Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem się z nim na odprawie i wspominał o problemach z autem. Szkoda ze tak wyszło, ostatecznie w pierwszej dziesiątce 7 Evo, 2 BMW i jedno Subaru.

 

 

Nam z zoui dzień minął dobrze, po początkowych problemach z hamulcami z każdym przejazdem uczylem się auta, ostatecznie na 18 załóg 4 w klasie, plus w dwóch przejazdach udało się nam wbić na 3 miejsce w klasie.

 

Pogoda dopisała, atmosfera piknikowa a do tego najlepsza próba jaką w życiu jechałem ;)

 

PS Pozdrowienia dla gryków, next time startujecie i piknikujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj a miała być walka z Evelinami i znów sie nie udało :(, czekamy dalej na nasze forumowe potworki i bezpośrednie starcie w Bednarach.

 

Pogoda dopisała, atmosfera piknikowa a do tego najlepsza próba jaką w życiu jechałem ;)

PS Pozdrowienia dla gryków, next time startujecie i piknikujemy ;)

Miejsce dobre jak na hamującą tylko jedną oś ;) Bede cisnoł MC żeby na następną edycje RB był gotowy. Super dzień, piekna pogoda i fajni ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak tam idzie, co tak cicho ?

Widze, ze Tomek.S daje rade ;)

cos niewyrazne te wyniki online

 

Grizusa widze tylko w 3cim przejezdzie, Bebna wcale

Grizus tylko testowo pojechał N14 nie na czas. A nasz wyjazd na Bednary opisze Beben ;)

Beben był zadowolony, zjadł dwie kiełbaski, zapoznał sie z torem więc było Ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwość rzeczy martwych nie zna granic !!!!! Wczoraj auto hulało, dziś od rana nie dało sie jechać bo non stop przerywa. Prawdopodobnie przymarzł bioetanol i coś popsuł. Na razie nie wiemy co jest przyczyną. Grizus ma lżejsze pióro, moze on opisze nasz wyjazd. Ja jakoś nie mam weny. Efekt jest taki ze z planowowanej walki o dobre miejsce generalki całego cyklu nic nie wyjdzie. Mozna powiedzieć ze nie startowałem w 2 pierwszych rundach (dziś zaliczylismy tylko zapoznanie i to ledwo) , odkładanie mi jeszcze jedna runda bo pokrywa sie z Plejadami i wynik idzie sie paść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwość rzeczy martwych nie zna granic !!!!! Wczoraj auto hulało, dziś od rana nie dało sie jechać bo non stop przerywa. Prawdopodobnie przymarzł bioetanol i coś popsuł. Na razie nie wiemy co jest przyczyną. Grizus ma lżejsze pióro, moze on opisze nasz wyjazd. Ja jakoś nie mam weny. Efekt jest taki ze z planowowanej walki o dobre miejsce generalki całego cyklu nic nie wyjdzie. Mozna powiedzieć ze nie startowałem w 2 pierwszych rundach (dziś zaliczylismy tylko zapoznanie i to ledwo) , odkładanie mi jeszcze jedna runda bo pokrywa sie z Plejadami i wynik idzie sie paść

Jak byś zalał jakiś tani bimber to byś pojeździł ;)

 

Jeszcze sie odkujesz, nie pękaj.

Trzymam kciuki może wreszcie sie z tobą na prawym przejadę na jakiś poważnych zawodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Trasa dzisiejszego PowerStage  w mojej ocenie ( i nie tylko ) była rewelacyjna , ponieważ były wszystkie potrzebne elementy : były szybkie partie , były partie techniczne , ale były również drobne pułapki  ;) .

Starałem się z całych sił bronić honoru Plejad , ale z moim specem auta :P  i przy tych warunkach pogodowo-oponowych , starczyło " armat" jedynie na 6 miejsce w klasie szóstej oraz 8 w generalce. Nauczka na przyszłość żeby posłuchać mądrzejszych i wrzucić do auta serwisowego tyle opon ile się da , żeby było z czego wybrać :( . Przy jeździe na oponie wyścigowej na jakiej jechała czołówka , prawdopodobnie udałoby się przeskoczyć nieco do góry w klasyfikacji , a tak pozostało jedynie dojechać do "drutów" miękkiego Michelina ERC .

