Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam postulat do załogi nr 3, która ewidentnie blokowała mnie na trasie. Panowie, tak się nie robi, taki biały jakiś...

Poważnie, to serdecznie tam zapraszam ponieważ nawet jeżeli są slasherzy potężni, to zawsze miło porównać się do siebie. Dużo dobrej zabawy, dobrych driverów i mega trasa. Nawet serią można się pobawić, chociaż nie z kolegami co zieją ogniem:). Dziwi mnie tylko, że patrząc na Plejady, gdzie jest tyle załóg, takie przygotowania  (mam tu na myśli trasę szosową) tam mało jest załóg w Subarakach na Bednarach? Czemu, bo są słabsze od evo, bo nieprzygotowane? Ciekawi mnie to, ponieważ jeżdżę na Plejady od 7 lat i te trasy to nie trasy (z całym szacunkiem do całej imprezy) w porównaniu do np Bednar. Tutaj można się naprawdę wyjeździć. Bo dla mnie np ponad pięć minut w samochodzie przejechane na "ostro" nie da się porównać z 15 sekundami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bednary to nic w porównaniu do Mistrzostw Polski albo WRC. ;)

 

 

Plejady to bardziej KJS.  


 

 

Czemu, bo są słabsze od evo, bo nieprzygotowane?

 

Niestety na Bednary wpadają poważnie porobione Eveliny, do których Subaraki nie maja podejścia :mellow:  

 

Jest Yeti i długo, długo nic. 

 

Na totalna amatorkę dobry driver w Subaru starczy nawet na mocniejsze EVO ale w przypadku mocno skoksowanego EVO+dobry driver no to pozamiatane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bednary to nic w porównaniu do Mistrzostw Polski albo WRC. ;)

 

 

Plejady to bardziej KJS.  

 

 

Czemu, bo są słabsze od evo, bo nieprzygotowane?

 

Niestety na Bednary wpadają poważnie porobione Eveliny, do których Subaraki nie maja podejścia :mellow:  

 

Jest Yeti i długo, długo nic. 

 

Na totalna amatorkę dobry driver w Subaru starczy nawet na mocniejsze EVO ale w przypadku mocno skoksowanego EVO+dobry driver no to pozamiatane. 

Ja to wszystko rozumiem i zdaję sobie sprawę. Ja jeżdżę cywilem ale mam mega zabawę chociaż pekluja mnie nie tylko potwory. Ale czemu, nawet jak nie ma ktoś szans na zajęcie pudła to nie przyjeżdża, przecież to w niczym nie przeszkadza, żeby dobrze poupalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem widziałem kilka niebieskich Subaraków. Z imprezy na imprezę więcej imprez  ;)

No tak, jedna moja i jedna Arka:) Żeby wyglądać bardziej pro, kopiemy w opony...żeby jajca odkleić:)

Jak to białe coś mogło Cię blokować(?), przecież to asfalt wyrywa...

Zblokował mnie mentalnie:) Jak wyrwał, to jechałem w dymie z opon za Bębnem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tym razem widziałem kilka niebieskich Subaraków. Z imprezy na imprezę więcej imprez  ;)

No tak, jedna moja i jedna Arka:) Żeby wyglądać bardziej pro, kopiemy w opony...żeby jajca odkleić :)

Jak to białe coś mogło Cię blokować(?), przecież to asfalt wyrywa...

Zblokował mnie mentalnie:) Jak wyrwał, to jechałem w dymie z opon za Bębnem:)

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę se Krakenem. Tylko nie umiem załączyć tak ładnie jak Wy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YPmxV4oJnAU&feature=youtu.be

 

A tu Kajmanek w Evelinie. Pamiętajcie, gdyby były na sprzedaż, nigdy nie jeżdżone w sporcie.

