Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Terminarz:

31.01.2015 POWER STAGE BEDNARY 1
14.02.2015 POWER STAGE BEDNARY 2
07.03.2015 POWER STAGE BEDNARY 3
29.03.2015 POWER STAGE BEDNARY 4
11.04.2015 POWER STAGE BEDNARY 5
09.05.2015 POWER STAGE BEDNARY 6
06.06.2015 POWER STAGE BEDNARY 7
27.06.2015 POWER STAGE BEDNARY 8

 

Info: http://www.szc-zasada.pl/

 

Próba na 1 eliminacje

10903907_599243346844294_759809419309291

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam od drugiej eliminacji i zamierzam byc prawie na wszystkichfo końca. Odpadnie mi tylko ta która pokrywa sie z plejadami Dawajcie. Naprawde świetne zawody . Tomek czopik robi swietną robotę

 

STREFA KIBICA już na Ciebie czeka ;) tylko weź sobie jakieś krzesełko ;)

Edytowane przez grizus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już powiedziałem że z Tobą nie rywalizuje , znajdź sobie innych kolegów do klasy 500+ ;) ​i tak Cie pojadę !

Dla bębna trzeba zrobić klasę z 1 przejazdem tylko bo nie wiadomo czy do 2 stanie na starcie ;)

No i FB:

https://www.facebook.com/pages/Power-Stage-Bednary/1532444340364607?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek.s - liczę, że objedziesz bębna i grizusa :P z Gdańska faktycznie kawałek...

 

 

to na pewno mu się uda ;) bo ani ja ani beben w pierwszej rundzie nie startujemy :) także to będzie jedyna runda gdy jakieś inne subaru może coś ugrać , później już dwa pierwsze miejsca są zajęte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tomek.s - liczę, że objedziesz bębna i grizusa :P z Gdańska faktycznie kawałek...

 

 

to na pewno mu się uda ;) bo ani ja ani beben w pierwszej rundzie nie startujemy :) także to będzie jedyna runda gdy jakieś inne subaru może coś ugrać , później już dwa pierwsze miejsca są zajęte ;)

 

Brzmi jak wyzwanie! Chętnie się podejmę mimo mocno odstającego sprzętu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tomek.s - liczę, że objedziesz bębna i grizusa :P z Gdańska faktycznie kawałek...

 

 

to na pewno mu się uda ;) bo ani ja ani beben w pierwszej rundzie nie startujemy :) także to będzie jedyna runda gdy jakieś inne subaru może coś ugrać , później już dwa pierwsze miejsca są zajęte ;)

 

Brzmi jak wyzwanie! Chętnie się podejmę mimo mocno odstającego sprzętu :D

 

 

Tomek ..Ostatnio na spocie rozmawialiśmy, że w sumie byśmy się nie zdziwili jakbyś powalczył i zamieszał trochę między wyjadaczami (oczywiście nic osobistego do bębna i grizusa ;)  ) więc powodzenia :D  :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ..Ostatnio na spocie rozmawialiśmy, że w sumie byśmy się nie zdziwili jakbyś powalczył i zamieszał trochę między wyjadaczami (oczywiście nic osobistego do bębna i grizusa ;) ) więc powodzenia :D:thumbup:

wpadnie chlopak i rozstawi "dziadkow" po katach :D

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja dla mnie pozostawia wiele do życzenia. Obiekt super, ale...nieprzestrzeganie numeracji, opony leżące na trasie czy pojazd organizatora stojący na dohamowaniu podczas jednego z moich przejazdów, czy wieczne bardzo niebezpieczne sytuacje przez puszczanie co 30 sekund (choc dzieki temu przy 130 samochodach czekalo sie na strar jedynie godzine) to główne wady imprezy. Gdyby to dopracować byłoby naprawdę super. Oprócz tego dostaliśmy ostry wpier** :P. Paweł Pisz bronił honoru subaru podczas ostatnich przejazdów . Tutaj zasłużone gratulacje w ich stronę!

Dziś jeszcze wrzucę Onboard. Niestety auto niedomagalo, choć nawet jakby było w pełni sprawne i tak dużo lepszej pozycji by nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie rosnąć , ale jak poziom organizacyjny imprezy się nie zmieni to chyba odpuścimy cykl :(.

Poniżej onboard z mojego ostatniego przejazdu.
Walka ze sprzęgłem i nauka nowego turbo które wstaje inaczej niż poprzednie. Oprócz tego rozszczelnił nam się kolektor wydechowy i auto z każdym przejazdem coraz gorzej jechało. Uważam, ze jak na przejazd na Federalu Rs-R , a nie na deszczach to całkiem zgrabnie to poszło :). Na następną rundę może uda się dozbroić o jakiś komplet 18" slików :)
http://youtu.be/0N0R6SzXDF0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...