Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Odśnieżyłem dzisiaj autem jak pługiem 100m drogi z 35 cm warstwy śniegu na letnich oponach.

Żeby autku było łatwiej zapiąłem reduktor.

Mina sąsiada który tydzień temu polemizował ze mną ,że za wcześnie gumy zmieniam-bezcenna.

Stał i patrzył kiedy się zakopię-potem próbowałto samo zrobić swoim Partnerem na zimówkach.....i się zakopał :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas od wczoraj sypie bez przerwy, teraz jest jak w Rosji - mróz i zawieja, że aż miło popatrzeć i oczywiście wyjść z domu.

 

Jednym słowem - czadowo, superowo, zajefajnie, obłęd w ciapki, odjazdowo, rewelka, wow (łoł) i co tam jeszcze komu przyjdzie do głowy. Czegoś takiego nie było tu od co najmniej dwóch lat. Czuję, jak mi od odśnieżania chodnika łapy pęcznieją - jeszcze ze dwa dni i będę mógł pójść z M. Bjoergen :D (siłować się "na rękę", a co myśleliście?).

 

Nawet drogowcy z wrażenia zapomnieli o soli, więc drogi są takie, jak powinny być w zimie - BIAŁE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Targu ok 50cm i ciągle sypie :yahoo: I pierwszy raz "skopałem" czy też zawstydziłem odśnieżarkę....Widzę z daleka że jedzie po moich śladach( droga tak biała że musiałem wychodzić co 20m maszerować przed samochód stawiać słupki żeby nie zjechać do rowu, przejechać S-tefanem i znowu słupki) , ja już na jakiejś polance co by pieski pobiegały. Myślę , fajnie nie trzeba będzie się znowu przedzierać... a odśnieżarka jakieś 400m odemnie zwątpiła i się wycofała zostawiając wspaniałą 2metrową zaspę przez którą się musiałem przebić :D Ogólnie zabawa przednia tylko "mokry" do pasa i chlapacz urwany :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w taką pogodę jestem mega zadowolony że mam Forestera, ludziska się męczą, kopią łopatami, jakieś łańcuchy zakładają a ja sobie po prostu jadę bez wysiłku :yahoo:

 

i to jest to,ja mpomimo swoich skromnych 116KM na swiatłach czuję się jak w RS6,jest zielone to ja but i jadę ,a ci za mna coś stoją :D

Zeby ich jeszcze bardziej zdziwić/wnerwić/załamać to do ok 30-40km/h ooogieeeń i później pyk IV i spokojnie 50-60km/h sie turlam ;)

 

Inna sprawa ,że patrząc na wszelkie prognozy to juz chyba naprawdę ostatni weekend do takich zabaw..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z zasypanego sniegiem Zakopanego, dotarlismy tu dzisiaj o 12 w nocy jadac pusta zakopianka wsrod sypiacego sniegu, jazda marzenie...:) dzisiaj zrobilismy 140 km kretymi drogami na Slowacje, bokami gdzie sie dalo:) juz dawno nie widzielem tak wielkich opadow sniegu w gorach, na moje oko spadlo blisko pol metra...

Teraz pora na narty na Harendzie...

 

 

Edytowane przez AllRad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AllRad ,przypadkiem nie Tobie machałem dzis pod Szymoszkową ,stałem koło mojej wypożyczalni nart.

Jak to nie Ty to ,zapraszam o 22 10 na BP ,jedziemy polatać w stronę słowackiej granicy.

Tak to bylem na pewno ja:) pozdrowilem Cie wczesniej w odpowiednim watku :)

Dopiero dotarlismy do domu, idziemy niedlugo na kolacje i jak kelner szybko uwinie sie z zamowieniem to chetnie do Was dolaczymy. W ktorym miejscu dokladnie jest ta stacja Pb, podaj prosze ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za wczorajszego spota w Zakopanem. Trasa w strone Slowacji noca robi wrazenie kiedy jedzie kilka Subarakow na raz...brakowalo mi tylko dobrej waskiej opony i odwagi zeby moc jechac szybciej.

Ferdek dzieki za propozycje przejazdzki na prawym, skorzystam przy najblizszej okazji....wczoraj wiesz jak bylo...

Fajne macie te trasy, nic dziwnego ze jezdzi tutaj tyle Subaru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...