Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem prace. Pracuję teraz w salonie VW :shock:

Zauważyłem, że inni pracownicy, których ledwo znam, zaczęli plotkować na temat tego czym jeżdżę :shock:

Już dwie osoby mnie zagadnęły: "SŁYSZAŁEM, że jeździsz SUBARU... (seria pytań)" 8)

Może nie powinienem tam się pokazywać tym autkiem :?: Bo chyba czuję się tam jak jakiś wywrotowiec w gronie konserwatystów :mrgreen:

 

 

a co ja mam powiedzieć,gdzie w pracy (kilkuset chłopa-a każdy to "znafca" motoryzacji) jest kult Vaga i generalnie wiera w jednego jedynego boga Passata :?: :roll:

Gdzie 90% aut to niemce (jesli nie mają passata czy audi A4/A6 to mają Vectry czy Mondeo),reszta to wyjątki pt.peugeot 406 czy inny Avensis ,to wyobraź sobie jakim zaskoczeniem dla nich jest takis wynalazek pt Subaru :shock: :shock:

Nie ma diesla,ma mały bagaznik,części pewnie nie do zdobycia,a jesli juz to baaardzo drogie i w ogóle po co mi taki wynalazek :!:

Burżuj pełną gęba-kupuje jakąs skarbonkę,a tak to kupił by Passata B5 czy inne audi A4 i byłbym zadowolony:)

 

Inna kwestia to miliony patań i jedno wielkie :shock: :shock: :?: :?: :?: jak przyjeżdżam autem po błotnych wyprawach,po prostu nie rozumieja jak auto osobowe,które nie jest terenówką może wyglądać w ten sposób :shock: :?:

 

Jest tylko mała garstka osób,które kojarzą Suabru,pamietaja wyczyny Hołka,wiedzą ,że Impreza to wybór pasjonata,który chciał Impreze i już,a nie że sie trafiła okazja i za to amm u nich szacun:)

 

Są ze 2-3 osoby co by chciały Forka czy Imprezę ,ale...jak to mówią:" weź w domu wytłumacz /namów na Subaru"

Gdzie każde rodzinne spotkanie to rycie czachy pt." nie pakuj się w kłopoty niue kupuj jakiś nietypowych dziwnych aut co sie psują co chwilę i częśći nie znajdziesz na szrocie!! a jak kupisz Passata czy Golfa to wiesz ile kłopotów sobie zaoszczędzisz??:)"

 

-- So wrz 29, 2012 2:42 am --

 

Tankuje prosiaka.... a koleś który wracał z zapłacenia rachunku w stronę autka, zatrzymał się na chwilkę i zapytał się ile to cacko ma koni..... więc odpowiadam, że 250KM. On tak popatrzał i cytat "eeeee to skromnie" po czym wsiadł do swojej żółtej pandy...

 

 

Zawsze mow 300+ :wink:

 

Ja w VW Jetta II (bordowy,sedan pełna seria) miałem naklejke "400BHP+",ale chyba mało kto w to wierzył :P

 

-- So wrz 29, 2012 2:43 am --

 

pali tylko 10 litrów gazu ;)

 

marzenia dobra rzecz :wink:

 

moja Swinia tyle pali w trasie:P zatkaO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi112, na pytanie: dlaczego sobie nie kupiłeś passata, zawsze odpowiadam, że jestem zbyt biedny i nie stać mnie na mechaników. :lol:

Rzadko kiedy temat wstaje. :mrgreen:

hehe passata :) korzystając z okazji tego, że muszę nosić vw na koszulce w pracy:

popieram passata, "po co Wam jakieś tam subaru. Boxery skomplikowane, poooooccccooooo tak komplikować". passat też jeździ wiec "poooooooccooooo Wam takie skomplikowane samochody: :twisted::twisted::twisted:

 

-- So wrz 29, 2012 11:19 am --

 

Ja na pytania czemu Subaru odpowiadam: "Nie stać mnie na mechaników by jeździć innym autem :mrgreen: "

ja odpowiadam: bo to zajebiste samochody są :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie skomplikowane samochody

