Skocz do zawartości

Wielkie Starcie Subaru vs. Evo edycja 2015


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

 

Będą onboardy z piątku?

 

 

Ja nie widzę problemu  

Wszyscy z kamerkami na czołach. :biglol: Zobaczymy na czyim filmiku,ujrzymy po raz pierwszy sufit.  :mrgreen:

 

Jesli mamy jechac po wynik to Carlos zdecydowanie powinien jechac w Evo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W piątek  może być jednak na "niebiesko".  :twisted:

Nie wiem jak wyglądają zapisy,ale na forum Evo,wątek o Starciu raczej nie budzi zainteresowania.

 

Zabijają się o lawety

Same mięczaki. Jak zwykle! :)

ALEX, przepraszam, ale przekazuję z imieniu Kasi, że sam jesteś cienias :D. Nie wiń posłańca. Potem powiedziała, że Evelina tak opędzluję Juliettę, że aż miło...ale potem ochłonęła i powiedziała, że co jak co, ale zdublować się nie da. Koniec przekazu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem jak wyglądają zapisy,ale na forum Evo,wątek o Starciu raczej nie budzi zainteresowania.
Chyba nie ma zbyt wielu chętnych do tej pory w EVO skoro ja dostałem info od SJS żebym się zapisał :biglol:

 

Ale rywalizacja ma być fair to nie będę psuł wyników, nawet  w EVO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba nie ma zbyt wielu chętnych do tej pory w EVO skoro ja dostałem info od SJS żebym się zapisał   Ale rywalizacja ma być fair to nie będę psuł wyników, nawet  w EVO

Dawaj,nie pękaj. ;) 

Wyniki w piątek wieczorem się nie liczą,tylko dobra zabawa.  ;)  :mrgreen:

Nawet w sobotę nie są aż tak ważne. ;) Dopiero w poniedziałek. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie organizacji tegorocznej edycji Starcia,to jest odpowiedź mailowa na pytania forumowicza z evo.org

Pozwalam sobie na zamieszczenie jej tutaj,myślę,że nie będzie pretensji. :)   

"Witam serdecznie, 
W odpowiedzi na Pana maila, przede wszystkim dziękuję za uwagi z ubiegłorocznej imprezy. 
Odpowiadając na pytania próba będzie jedna do przejechania i powtarzana wielokrotnie, a ideą "happeningu " będzie ilość przejazdów. W tym roku planujemy dużo więcej jazdy. Ustawianie samochodów będzie dużo sprawniejsze i według numerów startowych. Warunków pogodowych nie możemy przewidzieć jednak mam nadzieję, że będzie sprzyjająca dzięki czemu organizacja również. Wkrótce będzie dostępny regulamin i otrzymają Państwo informację drogą mailową. Jednak jeśli ma Pan na myśli konkretne zapytanie dotyczące regulaminu to chętnie odpowiem już teraz. 
W tym roku mamy bardzo duże zainteresowanie ponieważ po ostatnim zlocie Subaru Imprez było bardzo duże zadowolenie od strony uczestników co spowodowało, że na Wielkie Stracie w dniu 18 kwietnia 2015r pozostały nam miejsca na chwilę obecną na liście rezerwowej dotyczącej strony Subaru i zaledwie kilka wolnych po stronie Evo. 
Jeśli mam Pana zapisać to proszę o model samochodu oraz numer telefonu. 

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. 
Pozdrawiam, 

Małgorzata Grucel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, pytanie jak wyjdzie w praktyce - to chyba jedyna rzecz, przez którą się wahałem czy brać udział. Przy okazji, był w sumie odcinek leśny w zeszłym roku? :)

Edytowane przez nyndz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, pytanie jak wyjdzie w praktyce - to chyba jedyna rzecz, przez którą się wahałem czy brać udział. Przy okazji, był w sumie odcinek leśny w zeszłym roku? :)

Stanie w kolejce do startu i brak możliwości rozgrzania opon,to słaba informacja. :(

Odcinek leśny w zeszłym roku w marcu był jeszcze nieczynny,natomiast od pewnego czasu jest wykorzystywany w eventach organizowanych przez SJS.

 

Rzutem na taśmę, ale zapisany  :)

Ale jakim autem się rzuciłeś na taśmę?Zdążysz z SVX-em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się Evoluty nie zgłoszą, to najwyżej zrobi się spot 35 subaraków i 4 Evosów

 

a jak z miejscami na dzień dzisiejszy?... Ty jedziesz z Arkiem?...

 

Pozdrawiam

 

 

to najwyżej zrobi się spot 35 subaraków

 

...najwyżej będą takie "mini Plejady".... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak się Evoluty nie zgłoszą, to najwyżej zrobi się spot 35 subaraków i 4 Evosów

 

a jak z miejscami na dzień dzisiejszy?... Ty jedziesz z Arkiem?...

 

Pozdrawiam

 

 

to najwyżej zrobi się spot 35 subaraków

 

...najwyżej będą takie "mini Plejady".... :biglol:

 

:)  jedziemy Panowie jedziemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A pokibicować można przyjechać ?????

 

 

jak dam rade to może chociaż podjadę Wam.....pokibicować... ;)  ........... :drunk: 

 

 

w końcu muszą być też Ci, którzy odpadną

Kibice mile widziani,szczególnie w piątek wieczorem. ;) Nikt nie odpada,szczególnie w piątek wieczorem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

  Ale jakim autem się rzuciłeś na taśmę?Zdążysz z SVX-em?

 

Nie chcę źle wróżyć, ale SVXa nie dopuszczą.... Kolega pytał o turbodziadka i dostał odpowiedź, że uczestniczyć mogą tylko imprezy i lancery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...