Skocz do zawartości

IX Subariada 19-26.04 Mołdawia


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jedną sprawę, :)chciałabym umieścić kilka zdjęć z naszej wyprawy na moim fb, czy któryś z uczestników nie wyraża zgody na publikowanie wizerunku jego auta? (zdjęć ludzi nie mam zamiaru wstawiać) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej wrzucać na Zdjęcia Google. Zdjęcia z telefonu z androidem się same wrzucają, a z kart pamięci przerzuca się na komputerze przeciągając pliki do okna przeglądarki. Można potem stworzyć album i go udostępnić. 

Np.  taki:

 

https://goo.gl/photos/uGR5up3sPw718CPu7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, koralek napisał:

mam jeszcze jedną sprawę, :)chciałabym umieścić kilka zdjęć z naszej wyprawy na moim fb, czy któryś z uczestników nie wyraża zgody na publikowanie wizerunku jego auta? (zdjęć ludzi nie mam zamiaru wstawiać) 

 

Oczywiście Tak

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sebastian W napisał:

Kurde balans to może ktoś kto sie zna( bo ja nie) ogarnie jakiś dysk gdzie można wysłać foty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ile masz fotek i filmów. Postaram się coś zorganizować a Ty chyba masz najwięcej materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokazałem filmik :P Przemek nie widział, bo nie wiem, czy można upublicznić (chociaż odpowiedzi na pytanie Julki były pozytywne, więc może i ja mogę domniemać powszechną zgodę?)
A tak się nieśmiało zapytam... czy ktoś coś wie, co z filmem zasadniczym? Miał być już zaraz, za tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zdjęcia po wyprawach uczestnicy wrzucali na forum bez potrzeby zapytań o zgody i innych takich ceregieli. W końcu wyjazdy są organizowane na forum przez i dla forumowiczów. Skoro nie chcecie się podzielić z innymi waszymi wrażeniami i wspomnieniami ... wasza sprawa.  :unsure:

Zmontowałem już kilka filmów w wypraw i też nikt nigdy nie miał o nic pretensji. Nie dajmy się zwariować. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ chcemy! Tylko najwyraźniej śmiałości nam brak :P 
Sebastianie, nie pytaj, co Subariadorzy mogą zrobić dla Ciebie... Paweł Ci dysk wystawił, dajże dobry przykład :) 
Ja przez najbliższe dwa tygodnie krążę po Polsce bez mołdawskiego dysku, potem coś nawrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...