 

U mnie akurat najbardziej skomplikowanym urządzeniem jest przycisk Bright. :P

Najlepsze jak rzekłem to Niemcowi. Przestał się odzywać. :lol:

Spotkałem ostatnio gości co kupił sobie gietka niedawno i pytał mnie czy przełącznik na kierownicy to blokada dyfrów :shock: :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam powiedzieć,gdzie w pracy (kilkuset chłopa-a każdy to "znafca" motoryzacji) jest kult Vaga i generalnie wiera w jednego jedynego boga Passata

Gdzie 90% aut to niemce (jesli nie mają passata czy audi A4/A6 to mają Vectry czy Mondeo),reszta to wyjątki pt.peugeot 406 czy inny Avensis ,to wyobraź sobie jakim zaskoczeniem dla nich jest takis wynalazek pt Subaru

doborowe to musi być towarzystwo passatowe :mrgreen::P:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hattorihonza, a czy to prawda, że w VAG-ach jest guzik w nawigacji "Nach Osten" ?

 

:lol:

- dobre, dobre :lol::lol::lol:

 

 

Hattorihonza, a czy to prawda, że w VAG-ach jest guzik w nawigacji "Nach Osten" ?

 

:lol:

zagiąłeś mnie :oops:

totalnie nie czaje o co chodzi :wink:

 

drang nach osten - parcie na wschód – sformułowanie wyrażające niemiecką ideę ekspansji na ziemie zamieszkane przez Słowian. :wink: :wink:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można przerobić na AWD :D jakość silnikó taka jak B&S??

 

szukałem ostatnio urządzenia ogrodniczego i po wielogodzinnej lekturze oraz rozmów z ludżmi w temacie to polecali jako nr.1 B&S zaś w razie W polecali jedynie właśnie silniki subaru..

p.s. u mnie skończyło się na B&S.

 

A żeby nie było OT, to jak mnie pytają o subaru to mam już dość tych serii pytań jak z kbks, od znafcooof np:

- z którego roku?

- 2000

- jaki silnik?

- 2.5l w ukł. boxer

- diesel?

- nie, w tych latach subaru nie robiło diesli..

- a mój znajomy miał w "takiej budzie" i miał diesla..

ehh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja miałem taką przygodę z autem .

Jestem na wczasach w pensjonacie nad morzem i rozmawiam przy Legacu z właścicielem pensjonatu .

No i gadamy o moim aucie:

 

On: Nooo, To jest znaczek.

Ja: (Chyba mu sie logo spodobało) No tak pożądna firma.

On: Ile spalil w trasie , itd, itp,

Ja: A no tyle i tyle.Będę musiał go przetestować w zimie.(sobie myśle bokiem pojeździć)

On: A co Diesel?

Ja: Miałem na myśli jak się będzie prowadził:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kultu Vaga w mej firmie (mon) tego,ze jestem rodzynkiem ,który ma jakis wynalazek w postaci dziwnego auta (długi wywód macie kilka postów wyżej)- widzialem kilka razy w okolicach jednostki nowego Forka na blachach SJZ,przedwczoraj zobaczyłem go pod marketem to podjechałem na bajer, i mówię,ze czasem widuje Forka w okolicach jednostki a własciciel na teo,że tam ,...PRACUJE!!!!

A ja na to :shock: :shock: :shock: :shock: :!: :!: :!:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio powiedziano w pracy ze mam samochód który wydaje dźwięki jak maszyna do espresso (wrrrrruuuuuu pssst) :roll:

 

Jakby ekspres tak brzmiał to był nie przestawał robic kawe :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprowadzam sie i sprzedaje na lokalnym portalu masę gratów dywany,półki,szafki...bla bla bla...odwoziłem dywan na wioseczke nieopodal mego miasta,wjechałem na podwórko.deal dokonany,wychodzi chłopak ok 18-20 lat.

on: co to mazda?

ja: nie.szuwarek

on: co takiego?

ja: no subaru

on: a to nie znam.

ja: :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...