Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nawet zdjęcie jak mam przejechane 433 km a nawet rezerwa się nie świeci :P

Ciekawe jak u mnie teraz wyjdzie - jechałem w drugą stroną (Zielona - Wrocław - Zielona), jest teraz jakieś 420km, wskazówka nisko, ale jeszcze rezerwa nie świeci... Zobaczymy, a przyznaję, że nie oszczędzałem, a i moment był, że 200 leciałem... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Sosnowca do Gdańska dojechałam dość szybkim tempem na jednym baku. A nawet dzisiaj do Gdyni na oparach zajechałam :lol: .

 

Po raz drugi zresztą, latem tankowałam się na tej samej stacji pod Sosnowcem :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, czyli tyle samo co WRX na tej samej trasie, a nawet pół litra więcej. :P

 

AGA - mówiłem Ci żebyś przy wymianie silnika dołożyła jeszcze turbinkę - miałabyś bardziej ekonomiczne :P

:lol::lol::lol:

 

OBK z silnikiem 2.5L, AWD pali minimalnie więcej niż moja stara meganka 1.6 z 1996 roku :P:mrgreen:

więc jest baaardzo ekonomiczny, jeśli chodzi o spalanie :D .

 

Pod moją nóżką nawet diesel przestaje być ekonomiczny :P:mrgreen:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnie trzy baki policzyłem 10,52 (dłuższa trasa); 12,3 (tak bardziej wokół komina); i wczoraj 11,51 - liczone "ręcznie", tankowanie do odbicia pistoletu PB 98. Cieszę się, że nie mieszkam w dużym mieście i nie jeżdżę/stoję w korkach, pewnikiem 14-15 l/100 byłoby normą. Po zakupie Forka wyrabiałem sporo niższe zużycie, i zastanawiam się dlaczego tak było? Inne opony, inny styl jazdy 8) ? Swoją drogą jak czytam, że forkiem takim jak mój na trasie zużywa się 13-15 l/100 to nie oszukujmy się, ale trza dość dobrze zapierdzielać, żeby takie średnie wyrobić :P

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...