 

https://youtu.be/ORGSWxC7ymw

 
 

Edytowane przez Szkielet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkielet powiedział Widziałęm, że Paweł Pisz, do tej pory fajna Impreza, zgłosił się w EVO? Czyżby zmiana barw? :) Na razie była to jednorazowa zdrada barw ojczystych ;)

I co Paweł, jak porównujesz? Podejrzewam, że na Bednary chętnie byś do miśka jeszcze wsiadł, a do Debrzna świniakiem? ;)

 

 

Wkleilem go u siebie w wątku ale to tu jest dyskusja o bednarach więc dubluje :) trochę fajnych sekwencji, trochę błędów, gdzieś tam za dużo boków, gdzie indziej za mało . Jest co analizować :)

Wiem, że to już po BartZie, ale ja też zauważyłem zmiany u Ciebie. Teraz tak każdy może powiedzieć ;) Ale pewnie po czasach widzisz różnice (nie)stety na korzyść? ;)

Gratuluję wyniku!

 

 


Ale mam już filmik od Rościszowa ;)

 

Fajna jazda. Mnie też co chwilę przechodzi przez głowę, żeby sobie coś tańszego wybebeszyć i upalać. Zbyt wiele rysek i drobnych otarć funduję świniakowi a na każdym ciasnym zakręcie materializuje mi się faktura przed oczami :D Po prostu boję się że STI już bezpowrotnie straci swój blask i się stanie takim wygniotkiem, którego mi pozostanie już tylko zaklatkować niedługo... Trochę go szkoda...

Apropos, nie planujesz klatki do swojej iS?

 

Ja widziałem ja jednym z filmików tu wklejanych, że dwa Evo X ściągnęły opony w tym samym miejscu. Temu białemu guma strzeliła, nie wiem jak drugi. Kwestia mocnego dociążenia akurat w tym miejscu, czy jak to było? Ktoś coś wie? Ale z tego co widzę, to na Bednary jednak na 18" trzeba się wybrać, nie 17", prawda? Zwłaszcza jeśli guma dobrze doklejona do nawierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Beavis bialasa i wpadaj 9tego o ile na wolnym bedziesz ;)

bednary wybaczaja bledy

Dupa blada, od tygodnia się bujam :wacko:

Najgorsze jest, że pozostałe terminy też mi nie pasują. 5 runda jeszcze nie wrócę, 6 runda - Plejady, 7 i 8 runda - statek. Mogę tylko liczyć na jakieś zmiany w terminarzu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I co Paweł, jak porównujesz? Podejrzewam, że na Bednary chętnie byś do miśka jeszcze wsiadł, a do Debrzna świniakiem? ;)

Lepiej  nie mógłbym tego podsumować :-)  . Może porównanie byłoby trudniejsze gdyby oba auta były zbliżone mocą  :P  a tak to pod kątem imprez typu Bednary , to wybór jest jednoznaczny ( no chyba żeby padało ) . Natomiast do RL zdecydowanie Subarakiem  :D . Chociaż z bólem muszę przyznać że optymalnym połączeniem byłby EVO na dobrym zawieszeniu :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jazda.

 

Dziękujemy ale nadal się uczymy. ;)

 

 

 

 

Apropos, nie planujesz klatki do swojej iS?

 

 

7 tydzień czekam na ofertę na wstawienie klatki :angry:

 

 

 

 

Zbyt wiele rysek i drobnych otarć funduję świniakowi a na każdym ciasnym zakręcie materializuje mi się faktura przed oczami

 

No tutaj nie ma problemu, przez rok nie ostała się żadna blacha prócz dachu bez rysy, wgniecenia czy otarcia  :)

 

Świnia ma jechać  :D

 

 

PS Nie kupuj, starczy konkurencji  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

podobno wiekszosc samochodow i tak miala klatki, ale moim skromnym zdaniem bez sensu wymog w amatorskich zawodach.

 

jest tam trochę przeszkód w które można się wbić...

 

z autopsji po jednym z superoes'ów wiem, że np. GT'99 jest bardzo miękkie podczas spotkania lewymi drzwiami przód/tył z drzewem i przez ułamek sekundy żałowałem, że nie mam klatki, tak więc popieram decyzję organizatora RL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

podobno wiekszosc samochodow i tak miala klatki, ale moim skromnym zdaniem bez sensu wymog w amatorskich zawodach.

