Skocz do zawartości

30.12. i nie tylko - Miedziana G. - gry i zabawy z AL-em


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ścierkę się nie boję :razz:

 

Musimy sie kiedyś wybrać na szkolenie w jednym terminie... :twisted: Ale będzie jadka :cool:

 

Ciesze się, że coś takiego ruszyło... Ja niestety do lutego (może przy pomyślnych wiatrach do połowy stycznia) odpadam ze szkoleń... Nie podołam bo mi się wiele nakłada... Ale potem będzie jaZzZzda.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie namowic seniora, moze przyjedziemy (mam nadzieje ze czyms szybkim ;) ) chociaz a charakterze kibicow :)

 

:twisted::twisted::twisted: , czyli yes, yes, yes...

 

Czerwonym Justy...? :cool:

 

* * * * *

Jeśli da radę proszę o wpisanie mnie na listę. Jeśli nie to jako pierwszego rezerwowego, np za mana albo kogoś kto się wykruszy.

 

Obecnie lista na 22.12. wygląda tak:

1. abt

2. dawid

3. emil (proszę potwierdzić!)

4. gazik

5. kasztan

6. niuniek

7. piotr

8. wis

 

...bo man111 faktycznie wypadł, ale ponieważ piotr i kasztan deklarowali wyżej, że jeżdżą (i płacą) oddzielnie, to i tak wychodzi komplet. Przynajmniej, póki ktoś znów nie wypadnie.

 

Ale:

 

U W A G A !!!

 

Wszelkie wpisy na listę rezerwową na 22., wpisy na inne terminy, a także pytania typu:

A nie ma czasem jeszcze szkolenia w sobote

 

uprzejmie proszę kierować na mejla al@alsds.eu

 

Tu mogą bowiem trafić w próżnię. Nie mam już siły i zamierzam odpocząć od spraw organizacyjnych - po tamtej stronie mejla jest osoba, która to wszystko ogarnia.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na torze. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od emil'a dostalem sms'em "dzieki!" - chyba mozna uznac to za potwierdzenie :wink:

na rezerwowego zglosil sie juz lezo.

wis - podeslij koncowa (jak sie wydaje) liste malgosi i popros, zeby sie zarejestrowala.

tak bedzie duzo proscniej dla nas wszystkich.

 

kropek - jezeli dostaniesz sie jakos kolo 8 w okolice opolskiej, to moge cie zgarnac.

nie jestem w stanie podjechac, bo wczesniej bede musial jeszcze wpasc do pracy,

a po drodze moze dosiadzie sie kusma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wis - podeslij koncowa (jak sie wydaje) liste malgosi i popros, zeby sie zarejestrowala.

tak bedzie duzo proscniej dla nas wszystkich.

 

Listę już podesłałem :cool: - i dostałem potwierdzenie, że jest ostateczna.

 

A Małgosia jest zarejestrowana - wczoraj np. widziałem ją offline - tylko cfffaniara jedna czyta, ale nie pisze... POZDRAWIAMY MAŁGOSIĘ!!! :grin: :wink:

 

* * * *

Lezo i innym chętnym na listę rezerwową przypominam, że (być może) Andrzej da się namówić na drugą, popołudniowo-wieczorną grupę.

Druga możliwość -> lezo, PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki liczę że pojedziemy w jednej kolumnie z Krakowa :smile:

 

EDIT: żeby nie było zamieszania, ja - zanim jeszcze Jacek wciągnął mnie na listę podstawową - kontaktowałem się z Małgosią i dostałem wczoraj wieczorem maila że zostałem wpisany na listę rezerwową. Proszę w takim razie o wykreślenie mnie z listy rezerwowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid - najpierw na liste, pozniej jako rezerwowy, troche bajzel znow sie robi :lol: .

rozumiem, ze wis wyslal ta liste ktora zamiescilem nieco wyzej - co oznacza, ze wszystko gra :cool: .

ja chcialbym wyjechac na spokojnie przed 8 z okolic lea. jak droga bedzie kiepska to powoli i zostanie chwila.

jak warunki beda dobre to normalne tempo i sniadanko na miejscu zjem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie, tak tak to właśnie ja będę pomagać AL-owi organizować szkolenia na torze. Dzięki WiS za pomoc w organizacji spotkania 22.12. Listę na ten dzień już zamknęliśmy. AL zaproponował dodatkowy termin na 23.12 i 30.12. Hmm... jeśli ktoś z Was będzie miał czas przed Wigilią i Sylwestrem to zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...