Skocz do zawartości

30.12. i nie tylko - Miedziana G. - gry i zabawy z AL-em


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dasz rade

A pewnie... :razz:

 

Zresztą - i tak Toyotę raczej zostawiam żonie, bo ma jutro sporo jeżdżenia i wolę, żeby miała tego abeesa pod stopą :roll: ... a jak wypieprzę w plener Nissanem, to trudno :twisted: Za to będę mógł się pobawić na luzie i bez obaw o lakier na zderzakach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zaczynam Naxx w World Of Warcraft full run mam nadzieje ze do 7 rano skonczymy potem to juz tylko prysznic i go go go do Kielc ;) mam nadzieje ze wyrobie tak czy siak good Luck and Have Fun xD

 

i niech moc bedzie z wami :) :cool:

Update1:

btw. mam nadziej ze mnie ktos jakims GT przewiezie koleczko :P, bo w sumie z tego co pamietam to w zaturbionej imprezie nie siedzialem w Kielcach juz ohohoho :P takie male zyczenie noworoczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zaczynam Naxx w World Of Warcraft full run mam nadzieje ze do 7 rano skonczymy potem to juz tylko prysznic i go go go do Kielc ;) mam nadzieje ze wyrobie tak czy siak good Luck and Have Fun xD

 

i niech moc bedzie z wami :) :cool:

Update1:

btw. mam nadziej ze mnie ktos jakims GT przewiezie koleczko :P, bo w sumie z tego co pamietam to w zaturbionej imprezie nie siedzialem w Kielcach juz ohohoho :P takie male zyczenie noworoczne :P

 

rozumiem ze wrxa sie brzydzisz... :?: :mrgreen:

 

bo jak by co to... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jedziecie z Wawy ? przez Radom czy katowicką dalej do piotrkowa?

 

Przez Piotrków to chyba troche dalej choć moze droga luźniejsza będzie :roll:

 

mapa pokazuje ze 29 km dalej ale nie wiem czy lepsza droga sie tej różnicy nie nadrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jutro nie przyjadę. Siła wyższa.

 

:idea: Informowałeś eMKę? Pytam - bo przynajmniej jeden kolega jest na liście rezerwowej, może by się jeszcze zebrał... :roll:

 

w koncu wis a na zywo zobacze

 

Współczuję... :shock:

 

jak jedziecie z Wawy ? przez Radom czy katowicką dalej do piotrkowa?

 

Przez Piotrków to chyba troche dalej choć moze droga luźniejsza będzie :roll:

 

Jest jeszcze opcja pośrednia - przez Końskie (chyba Az tak jeździ... :roll: - przez wsie i kręto, poza tym nieco mniej policji). Gierkówka do Piotrkowa to droga dla jakiegoś A8 albo innej S-Klasse - Imprezą jechałbym chyba nie tamtędy... :roll: :twisted:

 

Ale normalnie siódemką, czyli "po bożemu", jest najprościej i najwygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea: Informowałeś eMKę? Pytam - bo przynajmniej jeden kolega jest na liście rezerwowej, może by się jeszcze zebrał... :roll:

 

sk4y napisał/a:

w koncu wis a na zywo zobacze

 

 

Współczuję... :shock:

 

spoko nie moze byc gorzej niz taka jedna niunka co ja spotkalem ostatnio w sobote na kaffie i mowila ze w pt sie najs bawilismy na impresSce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jedna niunka co ja spotkalem ostatnio w sobote na kaffie i mowila ze w pt sie najs bawilismy na impresSce

 

Miałem gorszy (?) przypadek w czasach studenckich: idę sobie spokojnie Piłsudskiego (wtedy - Manifestu) ze swoją świeżo poderwaną dziewczyną i jej mamusią (Wola Justowska, te klimaty), a zataczający się z przeciwka oberwany kloszard się nagle wydziera "Wiiiitek, kopę lat!!!" i funduje mi grabę, gratulując "taaakiej dupy"...

 

Do dziś nie wiem, skąd się znaliśmy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, czyli 30.12.206 r. mam zarezerwowany tor Kielce od 9.00 do 10.00. Chętnych uczestników szkolenia oraz rezerwowych zapraszam na poranne rozjeżdżenie. Spotkanie 8.45 przed wjazdem na tor (czarne Subaru Impreza WRX rej. KN.....). Mam nadzieję, że sam się załapię na szkolenie, bo jestem tylko na liście rezerwowej. A jeśli nie, to moge "popracować" jako balast czyli pożal się Boże pilot. Pozdrawiam, do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, czyli 30.12.206 r. mam zarezerwowany tor Kielce od 9.00 do 10.00. Chętnych uczestników szkolenia oraz rezerwowych zapraszam na poranne rozjeżdżenie. Spotkanie 8.45 przed wjazdem na tor (czarne Subaru Impreza WRX rej. KN.....). Mam nadzieję, że sam się załapię na szkolenie, bo jestem tylko na liście rezerwowej. A jeśli nie, to moge "popracować" jako balast czyli pożal się Boże pilot. Pozdrawiam, do zobaczenia.

 

nr.rej KN to chyba ze Sącza :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem niepoprawnym optymistą, może ktoś w ostatniej chwili zdecyduje się na jakiś sylwestrowy wyjazd i zwolni się miejsce :mrgreen: Również szczęśliwego nowego życzę

 

domestos zrezygnował wiec pakuj sie i jazda na tor :twisted:

jest ktoś jeszcze na forum? Nie wiem co robić, czyżby zwolniło się miejsce, czy jest już ktoś za domestosa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...