Skocz do zawartości

Wielkie Starcie Subaru vs. Evo edycja 2015


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich i gratulacje dla Sebastiana!

 

Warunki naprawde niezle, od slońca, przez deszcz, śnieg i grad ;) Bardzo fajny event i w sumie sporo jeżdzenia wyszło.

 

Podziękowania dla SJS oczywiście za sprawną organizację!

Edytowane przez alphaOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cybel.......a Ciebie pozdrawiam! ;)  
 

A dziękuję i odpozdrawiam. :)

 

 

Pozdrawiam wszystkich spotykanych Forumowiczów (szczególnie Cybla) i dziękuję za fajną zabawę!

Szczególne odpozdrowienia i dla Ciebie. :P  ;) 

Gratulacje dla Seby. :puchar: 

Pegi dałeś czadu. ;) Gratki i duże brawa za czasy. :)  :thumbup:

@@ALEX beczka była piękna ponoć,choć osobiście nie widziałem,to zostało mi opowiedziane.Ale do Carlosa to podobno jeszcze Ci wiele brakuje. :P  :mrgreen:

Duże gratki dla Ciebie za fajną jazdę i walkę. :thumbup: Muszę przyznać,że sklepałeś mnie jak leszczyka. :P  ;)

 

 

Serdeczne podziękowanie dla Cybla za to ,że zabrał mojego syna na prawy , będzie miał miłe wspomnienia .

Nie za ma co. ;) Odwdzięczyłeś się kawką,dzięki i pozdrawiam. :) 

 

orientuje sie ktos dlaczego ze strony evo nie bylo zbytniego zainteresowania ?

daty pokryly sie z czyms ciekawszym ?

Raczej nie było zbieżnych imprez.Sposób przeprowadzania rywalizacji raczej nie odpowiadał,choć w tym roku było dużo sprawniej i więcej luzu w ustawianiu aut do startu,kto chciał mógł spokojnie podgrzać oponki. ;)

Pozdrówki dla wszystkich uczestników i przybyłych na oglądarę.Miło było. ;)  :)

Specjalne pozdrowienia dla piątkowej,wieczornej ekipy,było jak zwykle wesolutko. ;)  :)

To starcie wygrałem zdecydowanie. :P  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki wielkie dla wszystkich!!

Alex Tobie też się należą, w drugim przejeździe byłeś 3 w generalce, gdyby nie kara 5sec. to może byłbyś na podium ;) Pod drugim przejeździe się musiałem zmyć więc dopiero będę wertował wyniki. Dobrze, że w cytrynie mieli jednak te kable bo się gorąco przed startem zrobiło ;)

 

Szacun należy się też dla zawodnika w imprezie gt ochrzszonego przez chłopaków "impreza w trikolorze" :) Pięknie wycisykał soki z Subaryny, zwłaszcza po opadach.

 

 

Poniżej załączam filmik na którym akurat Alexowi najładniej ze wszystkich przejazdów wyszła beczka ;) Więcej nie mam bo raz, że nie ma czym nagrywać a dwa wole oglądać niż wpatrywać się w obiektyw.

Podsumuwując impreza super udana mimo, że nie było mi dane zostać do końca!!!!

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Alex  , szacun za bęczke !!!! objechana zawodowo jak na karowej :) . Ale i tak najbardziej mi sie podobały beczki w wykonaniu EVO , tadadadadada i jeb w beczke , tadadadadada  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun należy się też dla zawodnika w imprezie gt ochrzszonego przez chłopaków "impreza w trikolorze" :) Pięknie wycisykał soki z Subaryny, zwłaszcza po opadach.

 

Rany po zimowych wypadach poza drogę dopiero się zabliźniają, ale przynajmniej prawe drzwi się wreszcie otwierają  :biglol:

 

Świetna zabawa była, bardzo sprawnie przeprowadzona i sporo jazdy było. W sumie chyba 12 przejazdów. Warunki ciężkie i bardzo zmienne, nawet w ramach jednego przejazdu. Seba jest poza konkurencją, trzymam kciuki, żeby nie tylko dziś  :) Gratulacje Sebastian za wielką klasę od początku do końca  :)

Alex, nic mnie dziś tak nie motywowało do dobrej jazdy, jak widok Twoich rolek ;)  :D  Dzięki za "walkę na żyletki" do ostatniego przejazdu  :) Szkoda, że Cybel zmagał się dziś z kontuzjami autka, ale za to w piątek pokonał nas wszystkich i to przez KO  ;)

Ja dziś miałem jeszcze jedną przewagę nad wszystkimi, czyli Piotrka Ryncarza na prawym, który pomógł wycisnąć z auta i ze mnie jakieś 150% naszych możliwości  ;)  

Wynik wynikiem, ale przednie hamulce zostawiłem dziś na torze i prawdziwym wyzwaniem było wrócić 200 km do domu mając do hamowania jedynie silnik i ręczny.  :biglol:  Udało się, uff ...  :rolleyes:

A ile i jakie EVO dziś było, to nieważne, nieobecni głosu nie mają, SUBARU wygrało. Indywidualnie i zespołowo. Koniec. Kropka. :puchar:   :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem jeszcze jedną przewagę nad wszystkimi, czyli Piotrka Ryncarza na prawym, który pomógł wycisnąć z auta i ze mnie jakieś 150% naszych możliwości ;)

