Skocz do zawartości

30.12. i nie tylko - Miedziana G. - gry i zabawy z AL-em


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektórzy spośród Forumowiczów zapewne wiedzą, znany i lubiany na tym Forum Andrzej Lenczowski vel AL od pewnego czasu znów bawi i uczy na torze w Miedzianej Górze, tyle, że już nie pod szyldem SJS.

 

Proponowałem mu nazwę LSD (Lenczowska Szkoła Doskonalenia), ale jakoś nie podchwycił... nie wiedzieć czemu.

 

Tak czy inaczej, mam przyjemność poinformować, że działalność ta przestaje mieć charakter partyzancki, a przyjmuje formy zorganizowane (co nie znaczy - sztywne ;-) ).

 

Założenia są zblizone do tego, co znacie z SJS - tyle, że grupy będą mniejsze, no i instruktor zawsze jeden i ten sam, mniej-więcej tak samo kompetentny ;-) Aaaa, i nie powiem Wam - bo to tajemnica - że u boku AL-a może pojawiać się piękna i tajemnicza blondynka... :twisted: :cool: a czasem, być może, również jedna taka ruda i brunetka ;-).

UWAGA:

Chętni do udziału w grach i zabawach proszeni są o zgłaszanie się na adres mailowy: al@alsds.eu

Ta forma powiadamiania o imprezach będzie teraz zasadnicza, więc warto być w bazie.

 

I - do zobaczenia na torze... :twisted:

 

PS. Żeby nie było wątpliwości - niniejszym moja rola jako pośrednika w organizowaniu pojeżdżawek kończy się nieodwołanie. Od tej chwili, co złego, to nie ja.

Po drugiej stronie podanego mejla jest koleżanka Małgosia, która odpowiada za logistykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Up - z informacją, że najbliższa forumowa grupa walczy 22.12. - start o 10.00.

 

Kibiców (także z ościennych miejscowości, jako to np. Warszawa i Kraków)serdecznie zapraszamy :grin: - a przede wszystkim kibicki, rzecz jasna... mile widziane krótkie spódniczki i pompony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z forum jest zapisany?

Chciałbyś wiedzieć... a KRÓTKĄ SPÓDNICZKĘ I POMPONY MASZ!? AAA...??? :mrgreen:

 

A serio - skład grupy na 22. jest następujący:

1. Abt, 2. Gazik, 3. Kasztan, 4. Man111 (prawdopodobnie - czekamy na potwierdzenie, czy Ewcia wyzdrowiała!), 5. Niuniek, 6. Piotr, 7. Vert, 8. WiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr/kasztan powinno byc - beda jezdzic jednym autem.

Ale rozumiem, że każdy z nich pojedzie każdą próbę (?) - więc liczę ich oddzielnie, bo poza tym, ze się będą musieli przesiadać, to z punktu widzenia reszty (proporcji: "stoję" - "jadę"), to tak, jakby jeździli dwoma autami.

 

wyglada na to, ze jeszcze znajomy piotr'a

Wiem - żeby nie zwiększać tłoku, jeśli Man przyjedzie, to ja się wtedy ograniczę do porannej jazdy indywidualnej z AL-em, a potem oddam miejsce w grupie i będę "utrwalał materiał indywidualny :cool: " ;-)

 

Damy radę, krótko mówiąc.

 

PS> Jacek, przepraszam za nagłą przerwę, jak ostatnio gadaliśmy przez telefon - komórka mi padła i coś się nie chce teraz ładować... :evil: Będę po telefonem znowu po południu, jak wrócę do domu i wyciągnę z szuflady rezerwowy aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr/kasztan powinno byc - beda jezdzic jednym autem.

Ale rozumiem, że każdy z nich pojedzie każdą próbę (?) - więc liczę ich oddzielnie, bo poza tym, ze się będą musieli przesiadać, to z punktu widzenia reszty (proporcji: "stoję" - "jadę"), to tak, jakby jeździli dwoma autami.

Założenie było takie, żeby mnie i Piotra liczyć jako 1 osobę, czyli tak jakbyśmy jeździli 1 autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z forum jest zapisany?

Chciałbyś wiedzieć... a KRÓTKĄ SPÓDNICZKĘ I POMPONY MASZ!? AAA...??? :mrgreen:

 

A serio - skład grupy na 22. jest następujący:

1. Abt, 2. Gazik, 3. Kasztan, 4. Man111 (prawdopodobnie - czekamy na potwierdzenie, czy Ewcia wyzdrowiała!), 5. Niuniek, 6. Piotr, 7. Vert, 8. WiS.

 

No to milutko będzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem, że każdy z nich pojedzie każdą próbę (?) - więc liczę ich oddzielnie, bo poza tym, ze się będą musieli przesiadać, to z punktu widzenia reszty (proporcji: "stoję" - "jadę"), to tak, jakby jeździli dwoma autami.

 

Założenie było takie, żeby mnie i Piotra liczyć jako 1 osobę, czyli tak jakbyśmy jeździli 1 autem.
możemy sie policzyc za dwuch, obiecuje nie popsuć Ścierki Najwyzej nissana Rafała spróbuje

 

Mnie wsio rawno - to już tylko od Was zależy, jak się umówicie i jak wolicie :roll: - tylko prosiłbym w imieniu Małgosi o jasną decyzję, żeby było wiadomo, ile sztuk mamy na torze, i czy np. da się jeszcze kogoś chętnego kooptować.

 

Oczywiście: podwójny czas jazdy (czyli każdy zalicza każdą próbę) to podwójna opłata, pojedynczy - płacicie za jedną sztukę.

 

Druga sprawa - tak sobie pomyślałem, że gdyby było jeszcze więcej chętnych, pewnie Andrzej zgodzi się na drugą grupę, np. od 15 wzwyż. Kiedyś już tak jeździliśmy, nie wiem, jak innym - ale mnie jazda po małej pętli "po omacku" całkiem się podobała... :twisted: Szczerze namawiam do spróbowania, przeżycie jest bezcenne... :twisted: :cool:

 

Abt, jak to mnie zapisałeś że nie ma mnie na liście

...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid - strasznie cie przepraszam za pominiecie, a konkretnie za moja skleroze.

tylko winni sie tlumacza, wiec pozwole sobie na kilka slow. organizacja grupy zajmowalo sie

przejsciowo w sumie kolo 4 osob. zrobil sie bajzel, nie byl chetnych. a nagle boom i niemal tlum.

dawid - krotko, sprawe udalo sie odkrecic i jestes na liscie.

wis - popraw prosze wykaz osob (a za chwile dostaniesz pw w jeszcze jednej sprawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...