Skocz do zawartości

30.12. i nie tylko - Miedziana G. - gry i zabawy z AL-em


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dotarłem do domciu (na szczęście, bo raz bym wypadł z drogi). Było super, do zobaczenia w nowym roku. Domestos jeszcze raz dzięki, ale było nas dwóch na Twoje miejsce :roll: :grin: Na szczęście jeździliśmy razem z Rallymenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do domu lekkimi zakosami :wink: - i spieszę podziękować wszystkim za dobre towarzystwo, niezłe booooki (i nawet tyły :twisted: ), udostępnianie miejsc na prawym i w ogóle za to, że fajnie spędziłem z Wami dzień.

 

Trochę mi wstyd, że wymiękłem ( :oops: ) i się nie pościgałem z Imprezami... - ale przynajmniej mam nadal obie tablice rejestracyjne (pozdrawiam Verta! ...i jeszcze raz przepraszam za przynoszenie pecha :wink: ).

 

A - Matiemu gratuluję niekwestionowanego zwycięstwa w klasie!!! :twisted: Szkoda, ze do generalki nieco zbrakło... ale może następnym razem? :roll: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groty w domu :)

 

Chciałem podziękować za miło spędzony czas, to był mój pierwszy kontakt imprezą ze śniegiem. Mam jeszcze wiele do nauczenia ale widzę małe (takie tyci) postępy. Było naprawdę rewelacyjnie, chociaż na kolejny raz sugeruję mniej gadania, mniej jedzenia, więcej jeżdżenia :twisted:

 

Szczególne podziękowania dla Durbosa za to że nie pojechał :mrgreen: (dzięki stary), dla organizatorów i AL-a, dla pilotek, dla Matki Natury za śnieg oraz oczywiście wszystkim za przesympatyczny dzień. Miło było spotkać starych znajomych oraz poznać nieznajomych.

 

OBY CZĘŚCIEJ!

 

Mati, respekt za letnie opony :) Nie powiem "a mówiłem" chociaż mówiłem :twisted:

 

P.S. Aga dziękuje Mateuszowi za transport evokillerem i niezrównane jak zwykle towarzystwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany dzień :twisted: Prawie nie wysiadałam z samochodu (raczej samochodÓW :wink: - thx wszystkim cierpliwym driverom), dzięki czemu nie zmarzłam mimo ujemnej temperaturki.

Bardzo fajnie było się z Wami wszystkimi spotkać!

 

Ci co nie byli mają czego żałować :twisted:

 

Blue dziękuję za przewiezienie mnie na trasie Wawa-Kilece-Wawa, a Agnieszce natomiast dziękuję za udostępnienie fotela pilota w ich wueriksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo super. bardzo milo bylo poznac spora czesc forumowiczow z wawy :grin:

jazda pod koniec dnia bardziej przypominala walke o przetrwanie... ale wystarczylo pomyslec

o oponkach mati'ego (szacunek :cool: ) a juz czlowiek nie marudzil :mrgreen:

to byly dopiero moje pierwsze zimowe slizgi gt... i juz marza mi sie jakies amatorskie kolce :twisted: .

buffy - wielkie dzieki za kilka cennych uwag, no i przejazdy pokazowe :smile: .

po jednym slalomie w twoim wykonaniu, zaczalem bardzo zalowac ze nie mialem malucha...

pewnie lepiej przekladalbym rece na kierownicy :oops: .

dobrze, ze na zewnetrzym luku kolo drzewka przewaznie nie bylo to potrzebne :twisted::mrgreen: .

dzieki wszystkim jeszcze raz i do milego zobaczenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no bylo kozacko.rodzino lenczowska dzieki za wszystko :!:

 

no i kto jest kozak mega :?: ....ja vert pospolity bo zdzwonilem w bariere a i tak wygralem jazde na czas...jejeje :twisted::twisted::twisted:

 

skaju lodzik i absolut blink blink stawiam za te beczke.po sylwku do was przyjade.siamano :cool:

 

a kto was przyprowadzil do wawy bez mandatu no kto ? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skaju lodzik i absolut blink blik stawiam za te beczke.po sylwku do was przyjade.siamano

 

spoko loko ja tam uderze ( moze nie tak spektakularnie jak ty w ta jak sie okazalu "gumowa" barierke )ale jakos po nowym roq ... na zabawe z kawiorowcem trzeba rozbic swiniasta skarbonke ;)

 

btw. dzieki za przewozke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...