:

Co to za przewaga on tylko krzyczeć potrafi: pycimy pycimy, tnij, hamuj, pycimy pycimy ;)

W przyszlym roku będziemy o niego ciągnąć zapałki czy coś :P

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dziś miałem jeszcze jedną przewagę nad wszystkimi, czyli Piotrka Ryncarza na prawym, który pomógł wycisnąć z auta i ze mnie jakieś 150% naszych możliwości ;)

:

Co to za przewaga on tylko krzyczeć potrafi: pycimy pycimy, tnij, hamuj, pycimy pycimy ;)

 

 

Zapomniałeś o klasyku: "Trzymaj gaz !!!!!!!!!"  :biglol:

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja dziś miałem jeszcze jedną przewagę nad wszystkimi, czyli Piotrka Ryncarza na prawym, który pomógł wycisnąć z auta i ze mnie jakieś 150% naszych możliwości ;)

:

Co to za przewaga on tylko krzyczeć potrafi: pycimy pycimy, tnij, hamuj, pycimy pycimy ;)

 

 

Zapomniałeś o klasyku: "Trzymaj gaz !!!!!!!!!" :biglol:

Taki motywator od siedmiu boleści :P

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja dziś miałem jeszcze jedną przewagę nad wszystkimi, czyli Piotrka Ryncarza na prawym, który pomógł wycisnąć z auta i ze mnie jakieś 150% naszych możliwości ;)

:

Co to za przewaga on tylko krzyczeć potrafi: pycimy pycimy, tnij, hamuj, pycimy pycimy ;)

 

 

Zapomniałeś o klasyku: "Trzymaj gaz !!!!!!!!!" :biglol:

Taki motywator od siedmiu boleści :P

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Coś mi się zdaje, że właśnie przegrałeś przyszłoroczne losowanie  :P  ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ja dziś miałem jeszcze jedną przewagę nad wszystkimi, czyli Piotrka Ryncarza na prawym, który pomógł wycisnąć z auta i ze mnie jakieś 150% naszych możliwości ;)

:

Co to za przewaga on tylko krzyczeć potrafi: pycimy pycimy, tnij, hamuj, pycimy pycimy ;)

 

Zapomniałeś o klasyku: "Trzymaj gaz !!!!!!!!!" :biglol:
Taki motywator od siedmiu boleści :P

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Coś mi się zdaje, że właśnie przegrałeś przyszłoroczne losowanie :P;):biglol:

To moja taktyka, żeby Cię przekonać że on wcale taki dobry nie jest. Może wtedy sam zrezygnujesz i mi go oddasz na prawy ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Alex, nic mnie dziś tak nie motywowało do dobrej jazdy, jak widok Twoich rolek  

Rolki, to jedno z lepszych rozwiązań do takiej zabawy. Przekonał mnie do niego @@waszka. Dzięki nim nie muszę męczyć auta i opon jak Wy walcząc na placyku. Grzenie opon odbywa się w sposób kontrolowany i auto nie dostaje tak w tyłek. Ci, którzy skorzystali wczoraj z moich rolek wiedzą o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ładnie ogarniasz tego GTka, widać było, że szper mu brakuje na beczce, ale zakręty pęknie robiłeś
  Ładnie to mało powiedziane. Oglądając kolejne przejazdy , to gdyby Pegi miał mocniejsze auto i do tego zeszperowane to kto wie jaki byłby wynik końcowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było!

 

Dla Sebastiana nagroda stalowych cohones za taką jazdę w takich warunkach obowiązkowa, a i Waszą rywalizację się z zapartym tchem oglądało - no i miło było chociaż część z Was poznać osobiście  :)

 

Grzenie opon odbywa się w sposób kontrolowany i auto nie dostaje tak w tyłek. Ci, którzy skorzystali wczoraj z moich rolek wiedzą o co chodzi ;)

 

Do dziś nie mogę wyjść z podziwu - dzięki raz jeszcze za "jazdę testową" ;) Kto wie, może bez niej bym mety na tamtym kółku nie uświadczył, kiepski sobie dzień na debiut na pełnym slicku wybrałem  :biglol:  

 

 

 

PS. Wie ktoś jaki nick na forum ma Błażej? (biały GC8 STI)

Edytowane przez nyndz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich subaraków, walczyliśmy jak lwy :P  Pegi, mega wynik szczególnie że jechaleś na drogowej oponie, Alex pokazał  pazur i tym razem nie musiał nic symulować ;)  Sebastian rzeczywiście inna liga

Driverzy evo rano sprawdzili pogodę i stwierdzili że tym razem podtrzymania i sryliony koni nie dadzą im przewagi... po prostu odpuścili ;)

 

PS. Wie ktoś jaki nick na forum ma Błażej? (biały GC8 STI)

Możliwe że chodzi o mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos dlaczego ze strony evo nie bylo zbytniego zainteresowania ?

daty pokryly sie z czyms ciekawszym ?

 

Niedawno były Bednary i trochę lancerów tam pojechało.Wbicie się tam w okolice podium kosztuje parę tysięcy złotych i zapewne potrzeba czasu aby się odbudować finansowo...

Niebawem Czechy i inne dość kosztowne imprezy,więc z czegoś trzeba zrezygnować.Inna sprawa,że nie każda baba pozwala co tydzień jeździć gdzieś na imprezy  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...