Chociaż patrząc na to realnie , i tak nie było moim autem szans na nawiązanie walki z Evelinami w tych warunkach  :(  . Szkoda że Bęben nie dał rady "uzdrowić" fury , bo przynajmniej jedna Subarka walczyłaby jak "równy z równym " z EVO , albo jak to powiedział Arek : "jego auto odnalazłoby się w tych warunkach" ;) 

Pozostaje mieć nadzieje że kolejna runda będzie mniej przyczepna , uda się zmniejszyć starty  :P 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem i jestem mile zaskoczony. Impreza naprawdę dobrze zorganizowana i przeprowadzona co rzadko się zdarza. Co do jazdy zawodników to Evo idą wściekle bez dwóch zdań i będzie subaru ciężko je pogonić tam, chociaż po chłopakach w BMW widać że się da.

Wszytkie przejazdy raczej czasowe prócz grizusa który pojechał tak:

Materiałów jest sporo więc pisać.

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na pierwszy raz, nie liczac kar to super wynik 

 

no w sumie 5:30 przy korektorze hamowania omylnie ustawionym na przód , co widać było na każdym hamowaniu przy nie znajomości trasy ani samochodu ;) ;) ;) tylko szkoda nadkola  :blush:  :blush:  :blush: 

 

a kara 30 sekund była za przyjechanie na start po wszystkich klasach , na końcu 3 przejazdu jechałem . 

 

 

Wszytkie przejazdy raczej czasowe prócz grizusa który pojechał tak:

Materiałów jest sporo więc pisać.

 

takie filmy z pożyczonym autem nie powinny oglądać świtała dziennego  ;)  :P  :D

Edytowane przez grizus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak na pierwszy raz, nie liczac kar to super wynik 

 

no w sumie 5:30 przy korektorze hamowania omylnie ustawionym na przód , co widać było na każdym hamowaniu przy nie znajomości trasy ani samochodu ;) ;) ;) tylko szkoda nadkola  :blush:  :blush:  :blush:  

 

 

Wszytkie przejazdy raczej czasowe prócz grizusa który pojechał tak:

Materiałów jest sporo więc pisać.

 

takie filmy z pożyczonym autem nie powinny oglądać świtała dziennego  ;)  :P  :D

 

Jeśli chcesz mogę wywalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ayo a ty kiedy się wybierasz na badnary?

myslalem o 3ciej rundzie, tylko teraz sie zastanawiam z czym tu do ludzi

 

Próba ma tam około 8km i jedzie się 4 lub 5 razy ją więc za tą cenie kilometrów oesowych jest na prawdę sporo. Nie zawsze trzeba jechać po wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy raz na jakiejkolwiek imprezie w roli kierowcy i jestem po prostu w szoku. Takiej dawki nauki to nie miałem chyba nawet na kursie prawa jazdy ( dzięki Beben i Grizus ).Rewelacyjna próba, strasznie szybka. 5 prób każda po prawie 8 km to kupa jazda, a szybka partia na głównym pasie, gdzie jak Beben twierdzi w swoim zapiął by pewnie 6 robi mega wrażenie. Ja tam na pewno jeszcze nie raz wrócę bo na prawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizus, jak Ci się jechało N14 w porównaniu do Twojego sprzęta?

 

N14 jest fajne , choć raz pojechałem i nie bardzo umiem po tak krótkim czasie wyciągać jakieś głębsze przemyślenia to fajnie mi się jechało jest precyzyjny , całkiem łatwy w opanowaniu , całkiem fajnie skręca jak na taką wagę . Brakowało zdecydowanie MOCY .

 

Nie ma co porównywać do mojego bo to dwa zupełnie inne auta. Bliżej mu do EVO X niż do mojego :) i absolutnie nie zamieniłbym swojego na takiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...