Skocz do zawartości

30.12. i nie tylko - Miedziana G. - gry i zabawy z AL-em


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wow :shock: , nie przypuszczałem, że fotki tak Wam się będą podobać ! :oops: ... fajnie, cieszę się bardzo, tym bardziej że jak widzieliście robiłem je na zwykłym kompakcie panasonic fx-9 :roll: ....tylko że trochę na kompie nad nimi posiedziałem :razz: ........ poczekajmy jeszcze na fotki śmiecha bo ten miał konkretny sprzęt foto więc jeszcze zobaczymy porządne fotki :grin:

 

Fajnie że Ci się chciało.

wiesz, jak się swoim nie można pobujać to trzeba inaczej spożytkować energię :wink:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę się na jazdy testowe :twisted:

 

Kolejka jest psze pani :razz: :mrgreen:

 

ależ ja się wcale nie wpycham :wink:

 

zresztą wczoraj byłam wożona czarnym sejowozem, którego Azrael nie oszczędzał na Moście Siekierkowskim :wink: mówię Wam, ale emocje :lol:

(tak serio - thx Kuba)

 

matt, świetne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miejsce domestosa zjawiły sie 2 osoby i szykował się pojedynek na siekiery... :grin:

aaaa tam zaraz na siekiery........ kark bym Ci skręcił po prostu... :twisted: :wink: :mrgreen:

 

Typowe częstochowskie rozwiązanie sporu. :mrgreen:

Ostatecznie pojedynek rozegraliśmy na torze. Pachołki wygrał bezapelacyjnie Paweł C, ale odgryzłem mu się na małej pętli na czas i pojedynek pozostał nierozstrzygnięty, zatem mus przyjechać na następne spotkanie FORUM-owe. :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miejsce domestosa zjawiły sie 2 osoby i szykował się pojedynek na siekiery... :grin:

aaaa tam zaraz na siekiery........ kark bym Ci skręcił po prostu... :twisted: :wink: :mrgreen:

 

Typowe częstochowskie rozwiązanie sporu. :mrgreen:

Ostatecznie pojedynek rozegraliśmy na torze. (...):

 

Kuuurdęż, gdybym wiedział, że się widoku takich atrakcji siekierowo-krawmagowych pozbawiam, to bym Wam tego miejsca nie oddał... :roll: :wink: Bo szybka jazda samochodami w kółko to pikuś, ale dobrego mordobicia to jeszcze na spotach forumowych nie było - a jak wiadomo, nic tak nie ożywia atmosfery, jak trup... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Po pierwsze PRIMO: Przede wszystkim dziekuje Bebnowi_wrc za dowiezienie mej szanowny dupy w te i na zad w jednym kawalku

:arrow: Po drugie PRIMO: dziekuje wszystkim uczestnikom i organizatorom za wspólnie milo spedzony czas w Miedziance

:arrow: Po trzecie PRIMO: Kurde blaszka!!! Zgubilem w Miedziance rekawiczki - takie zielone z napisem THINSULATE. Przelknalbym jakos te strate gdyby nie fakt iz dostalem je w prezencie od zony - do Miedzianki zalozylem je po raz pierwszy. Pomocy !!! Jak sie zona dowie to mi zrobi z dupy jesien sredniowiecza :( Moze kto znalazl i przygarnal?

:arrow: Po czwarte - tez PRIMO: Tak jak juz napisal beben mam ponad 300 fotek z SDS, a kazda z nich wazy miedzy 2,5 a 3,5 MB - daje to lacznie 850MB. Dodam, ze wstepnie wypierdzielilem 30 fotek ale dalej mam 331 sztuk - zeby to obrobic i wrzucic na forum musialbym poswiecic jakis miesiac na przewymiarowanie ich z rozdzielczosci 3008x2000 na jakas zjadliwa dla forum oraz na upload. Moze ktos ma jakas strone, albo serwer ftp gdzie móglbym to "powiesic"?

 

Smiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Po pierwsze PRIMO: Przede wszystkim dziekuje Bebnowi_wrc za dowiezienie mej szanowny dupy w te i na zad w jednym kawalku

:arrow: Po drugie PRIMO: dziekuje wszystkim uczestnikom i organizatorom za wspólnie milo spedzony czas w Miedziance

:arrow: Po trzecie PRIMO: Kurde blaszka!!! Zgubilem w Miedziance rekawiczki - takie zielone z napisem THINSULATE. Przelknalbym jakos te strate gdyby nie fakt iz dostalem je w prezencie od zony - do Miedzianki zalozylem je po raz pierwszy. Pomocy !!! Jak sie zona dowie to mi zrobi z dupy jesien sredniowiecza :( Moze kto znalazl i przygarnal?

