Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona usłyszała wczoraj:

- Subaru to najbardziej gejowskie auto.

- ??

- Bo Subaru kupują faceci aby zwracać uwagę innych facetów...

icon_mrgreen.gif

 

To już zrozumiałem czemu ostatnio co widzę Subaru to za kierownicą kobieta. Myślą, ze zwrócą tak na siebie uwagę, tymczasem efekt może być odwrotny:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez otwarte okno padło pytanie - "a ten silnik to w bokserze, czy w rzędzie masz kolego" :mrgreen:

 

Ale mnie skręca jak takie coś czytam/słyszę...

 

Tak kurde, w bokserse, w dizlu i w kombi. I w mordę!

Mnie często ktoś pyta jaki tu silnik. Odpowiadam że 2,0 trbo. I następuje pytanie diesel? W myślach mam od razu odpowiedź: Tak K*****, TDI :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez otwarte okno padło pytanie - "a ten silnik to w bokserze, czy w rzędzie masz kolego" :mrgreen:

 

Ale mnie skręca jak takie coś czytam/słyszę...

 

Tak kurde, w bokserse, w dizlu i w kombi. I w mordę!

Zapomniales jeszcze ze na pewno jest w gratisie i w ful opcji :) (tylko bez klimy, navi i elektryki :twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez otwarte okno padło pytanie - "a ten silnik to w bokserze, czy w rzędzie masz kolego" :mrgreen:

 

Ale mnie skręca jak takie coś czytam/słyszę...

 

Tak kurde, w bokserse, w dizlu i w kombi. I w mordę!

Zapomniales jeszcze ze na pewno jest w gratisie i w ful opcji :) (tylko bez klimy, navi i elektryki :twisted:)

Bez bo w tedy mniej pali. Jak jak założe ledy to mi nie będzie palił tylko tankował się 1l/100KM :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapewne nic nowego nie napisze, a stu stron nie czytalem, no ale zaraz po zakupie:

- "Subaru? Bedzie ci sie ciagle psul. Moj kolega ma i nie moze go sprzedac, bo caly czas mu sie psuje"

 

Tia...

Ten, ktory te slowa wypowiedzial tez niedawno auto kupil i efekt jest taki, ze ja, poki co, sobie spokojnie jezdze, a jemu, pomimo, ze to nie Subaru, co to sie caly czas psuje, wariuje alarm - ostatnio pod sklepem nie mozna go bylo w zaden sposob wylaczyc i wyl z dziesiec minut, przekrzywiajac glowy przechodniow, a tylny most tam wyje w nieboglosy. No ale to moj sie psuje. ;-)

 

No i standard chyba - "nie zarobisz na paliwo", "bedziesz tylko na paliwo robil", co jest poniekad prawda, bo na pewno silnik ten nie jest oszczedny, ale swiadomie przeciez kupowalem. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stoję z kolegami przed budynkiem, w którym pracuję, obok jest serwis opon. Przed nami powoli przejeżdża blob STI, bulgocząc obłędnie,i skręca do tego serwisu. Ja zażartowałem, że mam takiego samego, tylko że zielonego (i tak nikt z nich nie ogarnia SUBARU;) )na to jeden mówi:

- Ty, ale on chyba na jednym garze nie pracuje.

- Jak to na jednym garze - pytam sie jego - czemu tak mówisz?

A on mi odpowiada - Bo ten jego silnik jakoś tak dziwnie FARFOLI.

:evil: Straciłem chęć wyjaśniania mu czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no i korek.....w obie strony........ :mrgreen: :mrgreen:

 

na rondzie :neutral: to chyba nie tylko w dwie strony bo i po co było by rondo :-P

Edytowane przez Michał R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... w Poznaniu zaliczyłem zimową, nocna porą prawie wszystkie główniejsze ronda bokiem i na całe szczęście buduja kolejne :cool:

 

A jedno nawet rozebrali, więc dobrze że sie pospieszyłem :mrgreen:

 

 

Co ciekawe ten całkowicie przypadkowy poslizg nie jest odbierany źle przez kierowców a zazwyczaj kończy się opuszczeniem szyby i wsłuchiwaniu się w dźwięk silnika kiedy to walcze aby... wyprowadzić samochód z poślizgu... nie wczesniej jak po 360˚ :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...