Skocz do zawartości

Wielkie Starcie Subaru vs. Evo edycja 2015


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie odpada,szczególnie w piątek wieczorem. :mrgreen:

 

..tak jak ostatnio?... ;) , w takim razie muszę to zobaczyć.. :biglol:

 

Tak, my jedziemy:)

Super. Do zobaczenia! :)

 

 

@Alex... a jak tam autko się sprawuje?.. ;)

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy mam taką sprawę do Was. Moja siostra 17 kwietnia ma urodziny i zabieram ją z tej okazji do Kielc na Subaru vs mitsubishi by popatrzyła jak Subaraki dokopują mitshu i przekonać ją do sprzedaży seata na rzecz Subaru :) A przy okazji może ktoś byłby chętny na zabranie jej na prawy i pokazać jak się jeździ subarakiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam taką sprawę do Was. Moja siostra 17 kwietnia ma urodziny i zabieram ją z tej okazji do Kielc na Subaru vs mitsubishi by popatrzyła jak Subaraki dokopują mitshu i przekonać ją do sprzedaży seata na rzecz Subaru :) A przy okazji może ktoś byłby chętny na zabranie jej na prawy i pokazać jak się jeździ subarakiem :P

a2703ec2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawy zajęty  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

tzn jadę lancerem  ;)

Ty zdrajco.......w zeszłym roku startowałeś w jedynie słusznej marce a teraz będziesz się lancował i chcesz się wkupić ogóreczkami i wódeczką :twisted:

Panowie szable w dłoń i w piątek wlać w niego przyniesioną wódeczkę a ogóra mu obciąć bo inaczej nas pożre.

Moderatora proszę o zmianę nicka z waszka na modliszka  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

U mnie wolny, zapraszam :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie też i zapraszam przed  bębnem aby stopniować emocje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie prawy zajęty  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

tzn jadę lancerem  ;)

Ty zdrajco.......w zeszłym roku startowałeś w jedynie słusznej marce a teraz będziesz się lancował i chcesz się wkupić ogóreczkami i wódeczką :twisted:

Panowie szable w dłoń i w piątek wlać w niego przyniesioną wódeczkę a ogóra mu obciąć bo inaczej nas pożre.

 

 

W zeszłym roku ostatni odszedłem od stołu a następnego dnia i tak zawinąłem puchara,więc możecie mieć ciężko  :mrgreen:

 

A na poważnie to pojadę misiem jeśli tylko ciut więcej będę mógł zginać nogę.Na dzień dzisiejszy boli po przejechaniu 1km na torze ale za dwa tygodnie może będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki to podejdziemy na pewno :) zobaczyć yetti z bliska bez cenne :)

A Ela zrobi jakieś dobre ciasto i wszyscy będę chcieli ją zabrać na prawy ;)

 

Ja nawet na prawy z Wro zapraszam:) Chociaż widzę, że jak siostre przewiezie łącznie na prawym jakieś 1200 KM, to za rok będziesz musiał jej lot F-16 zafundowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...