Skocz do zawartości

30.12. i nie tylko - Miedziana G. - gry i zabawy z AL-em


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Wszytskie gwiazdy na niebie mówia że już bede miał na 30.12 swój nowy nabytek, więc pewno sie zjawie, ale upalał z wiadomych wzgledów jeszcze nie będe, więc chyba przyjado czysto towarzysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ekipka super zawodowa !

 

jakie wziac kola ??????

 

slicka,letnie nokiany z dobrym bieznikiem czy zimowe ??? jezu ale jaja tej zimy sie dzieja :shock:

 

chlopaki co bierzecie ? moze wezme lato,przyjade na zime a jak ktos ma felgi jakies to jeszcze zalozymy slica na wszelki wypadek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytskie gwiazdy na niebie mówia że już bede miał na 30.12 swój nowy nabytek, więc pewno sie zjawie, ale upalał z wiadomych wzgledów jeszcze nie będe, więc chyba przyjado czysto towarzysko.

 

To czy ja ewentualnie będę mógł się zabrać jako balast..?

 

Auto będzie na dotarciu, to przynajmniej założę cieńszego Pampersa...

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wsciekły :evil: , ekipa sie fajna zbiera na upalanko a ja dzis ostatecznie dokonczyłem sprzegło. Juz na Słomce mówiłem wam ze jest koncówka ale przez tez swiąteczny obłed nic nie zrobiłem w kierunku wymiany. Przy dzisiejszej deszczowej pogodzie slizga sie niemiłosiernie. Jutro od rana szukam kpl sprzegla i zakładu który mnie przygarnie przed 30.12. Miejscówke prosze trzymac mam nadzieje ze sie wyrobie. :sad:

 

Lekki ot w temacie, ale gdzie szukac jakby w sipie nie było? Raczej oryginał bo samochód na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze jest OK,dopóki nie ma lodu. W ubiegłym roku byłem i byla tragicznie. Niektórzy z forumowiczów sie podniecali,a dla mnie to była totalna prażka ze względu na warunki na torze Kielce. Dla mnie jedynymi osobami,które mogły się cieszyć byli:

- Leszek Kuzaj + Impreza z kolacami

- zwycięzcy konkursu House podczas przejazdu .....z Leszkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zapisanie mnie na liste rezerwową, zjawię się napewno, najwyżej posłużę jako balast i zaprzyjaźnię się osobiście z FORUM-owicz-ami/kami i posłużę jako balast. A tak na marginesie, to czemu tak boicie się lodu? W styczniu b.r. jeździłem na Miedziance po lodzie i było zabawy co niemiara. A Carfita osobiscie przyholuję na tor, co by nie zapodział sie gdzieś po drodze, np. w Kraku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zapisanie mnie na liste rezerwową, zjawię się napewno, najwyżej posłużę jako balast i zaprzyjaźnię się osobiście z FORUM-owicz-ami/kami i posłużę jako balast. A tak na marginesie, to czemu tak boicie się lodu? W styczniu b.r. jeździłem na Miedziance po lodzie i było zabawy co niemiara. A Carfita osobiscie przyholuję na tor, co by nie zapodział sie gdzieś po drodze, np. w Kraku :wink:

 

O to to to, ja już do Krakowa napewno prędko nie pojade, na występy gościnne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...