Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Jabar, jak bedziesz mial tak jeszcze inne fanty do wymiany, to ja na pale w takie deale wchodze. jakbyscie nie weidzieli - ja mu dalem zdezelowany downpipe SS, a Mariusz wzamian kupil mi identyczny, ale nowy :roll: :mrgreen:

Przemeq, niewazne jak bardzo bedziesz sie staral mnie podszczypywac, to ja zawsze bede foreks fajny facio, a Ty... wciaz Przemqiem :twisted::mrgreen:

chojny, tak naprawde nie wiedzialem, ze pluje ogniem. teraz jak stanie za mna jakas seksiara w Mini to sprawdze, czy blachara :cool: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyscie nie weidzieli - ja mu dalem zdezelowany downpipe SS, a Mariusz wzamian kupil mi identyczny, ale nowy :roll: :mrgreen:
jeszcze nie wiem na ile zdezolowany jest Twoj dp bo podczas podrozy w gory auto spalilo mi 10l/100 na dystansie 400km :/, ale jak sie okaze ze nie bedzie plul ogniem to Ci wymontuje MOJ nowy dp (wiem gdzie parkujesz) :mrgreen:

 

a tak poza tym to: nie ma za co :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT-ka sobie nie ściągnie ze Stanów ani 94-95 ani 99, bo takie tam nie istnieją.

On na pewno będzie potrafił :wink: Dla mnie to trochę bezsens, bo jak już się chce GT-ka to bym poszukał gdzieś jakiegoś z końca produkcji, a nie takiego 14 letniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę bezsens, bo jak już się chce GT-ka to bym poszukał gdzieś jakiegoś z końca produkcji, a nie takiego 14 letniego
Jeszcze dużo się musisz nauczyć ;) Starsze auto mają klimat w nowym tego nie uświadczysz... Pierwsze Gt-ki takie jakimi jeździł Colin to jest coś :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spacerowałem sobie z moją drugą połówką po Sopocie. Idziemy sobie na molo, a na monciaku stoi piękne Ferrari cabrio (jakas impreza promocyjna w Zlotym Ulu i ludziska Sobie fotki robili)

 

-Patrz Marta jakie super Ferrari :!: :!:

-(z obojetnościa w głośie) łeee.....twój ładniejszy

 

I jak jej nie kochać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolewałem właśnie oleju do mojego legasia. Podchodzi kolega, zagląda i z niesmakiem komentuje:

- Kiepski silnik

- A to dlaczego ?

odpowiedż mnie dobiła:

- w Audi to jest elegancko,Wszystko jest schowane, zamaskowane,

a nie jak tu ciebie że na wierzchu.

 

nawet nie skomentowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadac sobie lesna droga, z predkoscia okolo 50km/h przuwazyl mnie jakis koles idacy sporo przede mną z żoną, dzieckiem i rowerem dziecka.

 

Odwrocil sie i wystawia mi rower przed samochod, tak ze nie dalo rady go minąć. Wiec shamowałem sie do zera, otworzylem szybe, a on mi na to: "co tak z......sz baranie je....y".

 

Zaznacze, ze ograniczenie predkosci bylo do 40, ja jechalem tak z 50.

 

Jako ze z chamem tylko po chamsku, wiec mu odpowiedzialem zwyczajne staropolskie "sp......". Cos tam odpyskowal ze sie rajdow po lesie zachcialo(! przy takiej predkosci to rzeczywiscie bylo inteligentne). Probowal otworzyc drzwi (central zamek rulez), ale ze szyba otwarta byla to mnie idiota chwycil za szyje. Jako ze cos tam potrafie to mu ta reke z szyji zdjalem i przekrecilem nieco, coby go zabolalo.

 

Podleciala jego zona, cos tam mu zaczela nakladac do glowy, rzucilem zeby to swoje duze dziecko na smyczy trzymala, po czym chwycil gałąź i próbował przekolorowac mi zdeka moje bejbe. Szkoda mi auta wiec odjechalem.

 

Zeby nie obecnosc dziecka to by z gosciem biednie bylo, tak mnie wkurzyl.

 

Na marginesie, jakby spotkal ktos granatowego scenica na blachach SCZ xx29 to moze go pozdrowic ode mnie.

 

 

Srodkowym palcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...