Skocz do zawartości

Aplikacje ułatwiające życie


dako

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam 4:

 

Endomondo do biegania

Janosika do jazdy

Pola do zakupów (nie kupuje zagranicznych produktów kiedy nie muszę)

WhatsApp do komunikacji

 

I na tym chyba koniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego słyszałem o Yanosiku jednak nigdy go nie używałem. Może głupie pytanie, ale czy potrzeba do korzystania z niego połączenia z internetem?

Tak, trzeba internet. Ja korzystam polecam przez 13 tys km mialem juz 3 sytuacje w ktorych faktycznie jechalem sam na drodze w nocy i misiek do mnie strzelal z iskry a 300m wczesniej zwolnilem z 90 do 50.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również korzystam z Yanosika od dłuższego czasu i z czystym sumieniem polecam. Potrafi uratować dupkę od mandatu wielokrotnie. 

Połączenie z internetem jest wymagane i jedyny minus przynajmniej wg mnie, że Yanosik dość szybko morduje baterię w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również korzystam z Yanosika od dłuższego czasu i z czystym sumieniem polecam. Potrafi uratować dupkę od mandatu wielokrotnie.

Połączenie z internetem jest wymagane i jedyny minus przynajmniej wg mnie, że Yanosik dość szybko morduje baterię w telefonie.

Dlatego warto samochód wyposażyć w tableta na stałe

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja Waze - trudno się jej przebić, bo polski rynek jest już opanowany przez automapę i janosika - ale ja się przestawiłem i w sumie jestem zadowolony.

Automapa według mnie jest akurat cienka. Jej wyznaczanie tras jest tragiczne, to Google maps ją już bije.

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanosika przynajmniej na urządzeniach z Androidem można w trasie używać na zasadzie wyłączania ekranu,jak pojawia się jakieś zdarzenie to samoczynnie uruchamia ekran i wtedy nie żre tak baterii, wygodne to tez w nocy bonie swieci cały czas po oczach, a też reakcja szybsza jak nagle zaświeci sie telefon niż kiedy cały czas swieci i coś tam po prostu wyświetli.

Na iOS niestety nie da rady tak zrobić jak i brakuje jeszcze innych funkcji dostępnych dla tej appki pod androida.

Herę mapa tez super i praktycznie za granica jak robię jakieś krótsze wypady to nie biorę navi, a tez mi już uratowała życie w zeszłym roku jak coś z navi mi sie stało i nie chciała mi się ładować a przede mną było jeszcze ok 3000 km do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam apke na androida AutoGuard która zamienia telefon w rejestrator  fajne jest to ze można pobrać darmową wersje i przetestować ,a jak się spodoba to kupić wersje pro  z dodatkowymi opcjami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacyjną aplikacją jest Skycash. Można płacić za parking w wielu miastach, kupić bilet komunikacji miejskiej, kolejowy albo do kina, czy doładować telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez Yanosika nie wyjeżdżam z garażu ;)

To jest tylko dobra sprawa jak sie po kraju jeździ, dalej jest bezużyteczny :D

Zdaje sie że na Litwie jeszcze jest

Pomocne aplikacje to:

- Uber

- whatsup

- MapFactor GPS Navigation Maps - mapy za free

- Google maps

- Viber - alternatywa dla skypa

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacyjną aplikacją jest Skycash.

Potwierdzam.

Ja używam regularnie jeszcze:

Listonic do list zakupowych

Ubera

Spotify'a

Runtastic (alternatywa do Endomondo)

Clear (bardzo fajna apka do listy zadań)

Evernote'a (notatki, notatki, notatki...)

Pocket (chyba najlepsza do zbierania w jednym miejscu artykułów, które chcę przeczytać w wolnej chwili)

no i ostatnio Netflix'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanosika przynajmniej na urządzeniach z Androidem można w trasie używać na zasadzie wyłączania ekranu,jak pojawia się jakieś zdarzenie to samoczynnie uruchamia ekran i wtedy nie żre tak baterii, wygodne to tez w nocy bonie swieci cały czas po oczach, a też reakcja szybsza jak nagle zaświeci sie telefon niż kiedy cały czas swieci i coś tam po prostu wyświetli.

 

ja zawsze ustawiam potencjometr w aucie na tryb nocny + w telefonie ustawiam jasność ekranu na dużo mniejszą i mniej baterii spada a i nie przeszkadza to w jeździe, ale jak kto woli oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Yanosika przynajmniej na urządzeniach z Androidem można w trasie używać na zasadzie wyłączania ekranu,jak pojawia się jakieś zdarzenie to samoczynnie uruchamia ekran i wtedy nie żre tak baterii, wygodne to tez w nocy bonie swieci cały czas po oczach, a też reakcja szybsza jak nagle zaświeci sie telefon niż kiedy cały czas swieci i coś tam po prostu wyświetli.

ja zawsze ustawiam potencjometr w aucie na tryb nocny + w telefonie ustawiam jasność ekranu na dużo mniejszą i mniej baterii spada a i nie przeszkadza to w jeździe, ale jak kto woli oczywiście.
Tylko na ekranie słabo wówczas widać spada bezpieczeństwo.

 

W pl yanosik Eu icoyote

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z ustawieniem początkowym icoyote - trzeba najpierw wybrac swój kraj. Czy ten wybór zawęża pole działania do tego właśnie kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...