Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Oktan napisał:

To nie idzie nigdzie. Tak ma być. 

pewny jesteś że producent tak zrobił wężyk który leży luźno? kumpel kupił XT i wczoraj pytał gdzie to ma być podpięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maniek95 napisał:

pewny jesteś że producent tak zrobił wężyk który leży luźno? kumpel kupił XT i wczoraj pytał gdzie to ma być podpięte.

To jest takie jakby 'odpwietrzenie' żeby się tam woda nie dostała..

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ipsx82 napisał:

Co najlepiej podłożyć pod uszczelki by lepiej dociskały do szyb ?

Ja ostatnio użyłem takiej uszczelki. Jest to profil D12x10. Różnica słyszalna była od razu, jedynie powyżej prędkości ok. 110km/h zaczynają się lekkie szumy. :yahoo:

IMG_20220205_163849.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem telefon Redmi 9, najnowsze stabilne MIUI Global 12.0.1. Nie współpracuje z Foresterem XT MY18 (zrywa połączenie Bluetooth po nawiązaniu połączenia telefonicznego). Przeglądałem Internet, wszystko wskazuje, że Mi (?) albo Google (?) najwyraźniej olali starsze samochody.

 

1. Czy da się to jakoś naprawić?

2. Czy znacie jakiś w miarę nowoczesny telefon, który z tym samochodem współpracuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, subarutux napisał:

Otrzymałem telefon Redmi 9, najnowsze stabilne MIUI Global 12.0.1. Nie współpracuje z Foresterem XT MY18 (zrywa połączenie Bluetooth po nawiązaniu połączenia telefonicznego). Przeglądałem Internet, wszystko wskazuje, że Mi (?) albo Google (?) najwyraźniej olali starsze samochody.

 

1. Czy da się to jakoś naprawić?

2. Czy znacie jakiś w miarę nowoczesny telefon, który z tym samochodem współpracuje?

Moja służbowa Nokia 3.1 plus też zrywa, zasadniczo tylko z iOS nigdy nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak jest zimno po ruszeniu nie mam przez kilka minut: przednich wycieraczek, podświetlenia zegarka i prądu w gniazdku w podłokietniku. Potem słychać cyknięcie jakiegoś przekaźnika bi już wszystko działa:blink:, co wymienić?

FXT 2004 2,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne połączenie, oświetlenie i wycieraczki, to różne obwody powinny być...

ale może uprościli...

Sprawdź przekaźniki tych obwodów,

woda ci nie zalewa okolic skrzynek bezpiecznikowo-przekaźnikowych (jest ich kilka)

Edytowane przez artaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BazaN napisał:

Czasem jak jest zimno po ruszeniu nie mam przez kilka minut: przednich wycieraczek, podświetlenia zegarka i prądu w gniazdku w podłokietniku. Potem słychać cyknięcie jakiegoś przekaźnika bi już wszystko działa:blink:, co wymienić?

FXT 2004 2,0

Cofnąć delikatnie kluczyk w pozycję zapłon.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...