:arrow: Po czwarte - tez PRIMO: Tak jak juz napisal beben mam ponad 300 fotek z SDS, a kazda z nich wazy miedzy 2,5 a 3,5 MB - daje to lacznie 850MB. Dodam, ze wstepnie wypierdzielilem 30 fotek ale dalej mam 331 sztuk - zeby to obrobic i wrzucic na forum musialbym poswiecic jakis miesiac na przewymiarowanie ich z rozdzielczosci 3008x2000 na jakas zjadliwa dla forum oraz na upload. Moze ktos ma jakas strone, albo serwer ftp gdzie móglbym to "powiesic"?

 

 

 

 

 

Smiech'u

 

w fotoszopie mozesz je szybko odchudzic po prostu otwierajac i zapisujac zdjecie - bedziesz mial wtedy zdjecia po kilkadziesiat/kilkaset kilo ;)- ale to tez wymaga troche czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu tu na ten przykład http://fotoforum.gazeta.pl/2,0.sfhtml

możesz zapodać 500MB w miesiąc, a jedno zdjęcie może mieć max 6MB

Poświęciłem godzinkę i wrzuciłem tam 30 losowo wybranych fotek. Jak to teraz złożyć w jakąś galerię coby wkleić link na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu tu na ten przykład http://fotoforum.gazeta.pl/2,0.sfhtml

możesz zapodać 500MB w miesiąc, a jedno zdjęcie może mieć max 6MB

Poświęciłem godzinkę i wrzuciłem tam 30 losowo wybranych fotek. Jak to teraz złożyć w jakąś galerię coby wkleić link na forum?

 

 

mozna też spotkać sie np. w Żelazowej Woli i odebrać od Ciebie płytkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem, jestem zalogowany - widzę napis masz 30 zdjęć, ale co dalej z nimi? Może jestem w dekiel bity, ale ni huka nie widze jak dodać te 30 fotek do galerii i zapodać forumowiczom link do odpowiedniej strony z galerią :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu tu na ten przykład http://fotoforum.gazeta.pl/2,0.sfhtml

możesz zapodać 500MB w miesiąc, a jedno zdjęcie może mieć max 6MB

Poświęciłem godzinkę i wrzuciłem tam 30 losowo wybranych fotek. Jak to teraz złożyć w jakąś galerię coby wkleić link na forum?

 

 

mozna też spotkać sie np. w Żelazowej Woli i odebrać od Ciebie płytkę.

 

Aaależ oczywiście! Tak jest zdecydowanie najprościej, chętnych zapraszam barsssoo serdecznie ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij ten napis "Masz 30 zdjęć" i podaj adres tej strony :)

Zabetonowałaś mnie :shock: nie sądziłem, że można tak prosto - wcześniej nawet nie próbowałem wciskać tego napisu, bo nie wiedziałem że to link do galerii ... ŁO MATKO :!: człowiek sie normalnie uwstecznia :lol:

 

podaje link do tych pierwszych 30-tu fotek które udało mi się wrzucić:

SDS - 30.12.2006 by Smiech'u

 

W miarę wolnego czasu postaram się dorzucić resztę.

 

THX za pomoc.

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu, fajne fotki - z niecierpliwością czekam(y) na więcej! Tak jak pisał Norveg, możemy gdzieś się umówić na odbiór płytki jeśli jest taka możliwość.

Fotki trochę straciły na "wadze" bo wtrakcie wklejania gazeta.pl je sjakoś formatuje i obrabia - finalnie tracą swoją rozdzielczość i rozmiar w kB. Dla Ciebie już dawno wypaliłem płytkę DVD więc możemy się dziś wieczorem w Socho spotkać. Zadzwonię jak wrócę z W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norveg i Blue76 - oczywiście tak jak już wcześniej napisałem zapraszam serdecznie, aczkolwiek jutro i pojutrze będę się kręcił po W-wie autem i moglibyśmy się spotkać np. wieczorkiem - zaoszczędzicie na PB98 czy 99 bo do Sochaczewa 60km-ów w jedene mańke :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...