Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

gonil mnie wczoraj wieczorem po centrum Mondziak, na swiatlach tylnie szyby szuru buru w dol, dwie bombowe i szampanskie juz panie na oko 35 pytaja, czy to Subaru, a ja z racji na kacu i na wielkiej ka mowie "nie, k***wa, BMW!"

 

Panie na to "odstaw babe samochod, bedziemy w Melodii" :mrgreen::twisted:

nie poszedlem, bo mialem depresje :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonil mnie wczoraj wieczorem po centrum Mondziak, na swiatlach tylnie szyby szuru buru w dol, dwie bombowe i szampanskie juz panie na oko 35 pytaja, czy to Subaru, a ja z racji na kacu i na wielkiej ka mowie "nie, k***wa, BMW!"

 

Panie na to "odstaw babe samochod, bedziemy w Melodii" :mrgreen::twisted:

nie poszedlem, bo mialem depresje :roll: :mrgreen:

heh, warsiawa....

do mnie to ostatnio malolaty z rozciagnietego hummera machaly i piszczaly....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak robilem badania techniczne mojemu Legacowi bo mu trzy latka stuknely, "pan ZNAWCA" w stacji kontroli pojazdow po wjechaniu na hamownie powiedzial:

 

- ooo, Subaru. Prosze odlaczyc naped na tylna os!

 

Powiedzialem mu, ze sie nie odlacza. Powiedzial, ze we WSZYSTKICH samochodach 4x4 sie da wylaczyc. No to ja mu powiedzialem zeby sam odlaczyl. Szukal z 15 sekund i... hamulcow nie zbadal :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak robilem badania techniczne mojemu Legacowi bo mu trzy latka stuknely, "pan ZNAWCA" w stacji kontroli pojazdow po wjechaniu na hamownie powiedzial:

 

- ooo, Subaru. Prosze odlaczyc naped na tylna os!

 

Powiedzialem mu, ze sie nie odlacza. Powiedzial, ze we WSZYSTKICH samochodach 4x4 sie da wylaczyc. No to ja mu powiedzialem zeby sam odlaczyl. Szukal z 15 sekund i... hamulcow nie zbadal :-D

Nie wiadomo czy w takich przypadkach śmiać się czy płakać. A najgorsze jak jakiś niedouczony pseudofachowiec upiera się przy swoim kiedy wcale nie ma racji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy w takich przypadkach śmiać się czy płakać. A najgorsze jak jakiś niedouczony pseudofachowiec upiera się przy swoim kiedy wcale nie ma racji :roll:

Mi ostatnio jeden koleś z roku zaczął opowiadać jaką to Imprezę sobie ściągnie ze stanów, że takiego GT-ka z 94-95r, to go wyśmiałem, że jak już ściągać to taką przynajmniej 99r to mi zaczął opowiadać że taka jest brzydka, że te okrągłe światła i w ogóle jak to on się zna na Subaru, oczywiście pierwszy kontakt z marką miał gdy parę razy jechał ze mną. Później kumpel mi powiedział że dureń miał się z kim wdać w dyskusję. Chyba że chodziło mu o to żeby zrobić z siebie durnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio jeden koleś z roku zaczął opowiadać jaką to Imprezę sobie ściągnie ze stanów, że takiego GT-ka z 94-95r, to go wyśmiałem, że jak już ściągać to taką przynajmniej 99r

GT-ka sobie nie ściągnie ze Stanów ani 94-95 ani 99, bo takie tam nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak koleś na codzień jeżdżący bmw 3 zobaczył subaraka wrx i powiedział do swojej dziewczyny: " co ci koreańczycy nie zrobia z tymi autami".

 

A ostatnio moja kumpela oglądając serial na TVN zobaczyła auto Damieckiego i powiedziała: "ale obciachowy wóz z tymi złotymi kołpakami" co mnie rozbiło :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio moja kumpela oglądając serial na TVN zobaczyła auto Damieckiego i powiedziała: "ale obciachowy wóz z tymi złotymi kołpakami" co mnie rozbiło .

 

to i tak bardzo delikatnie, to co ja usłyszałem na temat mojej imprezy od kotwicy nie nadaje się do zacytowania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzisiaj zachcialo mi sie STi wpasc do pracy, a ze nieoficjalana palarnia i kwitnace zycie towarzyskie u mnie miesci sie po wjazdem do garazu i mnostwo znajomych stalo, to musialem dac po garach. wjechalem na rampe, stop, luz i gaz. huk w tunelu nawet mnie przestraszyl, ale jeszcze lepsze, ze w 6 avensisach/focusach obok alarmy sie wlaczyly. wpadaja bladzi ochroniarze, ze niby poziom garazu sie zapadl, a w windzie chlopak pyta, czy to normalne w

Subaru, ze zieje zywym ogniem z wydechu cieszesie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...