Skocz do zawartości

Wielkie Starcie Subaru vs. Evo edycja 2015


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla zwycięzcy. :)

 

I dla drugiego w klasyfikacji kierowcy Subaru. Mam nadzieję pegi, że jakiś dzbanek za to dostałeś. ;)

Aaaa. Jeśli dobrze widzę, byłeś też pierwszy na oponie drogowej.

Podwójne gratulacje. :)

 

Rośnie czarny koń na Plejady. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawa chłopaki !!!!! Jestem dumny :)

Obsada Evo dosyć mizerna, tzn brakowało znanych wyjadaczy. Chyba szału nie było jesli chodzi i jakość ich ekipy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakie auto taki skład ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super! Dzięk SJS. Pogoda płata niespodzianki. Było sucho, padał deszcz, a nawet czasami śnieg.

Sebastian Kwiecień jeździ w innej lidze. Rewelacja, co potwierdził również przejazdem finałowym na dochodzenie.

 

Brawa również dla Pegiego, którego próbowałem dogonić do końca, po otrzymanej karze za beczkę. Nie udało się, ale dzięki temu do końca była presja i świetna rywalizacja. To co lubię! Jechał świetnie, bo ja miałem przewagę mając do dyspozycji opony sportowe. Dzięki Pegi! ;)

W końcu była okazja zrobić kilka kilometrów Juliettą i myślę, że ta nauka nie pójdzie w las.

 

Pozdrawiam wszystkich spotykanych Forumowiczów (szczególnie Cybla) i dziękuję za fajną zabawę! Do zobaczenia za rok.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich którzy dzisiaj byli na starciu.Impreza przednia i wielki szucun dla wszystkich strartujacych. Było na co popatrzeć tym bardziej że pogoda w kratkę a tor naprawdę śliski jak mówili startujący.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

post-16053-1429381245,1744_thumb.jpg

 

Wszystkie auta w starciu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super ! Wielki szacun dla naszej reprezentacji za świetną jazdę. Serdeczne podziękowanie dla Cybla za to ,że zabrał mojego syna na prawy , będzie miał miłe wspomnienia . Pozdrawiam wszystkich spotkanych forumowiczów i dzieki za miło spędzony  razem czas. Pozdrawiam Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...