Skocz do zawartości

Modyfikacje wnętrza dołożenie nawigacji lub pomysł na ciekawa modyfikację


Gość zajacpieter

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, MacGregor napisał:

Jeszcze nie drukowałem. Dziś dopiero to znalazłem i od razu wkleiłem link, bo wiem że to niestety się łamie i ludzie tego szukają. U mnie też jeden ułamany i jeszcze ktoś próbował to kleić, w sumie całość jest do wyrzucenia, a tu proszę bardzo jest cały element do druku. Co prawda autor tego projektu pisze, że finalnie jednak trzeba po wydruku trochę wyprofilować.

Daj znać jak wrażenia po pierwszych testach. Wciąż dumam czy ABS byłby do tego wystarczający biorąc pod uwagę jak drobny jest ten "grzybek". Tutaj już wręcz potrzebna byłaby drukarka SLA. :D Przy FDM support jest tutaj niezbędny, a mam obawy, że podczas jego odrywania mogłoby się to urwać.

Skoro jednak autor modelu go nie ulepszył od kilku lat to chyba jednak spełnia swoją funkcję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, halvaekiu napisał:

Daj znać jak wrażenia po pierwszych testach. Wciąż dumam czy ABS byłby do tego wystarczający biorąc pod uwagę jak drobny jest ten "grzybek". Tutaj już wręcz potrzebna byłaby drukarka SLA. :D Przy FDM support jest tutaj niezbędny, a mam obawy, że podczas jego odrywania mogłoby się to urwać.

Skoro jednak autor modelu go nie ulepszył od kilku lat to chyba jednak spełnia swoją funkcję. :D

 

obawiam się że jeżeli seryjny element odlany z plastiku się łamie to wydrukowany będzie się łamać jeszcze bardziej właśnie w okolicach tego grzybka. dobrze byłoby to miejsce czymś wzmocnić - chociażby mały otworek na śrubkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MacGregor napisał:

Po ile te gadżety? :rolleyes:

Ramka z zegarkiem - 450zł

Ramka na 2DIN - 650zł

 

Jeszcze za 380zł mam takie coś

20211012_154648.thumb.jpg.fbc4e615ba54b7b2adfd502967ccd5b4.jpg

 

 

4 godziny temu, MacGregor napisał:

A i jeszcze w jakich wartościach są wyświetlane, temperatura i dystans?

Tak jak w wersji europejskiej, °C i km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Oczkoo15 napisał:

Ramka z zegarkiem - 450zł

Ramka na 2DIN - 650zł

 

Jeszcze za 380zł mam takie coś

20211012_154648.thumb.jpg.fbc4e615ba54b7b2adfd502967ccd5b4.jpg

 

 

Tak jak w wersji europejskiej, °C i km

A sam zegarek...bo szukam sprawnego, mój raz działa a raz nie, częściej jednak to drugie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Tojamt napisał:

Witam odkopię trochę temat, nie mogę nigdzie znaleźć adaptera do przeniesienia zegarka w miejsce zapalniczki czy może ktoś coś doradzić?

Stronka z projektami do druku:

https://www.thingiverse.com/thing:4567723/comments

 

I z tego miejsca serdeczne dzięki dla @Michall33 bo to on podrzucił stronkę z projektem. U mnie wyszło git! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś soft wgrany do tableta?

To jest radio android z AliExpress połączone przez auxa do oryginalnego radia wiec bez kombinacji z staraniem z kierownicy i takie połączenie mi się podoba , nawigacja mapy czy yanosik, YouTube,( funkcje androida) i co dla mnie najważniejsze to kamera cofania, ramkę sam przerabiałem, żywica szpachla i pomalowałem pistoletem
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Długo szukałem jakiegoś rozwiązania do mojego Legacy IV. Najpierw zamontowałem jakiś uniwersalny panel ze sporą ilością rzeźbienia w plastiku ale okazał się za wolny więc (z wielkimi obawami) zamówiłem dedykowany od Chińczyka. Na szczęście wszystko ok poza biurokracją w kraju :upside-down-face_1f643-small: Mają mnóstwo konfiguracji i najważniejsze, że w komplecie cała ramka wentylacji i... fizyczne przyciski :)

Messaging1638877492562.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 13:06, kjens napisał:

Długo szukałem jakiegoś rozwiązania do mojego Legacy IV. Najpierw zamontowałem jakiś uniwersalny panel ze sporą ilością rzeźbienia w plastiku ale okazał się za wolny więc (z wielkimi obawami) zamówiłem dedykowany od Chińczyka. Na szczęście wszystko ok poza biurokracją w kraju :upside-down-face_1f643-small: Mają mnóstwo konfiguracji i najważniejsze, że w komplecie cała ramka wentylacji i... fizyczne przyciski :)

Messaging1638877492562.jpg

 

Wybacz ale słabo to wygląda, no nie pasuje do klimatu wnętrza tego auta.

Ja bym się czuł z tym panelem, jakbym był hinduskim kierowcą.

To takie Moje odczucie, ale o gustach, jak to mówią się nie dyskutuje, każdy ma swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 13:06, kjens napisał:

Długo szukałem jakiegoś rozwiązania do mojego Legacy IV. Najpierw zamontowałem jakiś uniwersalny panel ze sporą ilością rzeźbienia w plastiku ale okazał się za wolny więc (z wielkimi obawami) zamówiłem dedykowany od Chińczyka. Na szczęście wszystko ok poza biurokracją w kraju :upside-down-face_1f643-small: Mają mnóstwo konfiguracji i najważniejsze, że w komplecie cała ramka wentylacji i... fizyczne przyciski :)

Messaging1638877492562.jpg

 

W końcu ktoś to zrobił :D Może się nie podobać ale przez umiejscowienie pewnie o wiele wygodniej korzysta się z navi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tinuviel napisał:

 

W końcu ktoś to zrobił :D Może się nie podobać ale przez umiejscowienie pewnie o wiele wygodniej korzysta się z navi. 

Nie żebym zupełnie demonizował, ale ciekawy jestem jak to się prezentuje nocą podczas jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kamul napisał:

Nie żebym zupełnie demonizował, ale ciekawy jestem jak to się prezentuje nocą podczas jazdy...

To dobre pytanie, bo ja na przykład swój tablet gaszę jak nie muszę patrzeć na mapę. Świecący ekran potrafi być rozpraszający. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tinuviel napisał:

 

W końcu ktoś to zrobił :D Może się nie podobać ale przez umiejscowienie pewnie o wiele wygodniej korzysta się z navi. 

Zawsze wyżej ceniłem funkcjonalność nad estetykę B) W końcu jeżdżę Subaru :o:huh:;)

 

33 minuty temu, Orear napisał:

To dobre pytanie, bo ja na przykład swój tablet gaszę jak nie muszę patrzeć na mapę. Świecący ekran potrafi być rozpraszający. 

Można to przyciemnić lub wygasić, albo przełączyć w tryb pokazywania tylko godziny na czarnym tle :upside-down-face_1f643-small:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...