Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Młody, może i burak, ale jakby mi ktoś po leśnej, pylistej drodze 50tką przeleciał podczas niedzielnego spaceru z dzieckiem, to też bym się nieźle zeźlił. Nie po to się człowiek z rodziną do lasu wybiera, żeby mu klimaty a'la Kormoran robić. Ja w takiej sytuacji zawsze zwalniam do 10-15kmh, dopóki ludzi nie ominę i nie oddalę się na akceptowalną odległość. Taki to duży problem? To tak ogólnikowo-nie wiem jak to wyglądało w tej konkretnej sytuacji i jakie tam warunki panowały.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest że też zawsze zwalniam na piaszczystej drodze jak ludzi omijam. Raz mi taki matoł śmignął jak sobie szedłem i wcale to przyjemne nie jest....

 

Nie osądzam Cię Młody, bo nie wiem jak było, mówię tylko generalnie o sytuacji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Młody, może i burak, ale jakby mi ktoś po leśnej, pylistej drodze 50tką przeleciał podczas niedzielnego spaceru z dzieckiem, to też bym się nieźle zeźlił. Nie po to się człowiek z rodziną do lasu wybiera, żeby mu klimaty a'la Kormoran robić. Ja w takiej sytuacji zawsze zwalniam do 10-15kmh, dopóki ludzi nie ominę i nie oddalę się na akceptowalną odległość. Taki to duży problem? To tak ogólnikowo-nie wiem jak to wyglądało w tej konkretnej sytuacji i jakie tam warunki panowały.

 

pzdr

Seb@

 

W tym przypadku to wygladalo tak. Jesli ktos kuma wigierskie klimaty, to wie ze jest cos takiego jak zatoka slupianska(to tak dla zorientowania geograficznego :)) i tu jeszcze jest asfalt gdzie jechałem, nie jest jakis przesadnie szeroki, ale nie jest rowniez przesadnie waski. Wiec nie mialem nawet okazji ich okurzyc nawet jakbym chcial.

 

Troche moze niejasno napisalem. Ja jechałem, a tych ludzi mialem przed sobą spory kawalek :)

 

I do wyjasnienia: nie jestem bezmozgim idiotą, i jak widze dzieciaka na drodze to zwalniam. Ale nie jestem ciota drogowa i nie hamuje 100m wczesniej z predkosci patrolowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester

..:: Profi ::..

ma dobre żniwa.

 

 

Auto: Subaru Outback 2.5i - 07MY

Posty: 666

 

Harvester, bój się Boga (któregokolwiek) ale Ci się cyferka zrobiła Posty: :twisted::twisted::twisted: . Napisz coś czym prędzej, żeby to zmienić :mrgreen:

(ja tak mam w dowodzie osobistym i nie wiem co o tym sądzić :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zczają

 

Harvie, pisze sie: sikaja :razz:

 

Co tym razem odświeżacz do ust za 6 tysięcy z woskowaniem zębów?

 

Nie kazde forum ma swojego kawiora :wink: , wiec szacuneczek dla Przemqua, ze sie tutaj uzewnetrznia. Ja tam lubie taki brak falszywej skoromnosci: stac go, to niech sie pochwali. Ma wlochato-kumaty leb i w zwiazku z tym kopiejki - w koncu nikomu nie ukradl :cool:

 

Typowo "polskie" skopywanie do rownego poziomu troche temu forum nie pasuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zczają

 

Harvie, pisze sie: sikaja :razz:

 

Co tym razem odświeżacz do ust za 6 tysięcy z woskowaniem zębów?

 

Nie kazde forum ma swojego kawiora :wink: , wiec szacuneczek dla Przemqua, ze sie tutaj uzewnetrznia. Ja tam lubie taki brak falszywej skoromnosci: stac go, to niech sie pochwali. Ma wlochato-kumaty leb i w zwiazku z tym kopiejki - w koncu nikomu nie ukradl :cool:

 

Typowo "polskie" skopywanie do rownego poziomu troche temu forum nie pasuje :roll:

 

eee tam bredzicie Hipolicie :mrgreen: tu nikt nikogo nie sprowadza do parteru poprostu trzeba utworzyc archetyp (madre slowo, cokolwiek oznacza :razz: ) kawiora zeby wiedziec co to pasztet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bredzicie Hipolicie

 

Kurcze, Jacool, dzieki :!: :evil: Wydalo sie jak mam naprawde na imie :sad: Poza tym, cyfaniaczku :wink: , zrobiles unik przed kolejnym paskiem uzywajac parafrazy / eufemizmu (madre slowa, cokolwiek oznaczaja :razz: ), bo kolokwialnie w tym zwrocie, to Hipolit bardziej kopuluje niz "bredzi" :mrgreen:

