Def 110

Jak Wy byliście to podobno było wody do polowy kola...

wysłane z tel.
 

 

Był taki dzień, że naście razy przeprawialiśmy się przez rze(cz)kę, ale w najgłębszym miejscu było wody po zderzak może... Z tego zdjęcia trudno skojarzyć konkretną przeprawę, bo żadnym przypadku u nas nie było aż tyle wody... Czy to jest już po wjeździe na szczyt z widokiem na dolinę z rzeką?
Jak stan dróg i śnieg? Odśnieżali cokolwiek? Jak się w takich warunkach na AT'kach jedzie? Koniecznie dajcie znać co z landkiem. Trzymamy kciuki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był żaden z brodów z pierwszej edycji. Jeździmy przez niego tylko z terenówkami. Dziś akurat przyjeżdżaliśmy obok i poniosło mnie. ECU napewno eksplodowało. Utopione sporo sprzetów co były w aucie. No i chlew w środku. Land wraca na lawecie do Krakowa, żeby był gotowy do piątku na kolejną wyprawę. Przucupnę u jednej z ekip na kolejne dni. 

Resque robił kolega z Kiszyniowa w defie,  którego poprosiłem o support dziś, ponieważ podejrzewałem, że będzie śnieg i jedna wyciagarka może być za mało. Warunki okazały się jednakowoż banalne. Ale fantazja nie zawiodła... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

To nie był żaden z brodów z pierwszej edycji. Jeździmy przez niego tylko z terenówkami. Dziś akurat przyjeżdżaliśmy obok i poniosło mnie. ECU napewno eksplodowało. Utopione sporo sprzetów co były w aucie. No i chlew w środku. Land wraca na lawecie do Krakowa, żeby był gotowy do piątku na kolejną wyprawę. Przucupnę u jednej z ekip na kolejne dni. 

Resque robił kolega z Kiszyniowa w defie,  którego poprosiłem o support dziś, ponieważ podejrzewałem, że będzie śnieg i jedna wyciagarka może być za mało. Warunki okazały się jednakowoż banalne. Ale fantazja nie zawiodła... 

 

Chyba musisz zmienić nick na UŁAN - tak a propos poniosło i fantazji.

Te Subariady wykończą Cię ;)

Udanej walki z naturą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

To nie był żaden z brodów z pierwszej edycji. Jeździmy przez niego tylko z terenówkami. Dziś akurat przyjeżdżaliśmy obok i poniosło mnie. ECU napewno eksplodowało. Utopione sporo sprzetów co były w aucie. No i chlew w środku. Land wraca na lawecie do Krakowa, żeby był gotowy do piątku na kolejną wyprawę. Przucupnę u jednej z ekip na kolejne dni. 

Resque robił kolega z Kiszyniowa w defie,  którego poprosiłem o support dziś, ponieważ podejrzewałem, że będzie śnieg i jedna wyciagarka może być za mało. Warunki okazały się jednakowoż banalne. Ale fantazja nie zawiodła... 

 

:( Szkoda że tak się skończyło... 
Chyba jedyne pocieszenie, to to że w tej wodzie trochę błota odpadło... Trzymam kciuki za szybkie naprawienie landka i za Waszą dalszą wyprawę. Fajnie ze macie tylu znajomych w tych wszystkich krajach i można liczyć na ich pomoc!
Z napięciem śledzę dalej wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ppmarian napisał:

c1698db18dda7f71f5de798b4a276c90.jpg

wysłane z tel.
 

 

Wygląda na to, że im więcej mołdawskie błoto ma wilgoci tym lepiej odpada. U nas po mniejszych opadach koła nabierały błota aż do wypełnienia przestrzeni z nadkolem co kończyło się utrudnieniem jazdy lub usilnym czyszczeniem tejże przestrzeni.

 

Też uważam, że bardzo ładne ujęcie foto reklamujące Subariadę.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Lalovej powrót przez Soroki do Kamieńca. Pewnie wczoraj walczyli z błotną drogą, a dzisiaj walczą z błotem w kołach. Z tego co pamiętam to miałem namieszane w d.... po tym dniu więc ochoty na pogaduszki nie miałem. A w nocy śniło mi się błoto :wacko:

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz forek też już zaliczył przegląd. Przeguby całe, oleje w napędach bez wody, hamulce wyczyszczone, wymieniono tylko gumy przedniego stabilizatora i przyspawano mocowanie osłony wydechu. 

 

Jednym słowem autko gotowe na nowe wyzwania. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...