Skocz do zawartości

Modyfikacje wnętrza dołożenie nawigacji lub pomysł na ciekawa modyfikację


Gość zajacpieter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.03.2022 o 05:19, Krzyniek napisał:

To są zestawy do polifta. Przedlift ma klimę zintegrowaną z radiem ale rozbierałem to już jakiś czas temu i nie pamiętam czy zasilanie mają wspólne.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 

Są i ramki z samą klimą do przedlifta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji japońskiej z pokrętłem od strony pasażera...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Tak ale da sie to spacowac na szybko a przy chwili cierpliwosci i dlubania bedzie wygladalo jak oryginal

Wysłane z mojego moto g(10) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to ja też się pochwalę.
Różnica między oryginalnym radiem a tym Kenwoodem to jak środek dnia i środek nocy. Głośniki wymieniłem w zeszłym roku, różnica była jednak niesatysfakcjonująca. Dopiero wymiana radia zrobiła swoje. Teraz to naprawdę gra.
Do tego zwiększyła się funkcjonalność, można odtwarzać muzykę z telefonu przez bluetooth, no i zestaw głośnomówiący z mikrofonem przy kierownicy.9bfc959e3b5345455f0801b19335ce4f.jpgca12942d522a47b39f49e7fd226b85db.jpg



  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maross napisał:

No to ja też się pochwalę.
Różnica między oryginalnym radiem a tym Kenwoodem to jak środek dnia i środek nocy. Głośniki wymienił w zeszłym roku, różnica była jednak niesatysfakcjonująca. Dopiero wymiana radia zrobiła swoje. Teraz to naprawdę gra.
Do tego zwiększyła się funkcjonalność, można odtwarzać muzykę z telefonu przez bluetooth, no i zestaw głośnomówiący z mikrofonem przy kierownicy.9bfc959e3b5345455f0801b19335ce4f.jpgca12942d522a47b39f49e7fd226b85db.jpg
 

Fajnie, że kolorystycznie zgrane z resztą czerwonego podświetlenia. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Fajnie, że kolorystycznie zgrane z resztą czerwonego podświetlenia.  


Właśnie na tym mi najbardziej zależało. Nie chciałem, by wyglądało na "przyklejone" tylko żeby jak najbardziej zgrało się z resztą i wyglądało na "fabrykę".
Plus tego radia to możliwość ustawienia różnych kolorów wyświetlacza i dwóch stref podświetlenia, udało się tak, że wygląda podobnie jak panel klimy. Jedno mnie boli, że gałka radia jest czarna a nie srebrna, no ale coś za coś. Używki Pioneera x730bt były droższe niż ten nówka Kenwood.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maross napisał:


 

 


Właśnie na tym mi najbardziej zależało. Nie chciałem, by wyglądało na "przyklejone" tylko żeby jak najbardziej zgrało się z resztą i wyglądało na "fabrykę". Jedno mnie boli, że gałka radia jest czarna a nie srebrna, no ale coś za coś. Używki Pioneera x730bt były droższe niż ten nówka Kenwood.

 

@Kiwi 4ester ma doświadczenie w malowaniu takich małych elementów. Może podpowie merytorycznie. ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowanie samej gałki na srebrno to akurat małe piwo :D

6 godzin temu, maross napisał:

Używki Pioneera x730bt były droższe niż ten nówka Kenwood.

 

U mnie coś klęknęło pół roku po gwarancji i wróciłem do OEM Kenwooda ze zmienioną końcówką mocy i dołożoną zmieniarką cyfrową WEFA. Co do malowania małych elementów to odsyłam do tego wpisu :)

https://forum.subaru.pl/topic/112616-subarynka-nielota-tani-wolnossak-wolne-żarty-xd/?do=findComment&comment=3159532

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Pomalowanie samej gałki na srebrno to akurat małe piwo 

Chyba zostawię tak jak jest. Po bliższych oględzinach to ta gałka jest z czarnego, ale jednak półprzeźroczystego plastiku, dodatkowo w jednym miejscu bardziej przeźroczysta a w innym mniej.
Zamalowanie jej na srebrno nie wchodzi w grę, bo straci się efekt podświetlenia.

Co do Twojego tematu, to chylę czoła nad ogromem pracy włożonym w auto. Świetnie to wygląda

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maross napisał:


 


Chyba zostawię tak jak jest. Po bliższych oględzinach to ta gałka jest z czarnego, ale jednak półprzeźroczystego plastiku, dodatkowo w jednym miejscu bardziej przeźroczysta a w innym mniej.
Zamalowanie jej na srebrno nie wchodzi w grę, bo straci się efekt podświetlenia.

Prześlij mi filmik jak wygląda to podświetlenie albo model radia to zobaczę na necie :)

 

Godzinę temu, maross napisał:

.


Co do Twojego tematu, to chylę czoła nad ogromem pracy włożonym w auto. Świetnie to wyglądaemoji106.png
 

Dzięki, żeby jeszcze było tak świetnie jak ja chcę, to by wtedy było świetnie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maross napisał:


 


No niestety na filmiku tego tak nie widać. Radio to Kenwood DPX-M3200BT.
 

Już widzę o co chodzi. Spoko radio :thumbup: myślę, że jakby dobrze ten świecący ring zamaskować to by dało radę pomalować, ale i tak najpierw gwarancja musi się skończyć :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim gwarancja przejdzie to ja się przyzwyczaję
Teraz jeszcze muszę wygłuszyć tylne drzwi i może jakieś inne głośniki do nich założyć, choć przyznam, że nawet te fabryczne grają zupełnie inaczej na tym radiu.
Trochę mnie męczy brak sterowania z kierownicy, ale do tego też trzeba się przyzwyczaić, nie uśmiecha mi się dać ponad dwóch setek za ten bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki pilot Megance jako sterowanie fabryczne, miałem w Foresterze jako autorska dokładka:)
Bardzo tanie, bardzo skuteczne, bardzo polecam:)

Warunkiem jest posiadanie radia, które przez gniazdo Jack umie uczyć się poleceń, aczkolwiek z tym uczeniem też można sobie poradzić w przypadku określonych marek sprzętufbf99c481c95a810b6d0e135e18ccc51.jpge5cbfce4987c3595aed4d6f2b6b6067c.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
56 minut temu, Garibart napisał:

Witam, proszę o podpowiedź kogoś kto z tym walczył, albo jest bardziej zorientowany w temacie. Jak najprościej wyrzeźbić i spasować włącznik świateł awaryjnych z japońskiej ramki 2din?

20220527_191335.jpg

A przyciski nie są kształtem i wielkością 1:1?:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam legacy 2006r 2.0R i jest tu wstawiony jakiś nie standardowy monitor który jest uszkodzony zamiast schowka i wyświetlacz .  Za tym monitorem jest takie coś jak na zdjęciu.  Czy ktoś wie co to jest? 

20220529_165736.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...