 

:razz:

 

ale spoko. Przyznam sie bez bicia (pasem :wink: ), ze sie troche wpieprzam miedzy mlot a kowadlo, bo - istotnie - huzar105 do mnie nie pisal. Tyle, ze to jest forum, wiec niby kazdy moze swoje 3 grosze... Po prostu nie zauwazylem zadnych emotikonek swiadczacych inaczej i potraktowalem wypowiedz huzara jako (nieslusznie) zlosliwa. Ot i wszystko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Jacool, dzieki Wydalo sie jak mam naprawde na imie Poza tym, cyfaniaczku , zrobiles unik przed kolejnym paskiem uzywajac parafrazy / eufemizmu (madre slowa, cokolwiek oznaczaja ), bo kolokwialnie w tym zwrocie, to Hipolit bardziej kopuluje niz "bredzi"

 

wybacz ale kolejny pasek to bylaby juz dla mnie sytuacja podbramkowa :cry:

 

potraktowalem wypowiedz huzara jako (nieslusznie) zlosliwa

 

czy slusznie czy nie slusznie nie mnie rozstrzygac, choc pewnie slusznie

ja z kolei potraktowalem Twoja wypowiedz z pewna doza humoru ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale kolejny pasek to bylaby juz dla mnie sytuacja podbramkowa :cry:

 

Modowie zawsze do usług :mrgreen:.

 

Po prostu nie zauwazylem zadnych emotikonek swiadczacych inaczej i potraktowalem wypowiedz huzara jako (nieslusznie) zlosliwa. Ot i wszystko :cool:

 

Nie Ty jeden, ale jako "strona w sprawie" nie ciągnąłem tematu 8).

 

Ja tam lubie taki brak falszywej skoromnosci: stac go, to niech sie pochwali. Ma wlochato-kumaty leb i w zwiazku z tym kopiejki - w koncu nikomu nie ukradl :cool:

 

Hmmm - to nie do końca tak jest (oczywiście jeśli chodzi o to, czy mnie stać, a nie o to, czy nie ukradłem :mrgreen:). Zapewniam Cię, że gdyby zrobić forumową listę "Fortune 500" byłbym baaaaardzo daleko. Natomiast ta kawiorowatość to forumowy smaczek, pewna konwencja, którą sobie tak tutaj radośnie już chyba trzeci rok kontynuujemy i jest nam z tym dobrze 8).

 

Dobrze to podsumował Twój interlokutor:

 

trzeba utworzyc archetyp (madre slowo, cokolwiek oznacza :razz: ) kawiora zeby wiedziec co to pasztet

 

A że się "uzewnętrzniam"... No cóż - lubię to forum i tyle :).

 

Przyznam sie bez bicia (pasem :wink: ), ze sie troche wpieprzam miedzy mlot a kowadlo, bo - istotnie - huzar105 do mnie nie pisal. Tyle, ze to jest forum, wiec niby kazdy moze swoje 3 grosze...

 

Prawa Forumowiczów do pakowania się między wódkę a zakąskę będę bronił do ostatniego kudłatego kłaka :mrgreen:. W końcu to FORUM! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa Forumowiczów do pakowania się między wódkę a zakąskę będę bronił do ostatniego kudłatego kłaka . W końcu to FORUM!

Chwała Ci Przemeg, za tego rodzaju upór :!:

Amen, czyli niech tak się stanie :!: albo inaczej:

Dobrze mówi, nalać Mu wódki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc wczoraj w Empiku podszedłem do działu z ksiązkami i moim oczom ukazał sie album "1000 sportowych samochodów". Jako, że lubie szukac wszystkich wzmianek o Subaru odszukałem więc opis Imprezy i poprostu ryknąłem ze śmiechu.

Postaram się zacytowac kawałek opisu (dotyczył modelu 2003-2005): "Subaru Impreza jest kultowym samochodem wywodzącym sie wprost z tras rajdowych. Występuje tylko z silnikiem 2.0 litrowym w układzie boxer o mocach odpowiednio 170, 225, 265 oraz 320 KM. (....) Zwłaszcza ten ostatni posiadający turbinę daje dużo wrażeń z jady (...)" Napewno cos przekręciłem. Ale taką głupotę palnąc.... A w wersji 225 i 265 KM to chyba zamiast turbiny to świniaki latają wg. nich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą wyszedł ode mnie z biura gostek, który mnie całkowicie rozmontował. W trakcie rozmowy o samochodach, po moim przyznaniu się, że czekam na odbiór OBK stwierdził:

 

"A Subaru ma opracowany nowy system ABS, który ma wejść w następnej Imprezie, że w czasie hamowania awaryjnego koła wykonają pół obrotu do tyłu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...