Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Alex, chcemy przyjechać w sobotę po południu , poleciłbyś jakąś miejscówkę na nocleg w rejonie ? :)

Super jest Hotel Lenart, 200 metrów ode mnie. ;)

Ceny są różne, ale czasami można trafić fajną promocję.

Prawdopodobnie tam będzie spało większość załóg i tam też będzie wspólna kolacja dla zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chojny/zoui prosze gazu naciskac, nie puszczac ;)

I wzajemnie :) Mam nadzieję że znajdziesz wsparcie na realizację swoich planów a jak nie znajdziesz to i tak je zrealizujesz! :)

 

dzieki, niestety jak nie znajde to realizacja odwlecze sie w czasie na nieokreslona blizej date... przy okazji dla tych, ktorzy jeszcze nie widzieli - zapraszam do zapoznania sie ;)http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/87098-zaproszenie-do-projektu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Rajdu Polski: tworze juz listę i sprawdzam dobre campingi, robie wywiad ;)

 

Zastanawiam sie czy lepiej próbować znaleźć cos bliżej Mikołajek czy bliżej OSów? Pewnie dobrze by tez było mieć jezioro pod nosem ? B)

A co to za lista, jeśli można wiedzieć oczywiście?

Będę akurat na wczasach na miejscu zaraz obok Mikołajek, więc chętnie podłączyłbym się pod jakąś grupę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co to za lista, jeśli można wiedzieć oczywiście?

 

Lista potencjalnych campingow ;) Pare stron wczesniej zainteresowanie zglaszalo kilku chetnych na biwakowanie, ja bede prawie na pewno z kumplem na miejscu i bedziemy offroadowo tulac sie po odcinkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem już stary z twarzy ale serce to mam dzieciaka a w głowie głupoty… weekend to potwierdził i chciałbym aby tak było jak najdłużej.  

 

Nie wiem jak opisać ostatni weekend ale kiedy jako szczyl zasypiasz z plakatem Hołka nad łóżkiem a po latach jedziesz w jednym rajdzie to jest to sytuacja, którą trudno opisać słowami.

 

Przygotowania trwały przez 6 miesięcy, były załamania, nadzieje, oczekiwani ale rzeczywistość był tak niesamowita, że ostatni weekend w Wieliczce zaliczam do 5 najwspanialszych wydarzeń w moim życiu. Co pewnie nie będzie zaskoczeniem był to pomysł zoui a w sumie urodzinowe pytanie o czym najbardziej marzę. Marzenie moje wspólnie zaczynamy spełniać a zaczęliśmy z przytupem. Aktualnie dochodzę do siebie, po nocnym powrocie do domu do 4 nad ranem patrzyłem w sufit nie wiedziałem czy to był sen czy jawa… ale to nie był sen.

 

Po raz kolejny się potwierdziło, że The Forumowicze rządzą, przyjęcie i ”oprowadzenie” nasz przez Alexa po jego mieście było początkiem miłych spotkań, gestów i kibicowania. Wielkie podziękowania dla Szubaru z ekipą, Monii, PanaDziedzica, Bakuma, Charliego… zamieniliśmy tylko kilka słów ale wasza obecność i to że się do nas pofatygowaliście bardzo wiele dla nas znaczy. Lajki i komenty na Fejsie nas bardzo cieszyły, za wirtulane wsparcie od tak wielu osób bardzo dziękujemy. Premo, bardzo dziękuję za nocny telefon…

 

Sam rajd… impreza bardzo sprawnie przeprowadzona, dla nasz dziewicza ale przyjazność organizatorów, obsługi, sędziów na najwyższym poziomie. Trasy dość krótkie i pewnie mało rajdowe w porównaniu do typowych odcinków ale jak na pierwszy raz mieliśmy pełne… ręce roboty ;)

 

Auto się spisało, nawet jak do przedostatniej beczki zamiast 1 wrzuciłem na dohamowaniu wsteczny (R w BMW tam gdzie 1 ale trochę bardziej w lewo) mocno zgrzytnęło, rzygnęło płynami ale dojechało do końca rajdu.

 

Rajd Historyczny zebrał dzwona i kilka awarii… niestety babcie i dziadkowie potrzebują delikatnej ręki i jeszcze lepszego przygotowania, nikt się nie poddaje i szykujemy seniorów do kolejnej edycji.

 

Na koniec kilka zdjęć… 

 

post-698-0-30053200-1459776280.jpg

 

post-698-0-94243200-1459776249.jpg

 

post-698-0-58922000-1459776271.jpg

 

post-698-0-64744200-1459776288.jpg

 

post-698-0-25186700-1459776296.jpg

 

 

 

Hołek wpadł do nas po fotkę... 

 

 

post-698-0-21248600-1459776338.jpg

 

 

 

Żarty, narty... Hołek przyjął nas na audiencji, podpisał kaski i podał rękę... na kolejnej próbie poprawiłem się o 2 sekundy... ;)

 

post-698-0-68493300-1459776344.jpg

 

 

Jeszcze raz, bardzo wszystkim dziękujemy, za dobre słowo, za wsparcie, pomoc, za wasze pomysły i projekty, dzięki którym uwierzyliśmy że my też możemy. 

 

Dziękuję za Forum Subaru. 

 

post-698-0-02383400-1459776475.jpg

  • Lajk 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...