Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

JAZDA IKARUSEM DWA PIWA DLA MNIE NA 10KM

Zakładając, że piwo normatywne - półlitrowe, to wychodzi 10l/100km :shock: bakupno, to już z załączonym napędem na cztery łapy było :?: :mrgreen:

TO EKONOMICZNA JAZDA BYŁA, JAK JEST SZALEŃSTWO TO 4X0,5L NA 10KM :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak u mnie teraz wyjdzie - jechałem w drugą stroną (Zielona - Wrocław - Zielona), jest teraz jakieś 420km, wskazówka nisko, ale jeszcze rezerwa nie świeci... Zobaczymy, a przyznaję, że nie oszczędzałem, a i moment był, że 200 leciałem... :twisted:

Nie no, słuchajcie, jestem w lekkim szoku, bo spalanie wyszło po tej trasie (10% miasto) 10,7 (niecałe :P )

Świeży pomiar - 11,2 :mrgreen: :wink:

Kurna, coś mi krzywa rośnie - 11,7 :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez, plączesz się w zeznaniach :P Nie wiem, jaki ma zbiornik STI, ale zakładam, że standardowo 60l, więc przy spalaniu 15l/100km, jeżeli zrobiłeś 420km, to znaczy, że musiałeś stanąć z braku paliwa, albo na oparch do stacji się dotoczyłeś :roll: Biorąc pod uwagę Twoje podejście do auta, to nigdy byś nie pozwolił, by w baku był tak niski stan paliwa, bo to m. in. groźne dla pompy. Naprawde nie musisz się ukrywać z tym, że spala Ci 20l/100km. Masz radość z fury, więc korzystaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo, na oparach nie ale do zaswiecenia sie kontrolki tak. Zakladajac powyzsze liczby to pali 14.3l / 100km :) Naprawde nie ukrywam ze mam mało ekonomiczne auto tylko poprostu chciałem sie pochwalic wynikiem, bo pierwszy bak jaki wyjechałem w STi to faktycznie było bardzo nie ekonomicznie :D:twisted: Teraz tak sobie pyrkam z myśla o dalszym wyjeździe w Sierpniu i sprawdzam czy STi nie odrzuca pojęcia ekodrivingu ... tak tak, pamietam przypowieść "o przytulaniu prostytutki..." :mrgreen: Moim celem jest 450-470 km od pelnego zbiornika do zaswiecenia sie rezerwy :D

 

Po tym baku bede jeździł juz normalnie... obiecuję :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Dolnego śląska .Za Wrocławiem tankowałem i wyzerowałem kompa.po 1 godzinie pokazał 6,4L/100km :shock: po drugiej 7,0l/100km,w Warszawie po3:42 godz. 7,2L/100km.Srednia prędkość 80km/godz ,na trasie miejscami 160-180,przeważnie 120-130.Trasa katowicka dużo przymusowych postojów,ograniczeń w ruchu.Na Dolny śląsk wyjechałem w poniedziałek o 4 rano i do ostatniego tankowania komp pokazywał 7,8L/100km ( LPG 10,2L/100km)gdzie średnia była w granicach 90km/godz.Na odcinku pomiarowym(obwodnica Oleśnicy)dzisiaj wskazówka doszła do 230,ciekawe ile było w rzeczywistości :?: Przed następną próbą będę przygotowany i włączę pomiar prędkośći z nawigacji fabrycznej ,ale wcześniej muszę się zatrzymać :oops: spalanie mniejsze~10%,silnik pracuje super (nakręcone 161tys.km)winny chyba zalany Amsoil ASL 5W/30.Fotki z kompa będą jak się zmniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio w legacy 2.5 NA 2005 MT, wyszło jakieś 12,5-13/ 100 :roll:
zapomniałem mój to legacy kombi 2,5 NA 2004 MT z reduktorem,12-13L/100 to dużo,musiałeś się bardzo postarać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak u mnie teraz wyjdzie - jechałem w drugą stroną (Zielona - Wrocław - Zielona), jest teraz jakieś 420km, wskazówka nisko, ale jeszcze rezerwa nie świeci... Zobaczymy, a przyznaję, że nie oszczędzałem, a i moment był, że 200 leciałem... :twisted:

Nie no, słuchajcie, jestem w lekkim szoku, bo spalanie wyszło po tej trasie (10% miasto) 10,7 (niecałe :P )

Świeży pomiar - 11,2 :mrgreen: :wink:

Kurna, coś mi krzywa rośnie - 11,7 :twisted: :wink:

I znowu opada - 10,9 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Dolnego śląska .Za Wrocławiem tankowałem i wyzerowałem kompa.po 1 godzinie pokazał 6,4L/100km :shock: po drugiej 7,0l/100km,w Warszawie po3:42 godz. 7,2L/100km.Srednia prędkość 80km/godz ,na trasie miejscami 160-180,przeważnie 120-130.Trasa katowicka dużo przymusowych postojów,ograniczeń w ruchu.Na Dolny śląsk wyjechałem w poniedziałek o 4 rano i do ostatniego tankowania komp pokazywał 7,8L/100km ( LPG 10,2L/100km)gdzie średnia była w granicach 90km/godz.Na odcinku pomiarowym(obwodnica Oleśnicy)dzisiaj wskazówka doszła do 230,ciekawe ile było w rzeczywistości :?: Przed następną próbą będę przygotowany i włączę pomiar prędkośći z nawigacji fabrycznej ,ale wcześniej muszę się zatrzymać :oops: spalanie mniejsze~10%,silnik pracuje super (nakręcone 161tys.km)winny chyba zalany Amsoil ASL 5W/30.Fotki z kompa będą jak się zmniejszą.

 

Uwielbiam czytać posty o spalaniu gdzie nie wiadomo jakim modelem ten ktoś jeździ.

bol, ze spalania 6,4l wnioskuję że jeździsz STI :idea:

Wpisz sobie w profilu Subaru ....... czy inną markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Dolnego śląska .Za Wrocławiem tankowałem i wyzerowałem kompa.po 1 godzinie pokazał 6,4L/100km :shock: po drugiej 7,0l/100km,w Warszawie po3:42 godz. 7,2L/100km.Srednia prędkość 80km/godz ,na trasie miejscami 160-180,przeważnie 120-130.Trasa katowicka dużo przymusowych postojów,ograniczeń w ruchu.Na Dolny śląsk wyjechałem w poniedziałek o 4 rano i do ostatniego tankowania komp pokazywał 7,8L/100km ( LPG 10,2L/100km)gdzie średnia była w granicach 90km/godz.Na odcinku pomiarowym(obwodnica Oleśnicy)dzisiaj wskazówka doszła do 230,ciekawe ile było w rzeczywistości :?: Przed następną próbą będę przygotowany i włączę pomiar prędkośći z nawigacji fabrycznej ,ale wcześniej muszę się zatrzymać :oops: spalanie mniejsze~10%,silnik pracuje super (nakręcone 161tys.km)winny chyba zalany Amsoil ASL 5W/30.Fotki z kompa będą jak się zmniejszą.

 

Uwielbiam czytać posty o spalaniu gdzie nie wiadomo jakim modelem ten ktoś jeździ.

bol, ze spalania 6,4l wnioskuję że jeździsz STI :idea:

Wpisz sobie w profilu Subaru ....... czy inną markę.

 

Bo trzeba czytać wszystkie posty, kolega napisał:

 

mój to legacy kombi 2,5 NA 2004 MT z reduktorem

 

:wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...