Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

@burzum: 14.285714285714285714285714285714 l/100km to prawie 10(π-3)L/100km – to zaczyna mi się układać w pewną całość, wszak spalanie w subaru cechuje problem podobny do matematycznego problemu kwadratury koła – liczby tej nie sposób znaleźć w zbiorze licz algebraicznych…

 

@filester: ja słucham, cudów się po 1.6 nie spodziewałem, trafiła się okazja i szalę przeważyła wizja mniejszych problemów i opłat niż w przypadku mocniejszych wersji z poprzedniego millenium. A jak już się już rozbuja to jedzie lepiej niż cokolwiek, po co przyspieszenie jeśli na zakrętach nie muszę zwalniać :evil: ? Ma ktoś na forum taką wersję jak ja? Próbuję zrobić mały klub w dziale technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatni zapchany tydzień spędzony nawet do północy w korkach + holowanie dwóch osiek przez miasto + upalanie śniegowo - parkingowe + szybka trasa z Łodzi do Warszawy (mandat na wjeździe do Głuchowa) dało wynik 12,5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mieście 20/100 i nie chce mniej. czyżby przez BOVa aż tyle? Trochę na pewno przelewa, bo strzela czasem radośnie z wydechu (przelotowy de-cat), ale coś nie wierzę, że WRX mieścił się w 14, a gietek o 6l więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mieście 20/100 i nie chce mniej. czyżby przez BOVa aż tyle? Trochę na pewno przelewa, bo strzela czasem radośnie z wydechu (przelotowy de-cat), ale coś nie wierzę, że WRX mieścił się w 14, a gietek o 6l więcej..

 

wrx spokojnie 16l a GT sporo w sumie...przez bov'a mpoze z litr z hakiem małym ale 20? może ciężka noga :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mieście 20/100 i nie chce mniej. czyżby przez BOVa aż tyle? Trochę na pewno przelewa, bo strzela czasem radośnie z wydechu (przelotowy de-cat), ale coś nie wierzę, że WRX mieścił się w 14, a gietek o 6l więcej..

 

mój też teraz wali 21l jak było cieplej to około 18+. ale ja mam strasznie ciężką nogę i Gteka po programie na 240KM... i dwa błędy w komputerze ale jeszcze nie wiem czy one mogą mieć wpływ na spalanie.

 

Ale czy to jest istotne jak daje tyle fanu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie skasowałeś tego :P

 

wiesz co skasował mi JacekD na jednym z ostatnich spotów ale zapewne wróciły bo CE co jakiś czas sie zapala cały czas :( wiec do wymiany mam zapewne czujnik spalania stukowego i jeszcze jeden "pressure sensore" błąd nr 45 ale nie znalazłem jeszcze w necie rozwiązania tego błędu.

 

Co do spalania subaru to na pewno wiele zależy od nogi kierowcy i myślę że tu spokojnie mogą być wahania liczone w kilku litrach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...