Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Arek Bałdyga  Subaru Impreza 4 Motors (IV Runda Power Stage Bednary 2015)



Janusz Lelek Mitsubishi Lancer EVO IX (IV Runda Power Stage Bednary 2015)


CotiC Mitsubishi Lancer EVO IX (IV Runda Power Stage Bednary 2015)


Menderski Marcin Mitsubishi Lancer EVO IX (IV Runda Power Stage Bednary 2015

 

Maciej Lutoborski Mitsubishi Lancer EVO IX (IV Runda Power Stage Bednary 2015)



Zawdonik nr 21 Mitsubishi Lancer EVO X (IV Runda Power Stage Bednary 2015)


Paweł Pisz Mitsubishi Lancer EVO IX (IV Runda Power Stage Bednary 2015)


Łukasz Sosnowski BMW E36 (IV Runda Power Stage Bednary 2015)
http://www.youtube.com/watch?v=NuEEteo76Bs&feature=youtu.be

Przemysław Chelman Fiat 126p (IV Runda Power Stage Bednary 2015)
Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Łukasz Sosnowski BMW E36 (IV Runda Power Stage Bednary 2015) http://www.youtube.com/watch?v=NuEEteo76Bs&feature=youtu.be

Nikon, tu chyba pomyłka, to nie jest samochód Łukasza (aka Reza). Nie mam już dostępu do listy startowej, więc nie wiem kto to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurczę a mnie nie bedzie

 

Nas niestety też nie :mellow:  

 

 

Ale zapisy już ruszyły, więc kto  może ten niech wie że warto   :)

 

 

http://szc-zasada.pl/power-stage-bednary/formularz-zgloszeniowy-2#ct

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że termin PowerStage pokrywa się z III Rundą Motul Rallyland Cup :(  i człowiek zmuszony jest wybierać jedną z nich, zamiast pojechać na obie imprezy. Co prawda w tej sytuacji wybór dla mnie jest jednoznaczny  :P i jadę do Rallylandu ( bardziej pasuje mi rajdowy klimat RL ) . Niemniej jednak Bednary bardzo lubię , i mimo że moim autem nie mam szans walczyć o choćby top 6  :angry: to i tak zawsze chętnie tam wystartuję ( jak nie będzie kolizji terminów z RL ;)  ) żeby dla odmiany pojeździć po mocno przyczepnym i wyścigową linią  :P  .

Mam nadzieje że w przyszłości organizatorzy tego rodzaju imprez będę w stanie dogadać się tak by nie następowała kolizja terminów :) i można było przejechać jak najwięcej imprez rozgrywanych " w okolicy "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda że termin PowerStage pokrywa się z III Rundą Motul Rallyland Cup :( i człowiek zmuszony jest wybierać jedną z nich, zamiast pojechać na obie imprezy. Co prawda w tej sytuacji wybór dla mnie jest jednoznaczny :P i jadę do Rallylandu ( bardziej pasuje mi rajdowy klimat RL ) . Niemniej jednak Bednary bardzo lubię , i mimo że moim autem nie mam szans walczyć o choćby top 6 :angry: to i tak zawsze chętnie tam wystartuję ( jak nie będzie kolizji terminów z RL ;) ) żeby dla odmiany pojeździć po mocno przyczepnym i wyścigową linią :P . Mam nadzieje że w przyszłości organizatorzy tego rodzaju imprez będę w stanie dogadać się tak by nie następowała kolizja terminów :) i można było przejechać jak najwięcej imprez rozgrywanych " w okolicy "

 

w pełni się zgadzam z kolegą i dodatkowo przy odrobinie szczęścia np można spokojnie ogarnąć RL w sobotę a niedziela Bednary... Ahh byłby to wymarzony weekend i dla obu imprez efekt synergii byłby bardzo duży bo i tak większość ludzi na zawody robi mnóstwo kilometrów  a tu odległość Debrzno - Bednary to symboliczne 140 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapisany! Zbiłem lekko masę auta zakładając dywaniki welurowe zamiast gumowych ;)

Grubo, ja spuszczę powietrze z zapasu

 

 

 

Nie zapomnij przed startem wypsikać płynu w spryskiwaczu  ;)

 

Mądrego to i dobrze posłuchać:) Powiem Wam, że profesjonalizuję się z każdą następna rundą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A da radę tą trasę przejechać bez pilota i nie zabłądzić ? :)

Da, wbrew pozorom w realu trasa jest dość czytelna 

 

Tak, nie ma problemu, jednak z doświadczenia powiem, że nie ma porównania jeżeli jedzie się z pilotem. Może to moje gapiostwo, ale jednak zapamiętać po dwóch zapoznaniach w pojedynkę trasę tak, żeby ją przejechać, nie jest problemem, jednak żeby ją jechać pewnie i szybko, już jest. Kiedy jechałem z pilotem, nie balastem: ;) to był dużo większy komfort. Szczególnie jeżeli jest to pilot, który także doradza technikę jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję imprezę od czasu do czasu i tak się zastanawiam, że może bym podjechał na najbliższą imprezę ale widzę, że top 10 to jak wygrać 6 w lotka :-)

Będzie fajnie :)

 

Tylko mam pytanie czy Federale rsr w fwd dają tam radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję imprezę od czasu do czasu i tak się zastanawiam, że może bym podjechał na najbliższą imprezę ale widzę, że top 10 to jak wygrać 6 w lotka :-)

Będzie fajnie :)

 

Tylko mam pytanie czy Federale rsr w fwd dają tam radę ?

Jeśli chcesz tam powalczyć o nieco wyższe miejsca to tylko profi opony są wskazane , i to najczęściej gładki slick wyścigowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę walczyć z samym sobą i autem :)

Prawda jest taka, że zależy od nastawienia. Na wszystkim można walczyć:). A czy jest szansa na top 10. wg mnie mizerna, skoro Damian Łata był pierwszy do Elmocie w klasie (do czasu jakiegoś błędu), a na PSB był drugi czy trzeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...