Skocz do zawartości

Po ile Paliwo ?


Fortis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jest dobrze! :)

https://notowania.pb.pl/instrument/PBSROPA/ropa

Biorąc pod uwagę, że kilka tyg. temu ropa była ponad 68$, zapowiadają się spore spadki cen paliw.

Na razie widuję PB95 po 4,74 a LPG po 2,13.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
29 minut temu, FanSub napisał:

Na jakiej stacji PB95 była w tak niskiej cenie? 

To jest stacja PKM z Olkusza, a umiejscowiona w Katowicach. Mają 4 stacje w województwie. Szkoda tylko, że nie maj ą LPG. Prowadzą też hurtową sprzedaż paliw więc mogą sobie pozwolić na takie ceny. Często tam przejeżdżam i w ciągu dnia ceny czasem się zmieniają w zależności od pory. Na przeciwko jest niegdyś bardzo drogi Lotos, a teraz i on mocno obniżył ceny.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
14 minut temu, Danko napisał:

2 gr w górę to nie tragedia przy tym, co się ostatnio działo.

to jest całkowicie złe myślenie, tutaj 2 gr, tam 5 gr, do tego VAT i akcyza i przy mocny skoku ropy z tych kilku groszy zrobi się 30. Kolejny rząd traktuje kierowców jak dojne krowy i robi to po prostu z premedytacją

 

obraz.png.adf8a6c51d575ad37e0048822ba419f7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, markos007 napisał:

to jest całkowicie złe myślenie, tutaj 2 gr, tam 5 gr, do tego VAT i akcyza i przy mocny skoku ropy z tych kilku groszy zrobi się 30. Kolejny rząd traktuje kierowców jak dojne krowy i robi to po prostu z premedytacją

 

obraz.png.adf8a6c51d575ad37e0048822ba419f7.png

A z tym się całkowicie zgadzam. Po prostu nie dziwi mnie to już.. W DE wczoraj tankowałem LPG po 59 euro centów. Wychodzi 2,50zl. Tyle samo, co u nas jakiś czas temu. Ceny spadły do "normalnych" - Zielona Góra wczoraj LPG Shell - 1,89zl. Ale w zestawieniach, ile można zatankowac za najniższa czy tam średnia krajowa - jesteśmy na szarym końcu. Nawet nie czepiam się wypłat, bo te już są powiedzmy lepsze. Ale podatków w chorych ilościach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, markos007 napisał:

co niezła jest przebitka w okolicach Warszawy :O

Ale też u nas wyjątkowo fajna cena. W Żarach (miasto 40k mieszkańców 50km od Zielonej) tankowałem za 2,25(Lotos) ... Widziałem też cenę coś koło 2,10(Moya) . Zielona miło zaskoczyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...