Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

max. średnią jaką udało mi sie uzyskać wg. gps i automapa, to 168km/h w RS4 i to naprawde bylo max. Jechałem A4 do Niemiec , i wydało mi sie że było dużo szybciej, bo non stop 200-300, ale średnia jest nie ubłagana, bo zwalniało sie nie raz do 100, czy 80, a średnia jest średnią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo ja imprezą MY07RS (N/A) zrobiłem Września-Stryków w 55 minut ;-)

Spalanie - łatwo przewidzieć - 20l/100km :wink:

 

to musiałes mieć średnia w okolicach 170 km/h , nie realne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę sie zgodzić - zegarek jest jednak jednoznaczny, chyba że

dopuszczasz wystąpienie dylatacji czasu :)

 

 

odległość 159 km , września - stryków. matematyka kolego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdaje sobie sprawy że to niedobre dla silnika

Bo ??

 

bardzo nieekologiczne

Ekologia to bzdura, lokalny smog i nadmierne zadymienie to problem na nieco inną skalę i właśnie z tego sobie społeczeństwo nie zdaje sprawy i daje sobie wciskać ekologiczny bełkot.

 

Dodam jeszcze, że w niektórych krajach np. w Niemczech obowiązuje zakaz rozgrzewania auta w ten sposób na postoju.

A w Polsce to nie ?? W myśl przepisów za postój pojazdu z włączonym silnikiem można dostać mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio udało osiągnąć po mieście przy spokojniej jeździe wynik wg kompa 8,2. Średnio wychodzi poniżej 10 ( legacy 2.5 NA mt ) Jak się ludziom tłumaczy że w 10 spokojnie można się zmieścić to nie chcą wierzyć... Zawsze jest tylko " 2.5 to taaaak pewnie poniżej 10 nie schodzi, nie ma cudów " :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co raz problem mieć srednia 180 :P w drodze powrotnej pratyczny ciagle 200 i tylko raz pod grodziskiem maz musialem zwolnic do 80 bo ludzie ruszali na zielony :P, a tak jeśli mnie coś blokowalo to do 160 zwalnialem :P

 

-- N gru 26, 2010 5:26 pm --

 

dwa jeśli masz pusta drogę i moc pod noga plus brak wyobrazni :P da się :twisted:

 

poza tym jak ma jeden z kolegow na forum, nie bede z wami dystukowal skoro sie nie zgadzacie ze mna, czy jakos tak :P

 

-- N gru 26, 2010 5:27 pm --

 

Spec C my07

 

a co ty znów zbudowałeś :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- rano chodzi sobie 15 min na mrozie zanim kierowca wsiądzie

 

No to gratuluję.

Niestety jeszcze duża większość kierowców nie zdaje sobie sprawy że to niedobre dla silnika i bardzo nieekologiczne, choć wygodne. Gdybyś szybko ruszył, to spalanie pewnie miałbyś mniejsze.

Dodam jeszcze, że w niektórych krajach np. w Niemczech obowiązuje zakaz rozgrzewania auta w ten sposób na postoju.

 

Na szczęście mieszkam w miejscu gdzie moge jeszcze tak postepować. Nie narzekam na spalanie i nie znoszę skrobać szyb dlatego właśnie mam ten komfort i mogę na razie jeszcze rozgrzewać Forka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...