Skocz do zawartości

30.12. i nie tylko - Miedziana G. - gry i zabawy z AL-em


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wypluj te słowa, sprawdzałem, okolice 0 stopni i dużo wilgoci

 

Jak dla mnie może być ale masz pasażera inaczej to słonecznie ma być :mrgreen:

 

Pawsażera mam :cool: , i drugi samochód kibiców wraz z kandydatem na pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letnie czy zimowe :?: .

na miejscu raczej te pierwsze. na dojazd rowniez jesli bedzie nadal sucho :idea: .

jakby cos kropnelo, lub sypnelo... to strach sie bac. mozna przelozyc na miejscu...

ale tak strasznie sie do tego pale :???: .

kurcze, jakbym byl w polowie zimowek, to sprawa bylaby jasna :lol:

 

wis - w okolicy nadal zimno i sucho :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Azrael chyba coś pisał, że w VAG-ach nie da rady robić leftfootbreaking - czy dotyczy to również mojego starego qattro rs4 - tabliczka znamionowa mówi, że w przeciwieństwie do B7 rs4 nie była to produkcja Audi a Quattro GMBH.

 

 

O ile wiem to tak jest - trzba z wtyczki czujnika stopu wypiąć dwa z 4 kabelków żeby to zepsuć. Generalnie o ile wiem mają to wszystkie VAGi z elektroniczną prezpustnicą i jest to jakoś tak wrednie zrobione ze nawet po wszczepieniu Autronika to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letnie czy zimowe :?: .

na miejscu raczej te pierwsze. na dojazd rowniez jesli bedzie nadal sucho :idea: .

jakby cos kropnelo, lub sypnelo... to strach sie bac. mozna przelozyc na miejscu...

ale tak strasznie sie do tego pale :???: .

kurcze, jakbym byl w polowie zimowek, to sprawa bylaby jasna :lol:

 

wis - w okolicy nadal zimno i sucho :?: :roll:

 

tez nie wiem co założyc, mam prawie nowe zimówki których mi troche szkoda na suchy asfalt i letnie w niezłym stanie, które mogę lekko dobić. Nie mam drugiego kpl felg wiec przekładka na miejscu odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wis - w okolicy nadal zimno i sucho

 

Dokładnie tak - dziś suchy mrozik.

 

letnie czy zimowe .

 

Ja tam jeżdżę na zimowych i na tor też na nich pojadę, ale mam tajny plan, żeby je zedrzeć w tym sezonie i kupić potem Yarkowi jakieś lepsze, na wypadek, gdyby następna zima była akurat śnieżna ;-)

 

OD której do której jest szkolenie ?

 

Pewnie od 10., jak poprzednio, ale na wszelki wypadek trzebaby to jeszcze potwierdzić u źródeł. Chyba, że źródła same z siebie potwierdzą :roll:

 

prawie nowe zimówki których mi troche szkoda na suchy asfalt

...jak babcia uważa, ale ten "suchy asfalt" na Miedzianej jest jednak ciut mniej przyczepny, niż "suchy asfalt" gdzie indziej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, w takim razie następnym razem... no chyba że ktoś zrezygnuje w ostatniej chwili to proszę dajcie znać, pzdr

 

mysle ze powinienes obserwowac forum czesto.bo jak sie pojawia temat szkolenia to w 5 minut miejsc nie ma.pozdrawiam i szczesliwego nowego roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na szkolenie 30.12. jest zamknięta. Niestety :sad: Szkolenie rozpoczynamy o godz. 10.00. I taką godzinę zostawiamy już zawsze, niezależnie od zimowego/letniego czasu. Proszę aby zgłaszać udział w szkoleniu na adres mail: al@alsds.eu jeśli podany jest jego termin a niezależnie od tego również proszę o mail'a. Wówczas będę Wam wysyłać informacje o planowanych spotkaniach i "jakoś" to sobie uporządkujemy. Dzięki i do zobaczenia w sobotę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyjezdzam o 7z zalesia i wyskakuje na krakowska droge obok tarczyna.dzwoncie to zaczekam na was na jakiejs stacji

 

509 123400

 

jade na letnich gumach i biore komplet zimy.zobaczymy jak to bedzie.ma byc jutro cieplo i sucho

 

vero jedziesz z matim ?

 

warto byc wczesniej co by sie zalapac na lavazze z jajecznicom torowom.pycha :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede kolo 9 to se kawusie strzelim

 

Też spróbuję być wcześniej, ale nie obiecuję, bo:

- nie wiem, czy uda mi się wstać przed świtem :cool: ;

- w Kielcach się ostatnio regularne korki zrobiły ( :shock: :shock: :shock: ), a ja się muszę przebić dokładnie z drugiej strony miasta.

 

Kurde... nie pojeżdżę sobie przy waszych potffforach... Bo na suchym i ciasnym, to jeszcze jak cie mogie, ale na takiej nawierzchni jak dziś, to ja będę walczyć tylko o w miarę bezpieczny odstęp od śmietników, band i budynku klubowego... :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...