Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

(tatuś kupił wypasiony telefon godzinę później :twisted: )

 

Ciekawe, który z rodziców był bardziej zadowolony ?

Stawiam na mamę. :roll:

To jest temat dotyczący opinii na temat subaru, a nie zadowolenia rodziców czy cen telefonów... 8)

 

Poza tym promocja była :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, a tam cicho być .

W ogóle się nie połapałeś , że Cię kobietka pod włos wzięła .

Dobra szkoła mamusi :P

Już milczę tato. :twisted:

Nieprawda... :mrgreen:

 

Muszę się zgodzić. Dałeś się złapać na stary numer z trzepotaniem rzęsami.

Poproś córkę teraz żeby się przejechała subaru jak już ma telefon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote bylem z pracy w Krk na finale Malopolskiego Festiwalu Smaku i zaparkowalem sie niedaleko kosciola, na ulicy sw. Wawrzynca, na Kazimierzu. W pewnej chwili przechodzila mama z dwoma synkami (tak na oko jeden mial ze 3-4 latka, drugi 4-5) i przechodzac kolo mojego gacka ten starszy mowi-"Mamo pac jakie fajne subalu!" A po chwili z duma w glosie dodal-"bo to psecies jest subalu.." Tak sobie pomyslalem, ze malec juz ma zadatki na forumowicza. W takim wieku rozpoznac subaru, ktore nie ma lotki na klapie, nie jest niebieskie i jest srebrnym kombikiem to naprawde szacun dla mlodzienca;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote bylem z pracy w Krk na finale Malopolskiego Festiwalu Smaku i zaparkowalem sie niedaleko kosciola, na ulicy sw. Wawrzynca, na Kazimierzu. W pewnej chwili przechodzila mama z dwoma synkami (tak na oko jeden mial ze 3-4 latka, drugi 4-5) i przechodzac kolo mojego gacka ten starszy mowi-"Mamo pac jakie fajne subalu!" A po chwili z duma w glosie dodal-"bo to psecies jest subalu.." Tak sobie pomyslalem, ze malec juz ma zadatki na forumowicza. W takim wieku rozpoznac subaru, ktore nie ma lotki na klapie, nie jest niebieskie i jest srebrnym kombikiem to naprawde szacun dla mlodzienca;D

 

 

Fajne sa te dzieciaki :) Jak widze czasem, jak taki szkrab na swiatlach mi sie przyglada to zawsze troche przegazuje boksera, zeby sie ucieszyl :) kiedys sam tak sie ogladalem, a teraz prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajfona srajfona?

Nigdy :twisted::P

 

Przecież wiem, że też jesteś fanem szajsunga :mrgreen::P

 

 

Było zaplanowane, oczywiście, aczkolwiek nie aż tak 8)

 

Mhm... każda okazja jest dobra żeby córce zrobić prezent 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że trochę nie dowierzałem, że takie małe szkraby rozpoznają Subaru (no może blue-mica ) aż do dzisiaj.

Parking mam niezbyt daleko od okna więc widzę wszystko dokładnie. Patrzę a tu mały dzieciak ciągnie chyba dziadka za rękę i prowadzi do mojego Forka.

Pokazywał rączką na znaczek plejad a potem zaciągnął dziadka i coś pokazywał z tyłu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku podczas pobytu wakacyjnego w Atenach odstawiałem Legaca na parking strzeżony.Pan pilnujący stwierdził że to on sam musi ustawić samochód,po czym w jego oczach pojawiły sie iskierki.Kiedy zakończył manewrować,a robił to faktycznie perfekcyjnie(samochody zdeżak w zdeżak i 3 cm. od ściany-wysiadał przez fotel pasażera i wszystko w tempie rajdu Barburki) usłyszałem coś ze trzy razy:"perfect car"-mimo że legaś do bardzo ustawnych nie należy :P

 

W tym roku wracaliśmy ze znajomymi z wakacji przez Frankfurt.Ja Legaś on BMa X3 coś 2.0d(180KM) z bakiem ok 80l.Razem zatankowane,razem jechane.Po dłuższej jeżdzie z komórki słyszę "muszę zjechać zatankować",zatrzymaliśmy się na stacji i pytanie do mnie"ty nie tankujesz?" ,odp.-"jeszcze nie" 8) -musicie przyznać że w tych kategoriach to żadne Subaru jeszcze nie było bohaterem :lol:

 

Wielokrotnie zauważam wielkie zdziwienie kiedy odpowiadam na na pytanie-"ile ma koni?",-"150",-"tylko :( ?"-więc muszę chyba coś z tym zrobić :!:

 

PS. określenie "czikenłapka"-bezcenne! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...