Skocz do zawartości

WRX '06


michal

Rekomendowane odpowiedzi

vert, przyznaj się - ile zrobiłeś na baku, jak jechałeś na Mazury :mrgreen:.

 

zrobilem 550 km.to fakt.ale potem caly czas na 2 winach dziennie przez tydzien ze by to odreagowac :mrgreen: ale dalo sie.predkosc non stop 90-100.zero korkow,miast,wyprzedzania gwaltownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vert, przyznaj się - ile zrobiłeś na baku, jak jechałeś na Mazury :mrgreen:.

 

zrobilem 550 km.to fakt.ale potem caly czas na 2 winach dziennie przez tydzien ze by to odreagowac :mrgreen: ale dalo sie.predkosc non stop 90-100.zero korkow,miast,wyprzedzania gwaltownego.

Czy w końcu się pozbierałeś po tym traumatycznym przeżyciu :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, przyznaj się - ile zrobiłeś na baku, jak jechałeś na Mazury :mrgreen:.

 

zrobilem 550 km.to fakt.ale potem caly czas na 2 winach dziennie przez tydzien ze by to odreagowac :mrgreen: ale dalo sie.predkosc non stop 90-100.zero korkow,miast,wyprzedzania gwaltownego.

 

W ten sposób to mój też by 7,5 na setkę palił i zrobiłbym na baku 800 km. Wnioskuję więc , że to wysokie spalanie wynika głównie z napędu 4wd. Kiedyś gdzieś czytałem ,że to około 1 L na 100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję więc , że to wysokie spalanie wynika głównie z napędu 4wd. Kiedyś gdzieś czytałem ,że to około 1 L na 100km.

Nie ma nic za darmo. Stały napęd na obie osie (a nie taki dołączany) stawia dodatkowe opory przy każdym przyspieszaniu, wprowadza do auta dodatkową masę. Ale i tak jak na 4 łapa to Subaru jest całkiem oszczędne :) No i czym, że jest ten dodatkowy litr spalania w porównaniu do przyjemności z jazdy. Jeżeli do kogoś to nie przemawia, to znaczy, że szuka innego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...