Skocz do zawartości

WRX '06


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

michal robie na baku od 300 km do 400 km jadac baaardzo spokojnie i delikatnie ale nie jak emeryt.

jesli jazda bardzo dynamiczna po miescie i w trasie ok 300 km upalanko: 150-200 km

 

zawieszeniowo posypaly sie stabilizatory i wszystkie amory. reszta ok. oleju nie bierze wlasciwie w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal robie na baku od 300 km do 400 km jadac baaardzo spokojnie i delikatnie ale nie jak emeryt.

jesli jazda bardzo dynamiczna po miescie i w trasie ok 300 km upalanko: 150-200 km

 

zawieszeniowo posypaly sie stabilizatory i wszystkie amory. reszta ok. oleju nie bierze wlasciwie w ogole.

 

to zes go troche skatowal - chyba B6 na grubej rurze sie o Ciebie pyta :mrgreen: przynajmniej na troche bedzie spokoj z zawiasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal robie na baku od 300 km do 400 km jadac baaardzo spokojnie i delikatnie ale nie jak emeryt.

jesli jazda bardzo dynamiczna po miescie i w trasie ok 300 km upalanko: 150-200 km

 

zawieszeniowo posypaly sie stabilizatory i wszystkie amory. reszta ok. oleju nie bierze wlasciwie w ogole.

 

to zes go troche skatowal - chyba B6 na grubej rurze sie o Ciebie pyta :mrgreen: przynajmniej na troche bedzie spokoj z zawiasem ;)

Lepsza była by chyba B8 z krótszymi sprężynami, albo taki kit jaki masz u siebie w GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal robie na baku od 300 km do 400 km jadac baaardzo spokojnie i delikatnie ale nie jak emeryt.

jesli jazda bardzo dynamiczna po miescie i w trasie ok 300 km upalanko: 150-200 km

 

zawieszeniowo posypaly sie stabilizatory i wszystkie amory. reszta ok. oleju nie bierze wlasciwie w ogole.

Na zbiorniku 380-420 w normalnym w miarę użytkowaniu.Zawieszeniowo to opinia Verta jest niesluszna.Jak kogoś interesuje to opiszę powody uszkodzenia amort. przedniego oraz amortyzatorow tylnych w aucie kol.Verta.Swoją drogą to trzeba być samobojcą żeby opisywac wlasne" szczegolne" doświadczenia z Subaru na forum Subaru mając auto na gwarancji Verciu.Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przejechane ok. 18000 i wszystko jest OK. Wkurzające są natomiast różne trzaski i skrzypienia (szczególnie wk.. szyba tylna). Raz wyszła uszczelka z drzwi od strony pasażera. Rezerwa potrafi się zaświecić zarówno przy 200 jak i 380. Normalna jazda (miasto - trasa - miasto) powinno nie przekroczyć 14litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal robie na baku od 300 km do 400 km jadac baaardzo spokojnie i delikatnie ale nie jak emeryt.

jesli jazda bardzo dynamiczna po miescie i w trasie ok 300 km upalanko: 150-200 km

 

zawieszeniowo posypaly sie stabilizatory i wszystkie amory. reszta ok. oleju nie bierze wlasciwie w ogole.

 

zawieszenie wywalilo sie od zwyklej jazdy czy twoich poscigałek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal robie na baku od 300 km do 400 km jadac baaardzo spokojnie i delikatnie ale nie jak emeryt.

jesli jazda bardzo dynamiczna po miescie i w trasie ok 300 km upalanko: 150-200 km

 

zawieszeniowo posypaly sie stabilizatory i wszystkie amory. reszta ok. oleju nie bierze wlasciwie w ogole.

 

zawieszenie wywalilo sie od zwyklej jazdy czy twoich poscigałek ?

 

O czym ty mówisz jakie pościgawki ??? Vert - nigdy wżyciu!! te fotki z Nikona, cięcia, skoki na hopkach, to jakiś zapewne fotomontaż... Na gwarancji jak nic się należy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisal Pan Andrzej Koper i domestos666. Zero usterek (1K km), spalanie w miescie przy zwyklej jezdzie 14l. Na trasie 11l. Na trasie z deska windsurfingowa - 13l!!! Zalamalem sie!

Trzaski tylnej szyby rzeczywiscie wkurzaja. Reszta to kwesita gustu czyli rzeczy ktore wypisuja w temacie "co sie nie podoba w subaru", tj. kiepskie plastiki, slabe audio. Mi tam nie przeszkadza. Byle sie nie psul i nadal dostarczal takiej frajdy jaka czerpie z mojej imprezy do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero usterek, bardzo fajne auto. Co do spalania, nie wiem jak to robicie - u mnie rezerwa zapala się po ok. 220 km. Jeżdżę dosyć dynamicznie :)

Blue, a sprawdź czy nie masz zadnego kamienia w bucie, może on zabardzo dociska prawy pedał ;) A co do spalania, to jeżdząc emerycko jak niedzielny kierowca i wkurzając innych kierowców sposobem rozpędzania, udało mi się w GT w mieście osiągnąć zużycie 9,9l ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisal Pan Andrzej Koper i domestos666. Zero usterek !

Trzaski tylnej szyby rzeczywiscie wkurzaja.

 

To co za problem wyciac tylna szybe? Mnie draznilo bardzo to pojechalem do profesjonalistow, wycialem szybe, wkleilem ponownie i w aucie nastala cisza idealna (no moze boza pomrukiem silnika i dwmuchawy ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co za problem wyciac tylna szybe? Mnie draznilo bardzo to pojechalem do profesjonalistow, wycialem szybe, wkleilem ponownie i w aucie nastala cisza idealna (no moze boza pomrukiem silnika i dwmuchawy ;) )

 

No zobacz, a ja nie wpadlem na to. Moze mnie az tak bardzo nie denerwuje jak ciebie:-)

A z ciekawosci, ile zaplaciles za przyjemnosc pozbycia sie trzaskow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co za problem wyciac tylna szybe? Mnie draznilo bardzo to pojechalem do profesjonalistow, wycialem szybe, wkleilem ponownie i w aucie nastala cisza idealna (no moze boza pomrukiem silnika i dwmuchawy ;) )

 

No zobacz, a ja nie wpadlem na to. Moze mnie az tak bardzo nie denerwuje jak ciebie:-)

A z ciekawosci, ile zaplaciles za przyjemnosc pozbycia sie trzaskow?

 

150 zl :) Kwota nie duza wiec mysle ze warto :)

 

Zaraz, zaraz. Auto jest na gwarancji, to dlaczego na swój koszt odklejać i przyklejać szybę?

 

To zmus serwis by sie z tym uporali w jakis sposob tudziez im moze podpowiedz rozwiaznaie (uwielbiam wojny z serwisem w aucie na gwarancji - wlasnie przerabiam rownolegle wojny z Nissanem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero usterek, bardzo fajne auto. Co do spalania, nie wiem jak to robicie - u mnie rezerwa zapala się po ok. 220 km. Jeżdżę dosyć dynamicznie :)

 

Czy możesz zdefiniować pojęcie "jeżdzę dość dynamicznie"?

 

przy tym spalaniu to domyslam sie ze musi byc jazda systemem zerojedynkowym :mrgreen: takie spalanie wyszło mi po Słomczynie (WRX 05 czyli 2 literki), przy szybkiej dynamicznej trasie rezerwa nadchodzi przy 300, a ostatnio wioząc mocno zaciążoną żonkę po naszych dziurawych drogach 350 km w jedną stronę pojawiła sie przy 470 km :mrgreen: wiec tak tez sie da :wink: ale ile to nerwów kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...