No ja się z tym nie zgodzę. Ja do Debrzna nie zawitałem jeszcze tylko dlatego, że nie mam jeszcze klatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podobno wiekszosc samochodow i tak miala klatki, ale moim skromnym zdaniem bez sensu wymog w amatorskich zawodach.

 

jest tam trochę przeszkód w które można się wbić...

 

z autopsji po jednym z superoes'ów wiem, że np. GT'99 jest bardzo miękkie podczas spotkania lewymi drzwiami przód/tył z drzewem i przez ułamek sekundy żałowałem, że nie mam klatki, tak więc popieram decyzję organizatora RL

 

 

jechałem ale tylko piątkowy trening i potwierdzam,  bez klatki to można było tylko rekraacyjnie po lasku sobie jechać. Leżące kłody/drzewa na  wyjściu z szykan mroziły krew w żyłach, a nie tylko tam one były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam, ze to jest amatorska impreza, a teren jest tak ogromny, ze mozna zrobic super trasy bez ryzyka rozwalenia auta po byle bledzie.


dlatego tez wole smigac dalej na Bednary, po bledzie leci sie w trawe, ewentualnie bande, szykane, ale nie w drzewa, dziury, kamienie, bunkry czy inne maszyny rolnicze stojace zaraz przy trasie


oczywiscie ma to tez swoj klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo, tym razem byliśmy dwa razy o krok od dacha, dembol leciał winkiel na dwóch kołach a mnie wyrzuciło bokiem w trawę... niby bezpiecznie a mogło się zakończyć rolką. 

 

Klatka nie zaszkodzi a w razie "W" ochroni. 

 

Poniżej filmik z SuperOesu, niby nic a... Marcin, jeden z najlepszych driverów skończył jak na końcu filmiku. 

 

Dzwon z "niczego" i praktycznie przy "żadnej" prędkości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ze klatka nie zaszkodzi, uwazam tylko, ze trasy amatorskich imprez powinny miec spory margines na bledy zawodnikow amatorow,

klatka przy dzwonie ratuje skore, ale wolalbym, zeby prawdopodobienstwo dzwonow bylo ograniczone do minimum.

jak sie chce trenowac i szukac limitow to niejednokrotnie trzeba te limity przekroczyc, a w RL przekroczenie limitu grozi sporymi konsekwencjami.

(w Motul cupie nigdy nie startowalem, z 5 razy bylem tam na track dayu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amatorskie to są one już tylko z nazwy i były 10lat temu jak przyjeżdżały tylko maluchy i SC/CC, a nie jak teraz auta po 300-500KM...

 

supeOES Kielce.... tor w Miedzianej Górze... bezpiecznie, szeroko.... ta Honda ma trochę ponad 100KM.... po co klatka... :unsure:

 

https://youtu.be/Fo-WlpVbbQw?t=8m30s

 

 

Ktoś woli Bednary, bo asfalt, równo, prawie jak na torze, dość przewidywalnie. Ok, nie mam nic przeciwko.

 

Ktoś chce trochę bardziej rajdowo, z szutrem, syfem, ze zmienną przyczepnością - jedzie do RL, ale tam naprawdę jest trudniej i bardziej niebezpiecznie, więc klatka...

 

Auto kons6 po spotkaniu z malutkim krzakiem...

post-2662-0-39963800-1429123193_thumb.jpg

post-2662-0-56254000-1429123331_thumb.jpg

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RL pozostaje amatorski jesli porownamy impreze do Bednar i ma to swoj klimat tak jak napisalem wyzej.

ale formula 1 blad = auto rozy..bane mnie poki co nie zacheca.

teren ogromny, pewnie mozna szykanami spowalniac zawodnikow w niebezpiecznych miejscach itd.

zreszta poki klatki nie mam i w tym samochodzie juz miec nie bede takze nie lapie sie na impreze ;)

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...